Kepçe Kulak estetiği süreci

Ezsraa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2018
1
1
41
merhaba ;bende kepçe Kulak estetiği olan biri olarak deneyimlerimi paylaşmak istedim.Belki birilerine yardımcı olabilirim.Uzun yıllar araştırmalarım sonucunda birden karar verdim plastik cerrah yerine terciğim kulak burun boğaz uzmanı bir Prof oldu.İlk muayenede tecrübesine inandım.Tüm süreci bana anlattı oluşabilecek risk faktörühakkında ağrı süreci hakkında!19.04.2018 genel anestezi operasyon ile 2,5saat sürdü.Uyandığımda herşey bitmiş ve sedyeden yardımla yatağıma geçiyordum.Hiç ağrı hissetmedim,1gece hastanede yattım ilkgece sırt üstü yatmaya çalışmak gerçekten zoroldu,uykusuz birgece iddiama ağrım hiç olmadı,ertesi gün taburcu oldum,6.gün kontrole çağrıldım çünkü bandajlı ve sıkıbir şekilde kafam sıkıştırılmışdı.Busüre içindede kulak ağrım hiç olmadı.az olsa bile ağrı kesici dindirebiliyordu.Fakat başımı sabitledikleri için ciddi derecede boyun ağrısı yaşadım.Ağrı kesici kullanma sebebim diyebilirim.6.gün bandajlarım açıldı merhem ile pansuman yapıldı ve sıkı tenisçi bandı takıldı.Hemen saçlarımı yıkadım su değdirmeden.çokrahatlamıştım,ilk gece uyudum fakat biraz tedirgindim.şimdi çok iyim kuklarım çok doğal ve mutluyum 1hafta sonra kontrolüm var!2hafta gece gündüz tenisçi yada medikal band kullanıyorum,Sonra 2hafta sadece yatarken!!Doktor seçimi çok önemli deneyimli kişilere emanet edin kendinizi derim ben sağlıkla kalın☺️

Merhaba benim bugün beşinci günüm klasik yöntemle ameliyat oldum kıkırdak fazlalığım yokmuş alınmadı törpülendi ve kalıcı iple sabitlendi ağrım pek olmadı ama sızlama çok fazla bide bandajı çıkardığım nadir anlarda kulağım çok geriliyor sanki içerideki kalıcı ipin kulağımı tuttuğunu hissediyorum bu his sizde de oldu mu olduysa ne zaman geçer

X