kesilen diş!! ( yardım edin kızlar)

sibelizim

Kağanin annesi
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2013
2.986
2.926
Merhaba hanımlar bugün dişlerim 3 ayın sonunda kesildi ( kaplama olacak) kanal'ı, dolgusu, kesimi hepsini bugün yaptı( hastane boştu nedense) ama bunu yapan yer entegre bir klinik sadice rapor vermiyorlar sadice iş başı formu veriliyor ,neyse benim kesim oldu ama geçici diş takılmadı sorduğumda öyle birşeyi biz yapmıyoruz cumaya kadar böyle idare edeceksiniz dedi, ama benim iş yerim çok tozlu bir ortam bari rapor verin dedim onu da veremiyorlarmış,,, yarın işe gitmem gerekiyor ne yapmalıyım bilemedim vampirella gibiyim ve sızlıyor zaten, ve yemek sorunuda var ve ortamdan korkuyorum toz toprak içinde ..özele gitsem diyorum rapor için ama adam dermiki kim yaptıysa o versin??( çok söyledim veremiyoz dedi) napsam kızlar acile mi gitsem sabah rapor alabilirmiyim acilde bana bir akıl verin lütfen,, iş yerine gidip izin istesem cumaya kadar vermezler :KK43:

sağlık ocağına gidip durumu anlatsanız 3 gün rapor verir... dişten deilde başka bir rahatsızlıktan

Tozlu ortamdan dişinize bir zarar gelmezde geçici diş takılsa iyi olurmuş..çok sızlar kesik dişler..bende diş hekimiyin maalesef diş kesildi diye rapor yazılmaz..

Tozlu ortamdan dişinize bir zarar gelmezde geçici diş takılsa iyi olurmuş..çok sızlar kesik dişler..bende diş hekimiyin maalesef diş kesildi diye rapor yazılmaz..
peki ne yapmamı önerirsiniz sızlıyor zaten görüntüsüne hiç girmiycem konuşmaya etkisine de ,takılmıyor dedi cumaya kadar insan içinde duramam ki böyle sizce ne yapmalıyım? lütfen yol gösterin

Canım devlette mi yaptırdın özelde mi ?geçici diş rutin yapılan birşey aslında birde ön dişlerinmiş..neden yapılmamış anlayamadım..neyseki süresi kısa cuma gününe takılıyormuş..biz iki haftada ancak takıyoruz..valla geçici dileyen başka çözüm gelmiyor aklıma bir daha konuş istersen doktorunla..

Canım devlette mi yaptırdın özelde mi ?geçici diş rutin yapılan birşey aslında birde ön dişlerinmiş..neden yapılmamış anlayamadım..neyseki süresi kısa cuma gününe takılıyormuş..biz iki haftada ancak takıyoruz..valla geçici dileyen başka çözüm gelmiyor aklıma bir daha konuş istersen doktorunla..
devlette yaptırdım , kaç kez söyledim yok dedi dr hanım,cuma günü için takılıp takılmayacağı da kesin değil ki ölçü aldılar bugün cuma günü içinde randevu kartıma metal yazmış, yanındaki yardımcıya sorabildim o hengamede o da eğer biterse takılır heralde dedi '' metal'' ne demekse

Metal prova ara aşamadır canım ya metal alt yapı kontrol edilir sıkıntı yoksa bir sonraki aşamaya geçilir..üzerinin porseleni yapılır..bende şaşırdım devlette nasıl 4günde takılabiliyor diye..

Metal prova ara aşamadır canım ya metal alt yapı kontrol edilir sıkıntı yoksa bir sonraki aşamaya geçilir..üzerinin porseleni yapılır..bende şaşırdım devlette nasıl 4günde takılabiliyor diye..

bende şaşırmış ve sevinmiştim tüh keşke sabah okusaydım bunu ,p.tesiye kadar ücretli izin aldım desenize 1 hafta daha böyle vampirella gibi gezicem birde üst diş değil alt komple kesildi

Özel acil hastaneye gidin ücretler aynı zaten devletle kendinizi kötü hissettiginiz dişlerinizin cok sızladıgını işe kesinlikle gidemeyeceginizi söyleyin yazarlar :)

X