Kesin adet sokturur dediginiz yontemler

gwencooper

Broken Hearted Girl
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2011
6.247
50
merhabalar 7 gundur adetimde gecikme yasıyorum uzun bir aradan sonra adet sokturucu yontemler varsa bildiginiz duymak isterim bitkisel yontemler tercihimdir simdiden tesekkurler

merhabalar 7 gundur adetimde gecikme yasıyorum uzun bir aradan sonra adet sokturucu yontemler varsa bildiginiz duymak isterim bitkisel yontemler tercihimdir simdiden tesekkurler

soğan suyu diycem ama yapabilir misin bilmiyorum o kokuda :))

Soğan suyu evet etkili ancak hamilelik ihtimaliniz varsa denemeyin

hepsini deniycem sırayla valla:KK31:

aynen canım bende de kistler vardı yaptım bi ara ama bıraktım soğan suyunu ama işe yarıyor..adetlerim hep düzensizdi ama beş aydır günü gününe oluyordum yine gecikti bi haftadır benimde ne yapıcam bilmiyorum..

aynen canım bende de kistler vardı yaptım bi ara ama bıraktım soğan suyunu ama işe yarıyor..adetlerim hep düzensizdi ama beş aydır günü gününe oluyordum yine gecikti bi haftadır benimde ne yapıcam bilmiyorum..

offf insan kafayı takıyor cok olsunda kurtılıyım diyorum :26:

daha değişik yöntemleri olanlarda yazsın lütfeeennn

soğan kürünü denedim hiç fayda etmedi bana... herkes şifasını gördü bende kala kaldım öyle :KK50: anlamadım kiii

daha değişik yöntemleri olanlarda yazsın lütfeeennn

soğan kürünü denedim hiç fayda etmedi bana... herkes şifasını gördü bende kala kaldım öyle :KK50: anlamadım kiii

aslında doğal yöntemler çok vardır ama bana yapması zor geliyor açıkcası yüzde yüzde sonuç alınacağını sanmıyorum..mesela soğan suyu hergün yapılılıp içilmesi lazım aç karnına mümkün olmuyor tabii her zaman aksayınca da işe yaramıyor..en etkili doğum kontrol hapları adet düzeni için ama hastalığıni ıyı bilmek lazım çok sık olmayan bi düzensizlikse haplara gerek olmayabilir..

ben geciktiği zaman aspirin alıyorum,etkisini gördüm.

nasıl yapıyorsun canım yani aspirini gecikince sadece bir tane mi içiyorsun?benimde şu an 10 gündür gecikmiş durumda napsam ki acaba yaa offff...

canım sadece bu ay a has bir şeyse doktora görün derim ama mesela benim adetlerim hep düzensizdir bıraksam olmaz hiç bende ilaçlardan bıktım ve bitkiselle şimdilik ilerliyorum hayıt suyu olabilir ve soğan suyu kesinlikle tavsiyem ben küre başladığım 4.günü olmuştum 9 aydan sonra :) ama bunlar adetleri düzenliyor bu ay gelmesi lazım dersen farlutal diye ilaç var o 5 günde regli yapar seni ama düzenli ise bu ay olmadıysan sebebini mutlaka öğren canım :)

doğum kontrol hapı istemiyorum.. malum :)
adetimin düzene girmesi lazım ya of offff ben napıcam...
soğan kürüne yeniden mi başlasam kii

canım sadece bu ay a has bir şeyse doktora görün derim ama mesela benim adetlerim hep düzensizdir bıraksam olmaz hiç bende ilaçlardan bıktım ve bitkiselle şimdilik ilerliyorum hayıt suyu olabilir ve soğan suyu kesinlikle tavsiyem ben küre başladığım 4.günü olmuştum 9 aydan sonra :) ama bunlar adetleri düzenliyor bu ay gelmesi lazım dersen farlutal diye ilaç var o 5 günde regli yapar seni ama düzenli ise bu ay olmadıysan sebebini mutlaka öğren canım :)

hayıt suyu naıl kullanılıyor canım? ya genelde hepsinin tadı kötü ya soğan suyu, civan perçemi.. hayıt suyu nasıl..:KK43:

X