Kese küçük büyümemiş

Gelin123

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2023
161
64
23
Kızlar 5hafta 6 günlükken kalp atışlarını duymak ümidiyle gitmiştik hastaneye ama sabah hafiften başlayıp çoğalan kanamayla randevuyu erken saate alıp erken gittik, kese büyümemiş gerekenden küçükmüş ve düşük olabilirim kesem 5 mm di. Kalp atışı bile duyamadık Haftaya kontrole gideceğim, böyle bir durum yaşayan oldu mı düşük de olmadım kanamam çok az damla damla geliyor daha sonradan kesesi büyüyen oldu mu

Kızlar 5hafta 6 günlükken kalp atışlarını duymak ümidiyle gitmiştik hastaneye ama sabah hafiften başlayıp çoğalan kanamayla randevuyu erken saate alıp erken gittik, kese büyümemiş gerekenden küçükmüş ve düşük olabilirim kesem 5 mm di. Kalp atışı bile duyamadık Haftaya kontrole gideceğim, böyle bir durum yaşayan oldu mı düşük de olmadım kanamam çok az damla damla geliyor daha sonradan kesesi büyüyen oldu mu
5. Haftada kalp atışı dinletmiyorlar genelde.Bence erken gitmişsin. 6. Haftada vajinal muayene ile kalp sesini duyabilirsin. Haftaya belli olur yani umutsuzluga kapılma

Kesem en son çarşamba gittim 5 mm ydi küçükmüş yani geçen haftaya göre fazla büyümemiş

Kesem en son çarşamba gittim 5 mm ydi küçükmüş yani geçen haftaya göre fazla büyümemiş
İçinde bebek anca oluşmuştur. Bende 5+4te gittim erken gebelik kesesi dedi haftaya gel dedi. Boyut vs söylemedi. Haftaya 6+4te gittim. Vajinal muayene ile kalp sesini duydum. Bebek anca oluşmuştur. Bebek olusasiya kese yavaş buyuyebiliyormus.

İçinde bebek anca oluşmuştur. Bende 5+4te gittim erken gebelik kesesi dedi haftaya gel dedi. Boyut vs söylemedi. Haftaya 6+4te gittim. Vajinal muayene ile kalp sesini duydum. Bebek anca oluşmuştur. Bebek olusasiya kese yavaş buyuyebiliyormus.
Kanamam olduğu için çok korkuyorum çünkü böyle minik minik parçalar geliyor küçük idrarımı yaparken korkuyorum

Ümitlenmek istemiyorum çok üzgünüm çünkü daha çok yıpranmaktan korkuyorum İnşallah sağlıklıysa benimle kalsın 😔
Başka bir doktora daha gitseydin? Sana progestan falan vermedi heralde doktor düşecek diye? Sağlıksızsa zaten vücut atmaya çalışır. Sağlıkliysa tutunmaya devam eder. Hakkinda hayırlısı olsun

Böyle karınca kadar minicik parçalar geliyor inanın bilmiyorum ne olduğunu hamileliğin başlarında yaşamadığım miğde bulantısını baş dönmesini şimdi yaşıyorum

Başka bir doktora daha gitseydin? Sana progestan falan vermedi heralde doktor düşecek diye?
Kendi doktorum verdi ama ilk gün kullandım sadece iğne olarak verdi diğer doktora gittiğimde ise ben olsam sana bunu vermezdim çünkü sana Şuan ne zararı var ne faydası dedi bu sen elimden geleni yaptım diyebilmen içindir dedi

Böyle karınca kadar minicik parçalar geliyor inanın bilmiyorum ne olduğunu hamileliğin başlarında yaşamadığım miğde bulantısını baş dönmesini şimdi yaşıyorum
Bu haftalarda geliyor zaten belirtiler. Beklemekten başka çaresi yok. Hakkında hayırlısı olsun. Üzme kendini fazla. Gerçekten saglikliysa zaten seninle kalır. Düşüyorsa demek ki sağlıksız.

X