kesin sonuç hamileyim

sağoln arkadaşlar desteğiniz için.adetim bekarken 21 günde bir olurdum,evlendikten sonra arada 15 günde bir oluyordum.gebelik düşündüğümüzde dr.a gittim bi sorun yok dedi.4 ay bitti bekliyoruz

çok mutluyum akşam kan testinde sonuç pozitif çıktı :teytey:

hayırlı olsun canım... Allahım bizlerede nasib etsin.. bilseydim bi el değdirirdim sana hani ööle derler ya hamilelere "el at şuanada bi darısı bulaşsın" die.... Allahım tamamını getirsin.. sağlıklı hayırlı versin güzelim.. inan çok sevindim senin adına...a.s.a.s.a.s.a.s.

teşekkür ederim canım allahım sanada en kısa zamanda bebiş nasip etsin inşallahhhhhhhhhhh a.s.

Süarcım nasılsın ?Nasıl gidiyor hamişlik?Beraber gitcez inşallah artık.

Sen keseyi gördün mü canım bebek kaç haftalık oldu senin???

teşekkür ederim darkinlifecım iyi olmaya çalıyorum benim bulantılar başladı 3 gün oluyor çok kötüyüm sabahları hiç birşey yiyemiyorum senin nasıl gidiyor aramızda fazla yok yakında seninde başlar galiba inşallah iyi bir hamilelik geçirirsin
ben gecen cuma günü gittim 5 haftalıktı keseyi gördük canım dr maşallah cabuk büyümüş deyip resmini bile çıkardı bugün 5+6 günlük oldu

kızlar merhaba uzun bir aradan sonra tekrar burdayım... 2 hafta önce hamile olduğumu öğrendim bende çoookkk mutluyum doktorum yarına gün verdi..
Bebeğimi inşallah kesesini görürüz ne olur dualarınızı esirgemeyin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…