Kesenin yaninda kan görüldü, lutfen daha once yaşayanlar birseyler soyleyin::(

ben hiç ilaç kullanmadım. nasıl oldun iyileştin mi
canim ben 1 hafta once gitdiyimde hematoma denen seyin kuculduyunu ve iyilesmeye dogru gittigini soyledi doktor.fakat dun yine doktor randevum vardi.bu defa da ultrasonda yeniden buyudugunu gorduk.doktorum baska bir ilac daha verdi.1 hafta sonra tekrar bakicaz.

2 hafta daha iğne yiyeceğim hematom aynı ama kese gelişmiş kalp atışı var kanama olursa gel dedi yatmaya devam

İnşallah sadece yemek yapıyorum pozitif enerji için teşekkür ederim
Yerleşme kanaması nı araştırırken, buldum, okudum yazdıklarınızı. Şimdi durumunuz nasıl, bebeğiniz tutunmuştur inşallah anneciğine? Benim de birgece önce siyah, kahve relvesi gibi bir akıntım olmuş, sabah kalktığımda görünce doktora gittim hemen. Bir kimyasal gebelik geçirdim, doktır ya yerleşme ya düşük dedi. Progestan hap verdi, bhcg 244. Kaç haftalık söylemedi. Yarın kan vermeye gidicem vakalım iki katına çıkarsa normal diyecek. Çok da sancım var ama çok korkuyorum yine düşer diye :KK43:

Yerleşme kanaması nı araştırırken, buldum, okudum yazdıklarınızı. Şimdi durumunuz nasıl, bebeğiniz tutunmuştur inşallah anneciğine? Benim de birgece önce siyah, kahve relvesi gibi bir akıntım olmuş, sabah kalktığımda görünce doktora gittim hemen. Bir kimyasal gebelik geçirdim, doktır ya yerleşme ya düşük dedi. Progestan hap verdi, bhcg 244. Kaç haftalık söylemedi. Yarın kan vermeye gidicem vakalım iki katına çıkarsa normal diyecek. Çok da sancım var ama çok korkuyorum yine düşer diye :KK43:
Durumum evde yatıyorum kanama olursa gel dedi doktor
yatıyorum iğne verdi doktor beklemedeyim

Ben de dün oldum iğne, ilaç da var, leke halini almıştı. Az önce yine yoğun koyu kırmızı bu sefer, bi akıntı geldi, sancım da var benim. Korkuyorum düşecek diye.. Doktor kanama çoğalırsa gelsin demiş, yattım yine

Ben de dün oldum iğne, ilaç da var, leke halini almıştı. Az önce yine yoğun koyu kırmızı bu sefer, bi akıntı geldi, sancım da var benim. Korkuyorum düşecek diye.. Doktor kanama çoğalırsa gelsin demiş, yattım yine

İnşallah korkulacak bişey değildir

canim ben 1 hafta once gitdiyimde hematoma denen seyin kuculduyunu ve iyilesmeye dogru gittigini soyledi doktor.fakat dun yine doktor randevum vardi.bu defa da ultrasonda yeniden buyudugunu gorduk.doktorum baska bir ilac daha verdi.1 hafta sonra tekrar bak
Merabalar.bnde 6 hafta oldum bugun..dun ogrendm kese etrafnda buyuk bi kanama alani olusmus.igne ve ilac verdi.daha kalp atislrni duyanadk..ocaktada bir dusugum.oldu cok tedirginim.mrk ettm siz iyi oldunuzmu

Endişelenme canım
Bende yaşadım
Dr progestan verdi ama alamadım zamanım olmadı
Şükür geçti
Rabbim yüreğine ferahlık versin
Dinlenen bol bol su için

X