kıbrıs hakında yorumlarınızı yazarmısınız

prensesa

eaeaea
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2008
609
0
arkadaşlar balayına kıbrısa gitmeyi düşünüyorum gıdenler lütfen otel yorumlarını yazarmısınız a.s.

canım ,biz 2000 senesinde balayımızı kıbrıs clup lapethos ta yaptık süper bi yer .tavsiye ederimm.....mutluluklar...

kıbrısta balayı yapacaksan mutlaka bu girnede olmalı merit-akapulko-olivetree ...mağusa da kaya artemis var internetten bir bak istersen ama olivetree yi tavsiye ederim.

kaya artemisi düşünüyoruz ama denıze uzakmıs galıba akapulko içinde güzl diyorlar teşekkürlera.s.

Ben de balayı için kıbrıs'a gidiyorum. Acopulco'ya... Gecen yıl bir arkadasım balayı için aynı sezonda gitmişti. (Ekim'in ikinci haftası)... Barakaların güzel oldugunu ve havuzun süper olduğunu söyledi... Onun balayında iki gün hava yağışlıymış, onlarda kültür turuna katılmış. Dediğine göre katedral falan gezdiriyorlarmış... Muhteşem dedi...

Ben ekim'in ikinci haftası gidecegim ama hava nasıl olur ondan endiseliyim... Yanıma kazak falan almalımıyım acaba? Ankara simdiden sogumaya basladı bile...

Ben de balayı için kıbrıs'a gidiyorum. Acopulco'ya... Gecen yıl bir arkadasım balayı için aynı sezonda gitmişti. (Ekim'in ikinci haftası)... Barakaların güzel oldugunu ve havuzun süper olduğunu söyledi... Onun balayında iki gün hava yağışlıymış, onlarda kültür turuna katılmış. Dediğine göre katedral falan gezdiriyorlarmış... Muhteşem dedi...

Ben ekim'in ikinci haftası gidecegim ama hava nasıl olur ondan endiseliyim... Yanıma kazak falan almalımıyım acaba? Ankara simdiden sogumaya basladı bile...

bende mercure gidiyorum herşey dahil sistem olduğu için 2.hafta inş yağmur olmaz bitane hırka alıcam çok fazla soğuk oldunu tahmin etmiyorum

Son düzenleme:
X