Kepçe Kulak Ameliyatı oldum ...

Arkadaslar benim özelde de devlette de görüstügüm dr ların hepsi %5 lik de olsa bütün hastalarda açılma riski oldugunu, acılırsa 2.ameliyatta tamamen sorunun halledildigini belirttiler.. internette de arastirirsaniz kikirdagin hafizali bi yapi oldugunu, eski seklini korumaya çalıştığı icin açılma olabilecegini okursunuz.. bu doktorun kötü ameliyat yaptığı anlamına gelmiyor bence.. ki kulak yapısı da önemli.. kiminin cok sert, kiminin yumusak bi kulak yapısı oluyor.. o da etkiliyor..
Bir de 18 yaşından küçükleri devlet karşılıyor.. hatta özel hastanelerde de bu yasa gecerli.. en azından ben izmit konak hastanesine sordugumda bu sekilde soylemislerdi.. ozelde de devlet hastanelerinde de 18 yas üstü karsilanmiyor ama devlet hastanelerinde dr insiyatifinde olabiliyor.. ben sakaryada devlet hastanesinde görüştüm 1600 tl dedi, ama sekada ameliyat oldugum dr kayıtlara farklı bi rahatsızlık olarak giriş yapıp sadece dikis ipi ücretini aldı, o da kullandığı her paket 100 tl.. ben 500 ödedim.. yani gidip görüşmeden bilemezsiniz.. her yer farklı uygulama yapıyor..

Son düzenleme:
şaka gibi 5 ay dikişlimi kaldın :S ağzımı ilk başlarda açamıyordum ama artık onu atlattım şükür :) kafamı eğemiyorum o devam :) bu hafta kontrolüm var inşallah herşey yolundadır.2 ay üstüne yatmamaya çalışırım ama daha fazlası sanırım zor gelicek :) zaman geçmiyor gibi zor...ameliyatta bişey yok olacaklar okuyanlar ondan korkmasın sonrasından korksunlar :) şimdi herşeyden memnunmusun doğal duruyormu ?
Evet ama beş aydan önce yara kabugu gbi duruyodu ben korkudan hiç dokunmadigim icin belki düşmüştür ben ellemedgm icin kalmistr :) evet cok doğal tabi istedgm gbi olmadi ama eskisi gibide degil :) ben memnunum ama tabi yinede

bi kaç bu forumdaki estetik kulak ameliyat olan arkadasların fotolarını görme imkanım oldu bazıları çooook muhteşem bazıları beklentileri karşılamamış 2 incisini olmak zorunda kalanlar var diğer arkadaşlarda bilgilenmesi için profilinize öncesi sonrası yüzünüzü kapatarak fotoları atarsanız diğer arkadaslarda faydalanıcagından cok eminim hem yanlıs doktora gitmezler bu işin ehli doktorlarına gidip olurlar yanlısmıyım arkadaslar

merhaba bana özelden mesaj atmıssınız ali mezdeği ye ameliyat olmustum 25 kere konulara cevap vermedıgım ıcın ne mesaj atabılıyorum ozelden nede foto atabılıyorum malesef :KK43: ozelden ıletısım adresınızı atarsanız eger atabılırım foto

arkadaşlar,
Ali Mezdeği için muayene ücreti nedir, ameliyat durumu için para ve günde anlaşıp mı karar veriliyor, muayeneye gittiğimiz gün olabiliyor muyuz, biraz bilgi verebilirmisiniz,

merhaba ben 6 7 ay önce olmustum 3 mılyar dedıler 2 mılyar param oldugumu soledım ve 2 mılyara anlastık

ben telefonda aradım ameliyat hakkında asistanından bılgı aldım neler olcak nelerle karşılasıcam dıye en son parayı sorudm 3mılyar dedı 2mılyarım var dedım 30 dakıka sonra aradı 2 mılyara doktorumuz kabul ettı dedı ne zaman musaıtsenız dedıler yarın dedım musaıt bır saate randuve aldım once parayı verdım nakit sonra ameliyat oldum 1 gun ıcersınde hersey oldu ( şu an ki amelıyat fıyatı hakkında bılgım yok yalnız )

VE BURADAN HERKESE SÖLEMEK ISTIYORUM YILBAŞI SEVGILILER GUNU GIBI OZEL GUNLERDE BU TÜR YERLER GENELDE %50 İNDİRİM YAPARLAR BU TÜR ÖZEL GUNLERDE AMELİYAT OLACAGINIZ ZAMAN AMELİYAT OLCAGINIZ DOKTORUN SİTESİNE GIREREK BAKABILIRSINIZ INDIRIM VARMI DIYE

Evet ama beş aydan önce yara kabugu gbi duruyodu ben korkudan hiç dokunmadigim icin belki düşmüştür ben ellemedgm icin kalmistr :) evet cok doğal tabi istedgm gbi olmadi ama eskisi gibide degil :) ben memnunum ama tabi yinede

benim bugün ameliyat olalı 34 gün oldu bandajı 3 gündür takmıyorum gece yatarken takıyorum tek bandajı çıkardıktan sonra sanki biraz açılma oldu gibi geldi bana ama yinede daha yapışık biraz daha açılmalı doğal görünümü için.artık ağrılarım yok dokunmadığım sürede.aynayla kulağımın arkasına baktım dikişi gördüm siyah görünüyor.umarım daha erken erir dikişlerim :) 1 hafta sonra kontrolüm var dikişlerimin durumuna bakıcak doktor,kulakların ne kadar zaman sonra açılması duruyor ?

benim bugün ameliyat olalı 34 gün oldu bandajı 3 gündür takmıyorum gece yatarken takıyorum tek bandajı çıkardıktan sonra sanki biraz açılma oldu gibi geldi bana ama yinede daha yapışık biraz daha açılmalı doğal görünümü için.artık ağrılarım yok dokunmadığım sürede.aynayla kulağımın arkasına baktım dikişi gördüm siyah görünüyor.umarım daha erken erir dikişlerim :) 1 hafta sonra kontrolüm var dikişlerimin durumuna bakıcak doktor,kulakların ne kadar zaman sonra açılması duruyor ?

Merhaba hangi ilde ameliyat olmuştunuz

merhaba ben 6 7 ay önce olmustum 3 mılyar dedıler 2 mılyar param oldugumu soledım ve 2 mılyara anlastık

ben telefonda aradım ameliyat hakkında asistanından bılgı aldım neler olcak nelerle karşılasıcam dıye en son parayı sorudm 3mılyar dedı 2mılyarım var dedım 30 dakıka sonra aradı 2 mılyara doktorumuz kabul ettı dedı ne zaman musaıtsenız dedıler yarın dedım musaıt bır saate randuve aldım once parayı verdım nakit sonra ameliyat oldum 1 gun ıcersınde hersey oldu ( şu an ki amelıyat fıyatı hakkında bılgım yok yalnız )

VE BURADAN HERKESE SÖLEMEK ISTIYORUM YILBAŞI SEVGILILER GUNU GIBI OZEL GUNLERDE BU TÜR YERLER GENELDE %50 İNDİRİM YAPARLAR BU TÜR ÖZEL GUNLERDE AMELİYAT OLACAGINIZ ZAMAN AMELİYAT OLCAGINIZ DOKTORUN SİTESİNE GIREREK BAKABILIRSINIZ INDIRIM VARMI DIYE
çok teşekkürler bilgiler için doktora hiç gitmeden muayene için direkt gittiniz ve ameliyat oldunuz değilmi doğru anladım birkaçkez gidip vizite ücretini ödemeye gerek yok yoksa doktorla ameliyat gününde mi görüştünüz tüm ön bilgileriasistandan aldınız
Ameliyatı doktor kendi yapıyor değilmi
Bu arada ameliyat ertesi gün nasıl geçiyo kontrole gitmeye gerek oluyormu hayatımıza devam edebiliyor muyuz

çok teşekkürler bilgiler için doktora hiç gitmeden muayene için direkt gittiniz ve ameliyat oldunuz değilmi doğru anladım birkaçkez gidip vizite ücretini ödemeye gerek yok yoksa doktorla ameliyat gününde mi görüştünüz tüm ön bilgileriasistandan aldınız
Bu arada ameliyat ertesi gün nasıl geçiyo kontrole gitmeye gerek oluyormu hayatımıza devam edebiliyor muyuz

vizite ücreti alan bir yer oldugunu sanmıyorum gidersin size ameliyat öncesini ve sonrasını anlatırlar parada anlaşırsanız hemen olabılırsınız

gitmeden önce sekreterden randevu alınız nereye gidecekseniz çat kapı giderseniz baya beklersiniz

doktorlada ameliyat günü görüstüm öncesi ve sonrasını anlattı

ve ameliyat olurken mutlaka ayna isteginiz size oldu olmadı dıye karar verin doktora bırakmayın kararı hayatı siz yaşıcaksınız

bana ayna vermediler bittikten sonra ameliyatta bakabıldım kulaklarıma ama istedigim gibi oldular

ama siz siz olun ameliyatta kulaklarınızı gormek ıstedıgını söleyin

burqa mail adresinizi göndermistiniz bana özelden mesajlara cevap veremıyorum 25 kere konulara cevap atmam gerekıyormus :KK70:

mail adresinizi kontrol edebılırsınız fotografları attım

burqa mail adresinizi göndermistiniz bana özelden mesajlara cevap veremıyorum 25 kere konulara cevap atmam gerekıyormus :KK70:

mail adresinizi kontrol edebılırsınız fotografları attım

kulağının üstüne rahat yatabiliyormusun artık yatıyosanda kalktıktan sonra ağrı falan sızlama bişeyler oluyormu ? doktorunla konustunmu bukadar açıklık normalmi hafif acılması ve birazdaha acılcakmı giderek bunuda sordunmu ?

kulağının üstüne rahat yatabiliyormusun artık yatıyosanda kalktıktan sonra ağrı falan sızlama bişeyler oluyormu ? doktorunla konustunmu bukadar açıklık normalmi hafif acılması ve birazdaha acılcakmı giderek bunuda sordunmu ?

kulagımın ustune rahat'da yatıyorum kuafore gıttıgımde de sorun da olmuyor

agrıma fılanda yok attıgım fotografda dıkkatlı baktısanız acılma yok yanı :KK70: 6 7 ay oldu bu kadar bundan sonrada bırsey olcagını sanmıyorum :KK70:

zaman nasılda geçiyor daha yeni ameliyat olacaksın diye konuşuyoduk benımde 4 ay oldu :) geçmiş olsun tekrar bu arada kulak arkasındaki siyahlıklar kir olabilir bende iz sanmıştım kulak çöpünü ıspatıp temızleyınce kir oldugunu anladım :)

Merhabalar acil yardıma ihtiyacım var cuma günü Ankara gazi hastanesinde kepçe kulak ameliyatı oldum yarın sabah pansuman a gideceğim doktorum medikallerden saç bandı al dedi ancak bulanıyorum çok yeri aradım hiçbir yerde yok yakın zamanda ameliyat geçiren arkadaşlar mutlaka almışlardır bana yardımcı olabilecek birileri vardır diye düşünerek buraya yazdım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ödemeniz doktorunuza göre değişir onu doktorunuzla görüşün,ameliyat ertesi gün kontrol oluyor hayatınıza devam edebilirsiniz tabi ama sargılı olarak ve ağrılar oluyor yani o gün dinlenseniz daha iyi olur diye düşünüyorum mümkünse tabi,geçmiş olsun şimdiden

zaman nasılda geçiyor daha yeni ameliyat olacaksın diye konuşuyoduk benımde 4 ay oldu :) geçmiş olsun tekrar bu arada kulak arkasındaki siyahlıklar kir olabilir bende iz sanmıştım kulak çöpünü ıspatıp temızleyınce kir oldugunu anladım :)

:KK70: evet çok çabuk geçiyor zaman özellikle 1 ay dolunca daha iyi oluyor sanırım zorluklardan kurtuldum artık :) ilk bilgileri senden almıştım benim bu ameliyat olmamda çok yardımcı oldun :) çok teşekkür ederim ondan sana :) şuan daha dokunamıyorum kulağıma kan kalıntıları o zaman demi o ? biraz daha zaman geçsin o zaman bende öyle temizleyim haftaya doktor kontrolüm var dikişlerime bakıcak.peki sen artık üstüne yatabiliyormusun ? bana doktorum yat üstüne bişey olmaz dedi ama yatılmıyor sızlıyor

Merhabalar acil yardıma ihtiyacım var cuma günü Ankara gazi hastanesinde kepçe kulak ameliyatı oldum yarın sabah pansuman a gideceğim doktorum medikallerden saç bandı al dedi ancak bulanıyorum çok yeri aradım hiçbir yerde yok yakın zamanda ameliyat geçiren arkadaşlar mutlaka almışlardır bana yardımcı olabilecek birileri vardır diye düşünerek buraya yazdım

normal büjüteriden bandaj al daha rahat ve kullanışlı oluyor kumaşının yumuşak ve çok sıkı olmamasına özen gösterin geçmiş olsun

Internet'ten aldım az önce yarın kargo ile gelecek teşekkür ederim ilginize bujiteriden aldıklarımı doktora gösterdim bunlar olmaz dedi

X