Keşfet algoritma ve ayrılık

Sekerportakaliii

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2023
614
322
Bugün bir konu açmıştım sevgilim ailesine benden bahsetmiyor diye bu akşam görüştük daha önce telefonuna bakmamıştım dedim ki ver telefonunu bakıcam instagramı açtı arkadaşlarıyla grupları var video attıkları vs onları gösteriyor sonra başka bir grup vardı ya buraya sapıkça videolar atıyolar bakma buraya dedi sonra keşfeti açtım ben ne göreyim komple bacak vs çıplak fotoğraflar bu ne böyle dedim şoka girdim çünkü 10 ay oldu şimdiye kadar hiç bi sapıklığını vs görmemiştim. Gidiyorum ben tamam dedi eşyalarını topladı son sözün var mı dedi yok dedim gitti böylece bitti yani arkadaşlarının attığı videolardan öyle çıkıyormuş vs dedi açık ararsan bulursun dedi gitti şok içindeyim ne hissediyorum bilmiyorum da

Çoğu böyle demek istemezdim ama çoğu böyle. Instagram belasında bakıyorlar. Hazmedilmesi zor bence. İnsan kendini eksik miyim diye sorguluyor. Normal karşılayabilecekler de olabilir ama ben karşılayamıyorum hissettiğim duygular izin vermiyor. Ne hali varsa görsün boşver.

Bugün bir konu açmıştım sevgilim ailesine benden bahsetmiyor diye bu akşam görüştük daha önce telefonuna bakmamıştım dedim ki ver telefonunu bakıcam instagramı açtı arkadaşlarıyla grupları var video attıkları vs onları gösteriyor sonra başka bir grup vardı ya buraya sapıkça videolar atıyolar bakma buraya dedi sonra keşfeti açtım ben ne göreyim komple bacak vs çıplak fotoğraflar bu ne böyle dedim şoka girdim çünkü 10 ay oldu şimdiye kadar hiç bi sapıklığını vs görmemiştim. Gidiyorum ben tamam dedi eşyalarını topladı son sözün var mı dedi yok dedim gitti böylece bitti yani arkadaşlarının attığı videolardan öyle çıkıyormuş vs dedi açık ararsan bulursun dedi gitti şok içindeyim ne hissediyorum bilmiyorum da
oturup düzgünce konusmak varken bu şekilde konusması suçlu olduğunu kanıtlar valla bence. bi süre sonra nişanlı oldugunu falan duyarsan şaşırma.

Geçmiş olsun iyiki eşiniz çocuklarınızın babası değilmiş ne güzel valla hemen bı hayır yapın kimbilir kimin duası ile döndünüz bu işten ...Şoktan çıkınca yapın bunu yoksa ilelebet dedektif olur birde burda dert üstüne dert yazardiniz....Böylece bir konu daha mutlu son ile kapandı ....10 ay nedir ki bir ömür ile kiyaslanirsa........

oturup düzgünce konusmak varken bu şekilde konusması suçlu olduğunu kanıtlar valla bence. bi süre sonra nişanlı oldugunu falan duyarsan şaşırma.
Neden suçlu psikolojisine girdin şuan dedim evet suçluyum açık ararsan bulursun işte dedi başkası olduğunu sanmıyorum hep birlikteydik yanımda değilkende hep mesaj atar fotoğraf atardı bilemiyorum

Komple bacak, çıplak fotoğraflardan kasıt nedir? Benim de çıplak erkek dolu, vücut geliştirenleri, sporcuları takip ettiğimden mütevellit ya da gerçekten arkadaşlarımın attığı gönderilere benzer gönderiler çıkıyor keşfetimde, bir ara tüm keşfetim Hint sokak lezzetleri dolmuştu. Sadece buna dayanarak ayrılınır mı? Sizin daha ciddi problemleriniz varmış da bu bahane olmuş.

Geçmiş olsun iyiki eşiniz çocuklarınızın babası değilmiş ne güzel valla hemen bı hayır yapın kimbilir kimin duası ile döndünüz bu işten ...Şoktan çıkınca yapın bunu yoksa ilelebet dedektif olur birde burda dert üstüne dert yazardiniz....Böylece bir konu daha mutlu son ile kapandı ....10 ay nedir ki bir ömür ile kiyaslanirsa........
Çok haklısınız teşekkür ederim içim acıyor aslında ama alışmaya çalışacağım

Komple bacak, çıplak fotoğraflardan kasıt nedir? Benim de çıplak erkek dolu, vücut geliştirenleri, sporcuları takip ettiğimden mütevellit ya da gerçekten arkadaşlarımın attığı gönderilere benzer gönderiler çıkıyor keşfetimde, bir ara tüm keşfetim Hint sokak lezzetleri dolmuştu. Sadece buna dayanarak ayrılınır mı? Sizin daha ciddi problemleriniz varmış da bu bahane olmuş.
Evet daha ciddi problemler vardı aslında ben artık tahammül edemiyordum içimden gelmiyordu çoğu şey artık seviyordum da ama çok kırdığı oldu beni daha önce içimde artık kopmuştu bazı şeyler bugün geldi mesela hiç öpmedin beni bugün diyip durdu içimden gelmiyordu

Adamın gidesi varmış gitmiş, önemli nokta bu. Kadınlara bakmış vb. o ayrı konu da.
Kolayca kabullenmiş, sizi ikna etmek yerine. Demek istediğim gidesi varmış bu adamın. Çok da sevmiyor önemsemiyor sizi. Bunun farkına varıp hayatınıza devam etseniz iyi olur bence.

Instagram anasayfasını geçtim böyle videolar için grup açıp full cinsellik,bel altı konuşmaları daha iğrenç değil mi? Bana göre anasayfasından daha da iğrenç bu. Bireysel de bakmıyor resmen bir topluluk oluşturmuşlar🤢 Sevgilileri böyle bir topluluk,grup oluşturup erkek videoları atıp erkek bedeni hakkında konuşsalar kadınlara demedikleri kalmaz. Bu ikiyüzlülükten nefret ediyorum.

Neden suçlu psikolojisine girdin şuan dedim evet suçluyum açık ararsan bulursun işte dedi başkası olduğunu sanmıyorum hep birlikteydik yanımda değilkende hep mesaj atar fotoğraf atardı bilemiyorum
sadece fotografları görmek benim için bir ayrılık sebebi olmazdı açıkcası ama kalkıp da böyle bir açıklama yaparsa terkederdim yani. benim keşfetimde yakışıklı beyler falan görseydi o da ‘noluyoruz ya’ derdi yani. bunu sorgulaman gayet doğal. suçsuz olan insan bu şekilde konusmaz. acemi biri. bu erkekler böyledir. arkadasimi 2 sene kandıran çocuk evli çıkmıştı bilemezsin. neden ailesine anlatmak veya tanıstırmak istemesin seni. ya baska biri var ya da işler ciddiye binsin istemiyor. iki türlüsü de zaman israfı oldugunun kanıtıdır yani. boşver kurtulmussun. gercekten dogru kisiiyi bulduğunda inan bunların hiçbiri olmuyor kafan rahat ve huzurlu oluyorsun.

Iyi ki gitmiş bakmazsa keşfeti öyle olmazdı neye çok bakarsan keşfetinde öyle olur.

Suçunu bastırmak üste çıkmak için gitmiş.. yol yakınken ayrılmanız iyi olmuş

Üzülme, vardır bir hayır. Bazen akışa bırakmak gerekiyor.

X