Kese var bebek yok dedi

Melisa488

Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2023
207
36
22
Herkese Merhabalar. 19 kasım son hastatalık tarihim.Daha sonra adet gecikmesiyle evde test yaptım pozitif çıktı.Sağlık ocağına gittim kan testi verdim beta 16500 cıktı ve ertesi güb doktora gıttım hiç bilmediğim devlette bana baktı ve 5 hafta 2 gunlük dedi ama kese var bebek yok dedi 10 gün sonra gel felan dedi baştan savma gönderdi bu durumu yaşayan varmı sizce yoksa allah korusun bi sıkıntımı var ?

Eklentiler

• IMG_7488.png
    IMG_7488.png
    607,8 KB · Görüntüleme: 71
Bende 5+5ken gittim aynısını dedi bana ultrason kalitesiz dedi bende bebeği göremiycem diye endişeliyim Salı tekrar çağırdı

Bende 5+5ken gittim aynısını dedi bana ultrason kalitesiz dedi bende bebeği göremiycem diye endişeliyim Salı tekrar çağırdı
Umarım görürsünüz görürüm allah herkese hayırlısını nasip etsin ama beklemek zor geliyor kafasında kötü düşünüyor insan allah hayırlısını versin

5. Hafta zaten bebek görülmez kese görünür 6-7 haftalarda bebeğinizi görüp kalp atışını duyarsınız inşallah 🤲🏼

Canım benim 8. Haftaya kadar göremezsen panikle yoksa panikleme zaten doktor yönlendirir seni. Benim her şeyim 5 gün öncesine kadar çok güzeldi beta 5 hafta 4 günlükken 18.900 çıkmıştı. Sonra 7. Haftaya geldim bebek yoktu doktorum 1 hafta daha bekleyelim dedi 1 hafta sonra tekrar baktırdım hem bebek yoktu hem kesenin şekli bozulmuştu o yüzden kürtaj oldum 😔. Şuan senin her şey normal duruyor stres yapma 8. Haftaya kadar bekle

X