Kese büyük bebek küçük

sedeffklnc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2023
11
3
23
Merhaba kızlar ben yeni katıldım aranıza ben son adet tarihim 1 Ağustos Eylül'ün sonuna adet olacaktım ama olmadimm sonra test yaptım hafif bir çizgi çıktı hemen doktora gittim test verdim 106 çıktı değerim doktorum evet gebelik var dedi ama daha yeni dedi sonra iki üç gün sonra kahverengi pembemsi lekeler gelmeye başladı korktum hemen acile gittim değerim yükselmişti doktor korkma yerleşme kanaması olabilir dedi sonra kırmızı leke geldi yine korktum gittim keseyi görduk haftaya tekrar gel dedi bakalım dedi tekrar gittim.kese buyumus ama bebeği göremedim dedi haftaya tekrar gel dedi onda da bebeği gördük kalp atışı yok şu an 6 haftalık dedi vajinal ultrasondan baktı yine göremedi haftaya tekrar gel vajinadan tekrar bakım dedi dün gittim kalp atışı yok kesen büyük ama.bebek gelişmemiş dedi kürtaj dedi sonra başka bir doktora gittim kese büyük bebeği net göremiyorum dedi o da 6+3 dedi pazartesi gell büyük ultrasona gir o sana kesin net cevap verir dedi böyle olanlar benim.gibi bu durumu yaşayanlar var mı aranızda!!

Evet bebek hiç olmazsa buna boş gebelik deniyor. Ya da bebek oluşup çok küçük kalıp hemen gelişimi duruyor. 7.haftada falan kalp atışı duyulur normalde. Zaten büyük ultrason size net ve kesin cevabı verir

Evet bebek hiç olmazsa buna boş gebelik deniyor. Ya da bebek oluşup çok küçük kalıp hemen gelişimi duruyor. 7.haftada falan kalp atışı duyulur normalde. Zaten büyük ultrason size net ve kesin cevabı verir
Ben çok korkuyorum 3 tane kaybım var bu 4. Bebeğim inşallah bir şey olmaz bebeğime benimle kalır 😔

Merhaba bunu bende yaşadım çok üzüldüm sizinde olunca ne durumdasınız insalah yavrunuz sizinledir

Evet öyle inşallah rabbim hayırlısı ile kucağımıza almayi nasip eder tüm olmayanların hepsine verir inşallah
mrb durumunuz ne oldu acaba bende 7 haftadayım sata göre kese var bebek yok bir hafta daha beklememi istedi doktor haftaya tekrar gidecem ama umudum yok 😒

mrb durumunuz ne oldu acaba bende 7 haftadayım sata göre kese var bebek yok bir hafta daha beklememi istedi doktor haftaya tekrar gidecem ama umudum yok 😒
Bana da ilk öyle demişti ama ondan sonraki haftaya gittim bebeği görmüştüm ama kalp atışı yok dedi doktor inşallah bebeğinizi ve kalp atışını hemen görürsünüz gittiğiniz de 🤲

Bana da ilk öyle demişti ama ondan sonraki haftaya gittim bebeği görmüştüm ama kalp atışı yok dedi doktor inşallah bebeğinizi ve kalp atışını hemen görürsünüz gittiğiniz de 🤲
canım benim kese de baya büyümüş doktor cok umutlu konuşmadı senin kesenin boyutu ne kadardı

Şimdi 20 mm o zaman da kaçtı hatırlamıyorum bana da doktor hiç umutlu konuşmadı şimdi de pazartesine kadar bekleyelim olmadı kürtaj yaparız dedi
benimde dün baktık 21 mm benide salı günü tekrar cağırdı senin bebek göründüyse büyük ihtimal kalp atışıda duyarsın bende bebekte görünmüyor

X