Kıbrıs Otel Önerisi

gizem4191

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2011
4.644
4.621
Daha önce kıbrısa gitmiş olanlardan ultra herşey dahil konseptli otel önerisi istiyorum.

Birde 1 gün otelden çıkıp kıbrısta gezmek istersek ne yapmalıyız? nereye gitmeliyiz? Nasıl gitmeliyiz?

Merit otellerini twbsiye ederim gezilecek yerlerin çoğu girne ye yakın girne de gezebilirsiniz.

Biz genelde araba kiralıyoruz bir günde lefkoşa girne heryerini gezebilirsimiz.bir günlük araba kiralayın

Nuhun gemisi fena degil.Birde kaya artemis guzel.
Ben Girne limanini cok sevmistim cok guzel restaurantlar filan var orada.Ozellikle aksama dogru giderseniz serin serin cok guzel olur.

Biz genelde araba kiralıyoruz bir günde lefkoşa girne heryerini gezebilirsimiz.bir günlük araba kiralayın

Trafik ters, araçlarda şoför koltuğu sağ tarafta araç kiralayıp birde kullanamamak var :)

Nuhun gemisi fena degil.Birde kaya artemis guzel.
Ben Girne limanini cok sevmistim cok guzel restaurantlar filan var orada.Ozellikle aksama dogru giderseniz serin serin cok guzel olur.

Nuhun gemisi bizim de hoşumuza gitti. Ama girişte 500 lira depozito can sıkıcı.
Denizi çok güzel diyorlar sırf bu sebeple gitmek istiyorum.

lüks otellerin dışında daha ekonomik, tatil köyü tarzında bir yerde kalmak isterseniz RiverSide Garden Resort öneririm. Gezilecek yerleden örnek verecek olursam;
lefkoşa barbarlık müzesi
lefkoşa selimiye camii
gazi mağusa lala mustafa paşa camii
girne kalesi
girne batık gemi müzesi

Kıbrıs zaten küçük yer, her yer birbirine yakın rahatlıkla gezebilirsiniz
yaz döneminde biraz fazla sıcak, buzlaç içmenizi öneririm
gidecek olanlara iyi tatiller dilerim :)

lüks otellerin dışında daha ekonomik, tatil köyü tarzında bir yerde kalmak isterseniz RiverSide Garden Resort öneririm. Gezilecek yerleden örnek verecek olursam;
lefkoşa barbarlık müzesi
lefkoşa selimiye camii
gazi mağusa lala mustafa paşa camii
girne kalesi
girne batık gemi müzesi

Kıbrıs zaten küçük yer, her yer birbirine yakın rahatlıkla gezebilirsiniz
yaz döneminde biraz fazla sıcak, buzlaç içmenizi öneririm
gidecek olanlara iyi tatiller dilerim :)
riverside hoteline baktımda sahili denizi pek konforlu değil gibi .kumlumuydu sahil ve denizin iç kısmı acaba gittiniz mi

:KK49: Salamis Bay Conti yıllların otelidir. Çok oturmuş bir tesistir. Hizmeti, acık büfesi ve gece animasyonları gayet iyiydi. Dışarıyı gezmek istediginizde ücretsiz araçları bırakıyor, belli süre sonra sizi geri alıyorlar. Denizi de kumluydu :) . Ama genel olarak Kıbrısa gideceginiz ayı iyi secin derim .. oranın sıcağı bir Antalya ya asla benzemiyor. Gölgede dahi kavuruyor

Bence direk girneden bir otel ayarlayın magusa lefkose falan arabayla gidersiniz..girne yavru vatanin en guzrl yeridir..senelerdir kibrisa giderim ve çok severim eğer gezilecek yer var mı derseniz mavi köşke mutlaka gitmenizi tavsiye ederim orda gezerken tüylerim diken diken olmuştu..internetten de araştırıp gidilecek yerleri bulursunuz..çikolata hellim peyniri ve alkol almak isterseniz girnede ertan market vardır çarşıda ünlü bir markettir..zaten içeri girince ne kadar kalabalik olduğunu göreceksiniz..sormak istediginiz baska sorular varsa cevaplarım..acapulco tatil köyü gibi çok büyük bebekle gidilecek bir otel cratos en sevdiğim otellerden biri ama bebekle gezmek için pek iyi değil bebek arabasina koyup bahcede gezeyim dediğiniz de kesinlikle arabalar falan geliyor pasha girnede güzel otel vuni palas güzel aklıma gelenler bunlar simdilik

X