Göz Makyajı Kil teknigi kas magduru :'( nasıl çıkacak bu depresyona girdim

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Merhabalar öncelikle detaylıcq aydınlatıyım sizi bndr 5 gün önce yaptırdım kaşlarımı okadae koyuyduki sinirlerim altüst oldu yaptırdıgım merkez tabi uyarmıştı beni en az 10 gün sabretmen gerekiyor diye ama ben yogun baskılara dayanamayıp yaptırdıgım gün itibariyle yıkadım kaşımı eger tamamen kurtılmak istiyorsan kremleme ve hergün duşa gir yaklaşık 6 gün içinde kabuk kabuk atıcak boyayla beraber kalkıcak kabuklar incelip boya gitmeye başlıycak benim şuan çok tatlı bir renk kaldı ama bakım yapmadıgım için muhtemelen kendi kaşlarıma dönmüş olucam🤗 ama yogun tempıda bir hayatın yoksa bekle zmaanla renk mutlaka açılıyo ilk günle epeyi tramvatik geçiyo şeklini begendiysen renk açılıcak 1 aya tam oturu
Suan son durum ne acaba bende eylulde yaptirdim cok kotu oldu nezamana cikar acaba yabirde danistigim yerler cikmaz diyo

Merhabalar öncelikle detaylıcq aydınlatıyım sizi bndr 5 gün önce yaptırdım kaşlarımı okadae koyuyduki sinirlerim altüst oldu yaptırdıgım merkez tabi uyarmıştı beni en az 10 gün sabretmen gerekiyor diye ama ben yogun baskılara dayanamayıp yaptırdıgım gün itibariyle yıkadım kaşımı eger tamamen kurtılmak istiyorsan kremleme ve hergün duşa gir yaklaşık 6 gün içinde kabuk kabuk atıcak boyayla beraber kalkıcak kabuklar incelip boya gitmeye başlıycak benim şuan çok tatlı bir renk kaldı ama bakım yapmadıgım için muhtemelen kendi kaşlarıma dönmüş olucam🤗 ama yogun tempıda bir hayatın yoksa bekle zmaanla renk mutlaka açılıyo ilk günle epeyi tramvatik geçiyo şeklini begendiysen renk açılıcak 1 aya tam oturu

Suan son durum ne acaba bende eylulde yaptirdim cok kotu oldu nezamana cikar acaba yabirde danistigim yerler cikmaz diyo

baya olmuş yapalı Sizin yani artık biraz zor çıkar açıkcası biraz sildirebilirsiniz aşırı kötüyse ama maliyetli ve acılı bir işlem

Su an toplam.beş kişi okuyo lütfen bilen varsa yardımcı olsun :KK43::KK61:
Işe yeni baslayan acemi biri galiba çünkü bir kaşı kavisli bir kaşı daha düz yapmış pes yani simetri yok sikayetci olun alin paranızı geri mesela rengi degil renk doğala döner mesele sekil bence şekli eşitlesin üstünden geçsin.

Bugün yaptırdım asimetrik kalın birbirinden farklı oldu verdiğim paraya mi yaniyimyaniyim çektiğim acıya mi 2 yıl bu görüntüye katlanacak olmama mi :-( çok kötüyüm geldiğimden beri yıkıyorum antibiyotikli krem bepanthen suruyorum surekli ama değişen bisey yok. İnternetten araştırdım biraz lazer mi bunun tek yolu başka yolu yok mu krem gibi yardım edin lütfen :-(
Çok kötü durmuyor sadece biraz kalın olmuş o kadar

Ben yıllardır kaslarimi aynı kuaföre aldiriyodum ondan başka kimseye guvenemiyodum çünkü diğer kuaforler çok inceltmisti kaslarimi. Bu yıllardır gittiğim kuaför de kas konturune başladığını söyledi diger yerlere gore de fiyati cok uygundu yaptiriyim dedim.yaptığı bikac kişinin kaşlarını gösterdi onlar gayet güzel simetrik olmuştu ama benimkinin şekli birbiriyle aynı değil en çok ona canım sıkıldı
Hangi kuaför acaba

X