Kese olup bebek görünmemesi

Hah61

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2019
66
13
32
Merhaba hanımlar ben 6+6 haftalık hamileyim 5 gün önce muane de kese var yolu var bebek yok dedi bekledim bugün bidaha gittim 2 boyutlu büyük ultrason ile bakıldı yine bebek görünmedi cumartesi bidaha çağırdı eğer yine görünmezse sanırım kürtaja alacaklar başına bu durum gelen varmı bekleyeyim mi biraz daha sizce ne yapmam lazım 7 haftadan sonra bebeği gören varmı

Merhaba hanımlar ben 6+6 haftalık hamileyim 5 gün önce muane de kese var yolu var bebek yok dedi bekledim bugün bidaha gittim 2 boyutlu büyük ultrason ile bakıldı yine bebek görünmedi cumartesi bidaha çağırdı eğer yine görünmezse sanırım kürtaja alacaklar başına bu durum gelen varmı bekleyeyim mi biraz daha sizce ne yapmam lazım 7 haftadan sonra bebeği gören varmı
Ben bebeğimi 8 haftada gördüm

Bende aynı durumu yaşadım sizde durum ne oldu 8. Hafta görülmedi kürtaj diyorlar 😔

Icini ferah tut canim gorursun insallah
Selam öncelikle herkese, ben bugün doktora gittim 6 haftalık 20 milim kese var fakat bebek yok dedi. On gün sonra tekrar gel dedi. Kan sonucum 4500 lerdeydi. Karından ultrason ile baktırdım. On gun bekleyeceğim normalde 6 haftada görünmesi gerekiyordu dedi. umarım görünür bu durumu yasayanlariniz varsa paylaşırsanız çok sevinirim

Ben kendi düşsün diye bekleyeceğim 😔
Benm düşmesi imkansızdı dedi doktor ne kanama ne birşey vardı kese gün geçtikçe büyüyordu o yüzden beklemek bana doğru gelmedi hem o gebelik piskolojisi ile bekelemek daha berbat ne olacaksa olsun bitsin kafasındaydım kürtaj olduktan sonra normal hayatıma döndüm çok şükür

Benm düşmesi imkansızdı dedi doktor ne kanama ne birşey vardı kese gün geçtikçe büyüyordu o yüzden beklemek bana doğru gelmedi hem o gebelik piskolojisi ile bekelemek daha berbat ne olacaksa olsun bitsin kafasındaydım kürtaj olduktan sonra normal hayatıma döndüm çok şükür
Benimde hiç kanamam yok ağrım yok kesem büyüyor kaçıncı haftada kürtaj oldunuz 😔

Benimde hiç kanamam yok ağrım yok kesem büyüyor kaçıncı haftada kürtaj oldunuz 😔
canım kese 9 hafta ile uyumludu ama bebek 5 hafta da kalmıştı küçülmeye başlamıştı ölçümde hatta yani 9 haftaya kadar bekledim karar verince aynı gün kürtaj oldum 15 aralıkta oldum işlem

X