Kıl Tüy Sorunu :(

Always smile

💪 tiroid ca savaşçısı 💪 vazgeçme 💪yenilme💪
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2020
194
363
32
Anladım teşekkür ederim 🙂 psikolojik olsa bile güzel bir duygudur bence 😊

Canım kesinlkle kökten alınmalı. Aldıktan sonta 3 gece üst üste sürmek çok etkiliymiş.benim dikkat ettiğim kalın tüylerde daha etkili olması. Birde kaşlarımda denediğimde alırkem eskisi kadar acımadıgını fark ettim acaba psikolojikmi :)
 

Alyaliya

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2019
5.594
7.121
Bilim insanları herşeye çözüm buldu da kellik ve kıl tüy işine bir çözüm bulamadı.
 

Edgecombe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2018
17
7
gittiğiniz yerle anlaşma yaptıysanız yapacak bir şey yok. geçici olarak jiletle alın. evde tekrar ipl lazerle kendinizi sürekli olarak radyasyona maruz bırakmayın
 

Amor-a

Guru
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2009
7.147
7.968
İğneli için gittiğiniz merkezin adını öğrenebilir miyim? Hangi şehirde yaptırdınız?
İstanbul'da Zeynep Polat'a gittim. İsmini burada Lazer Epilasyon konularından buldum. Tavsiye edenlere tesekkur ediyorum. Elvis Presley favorilerim vardı resmen. Şu an bitti çok az çene altım kaldı ona da vakit bulamadığım için gitmeye. Kaç seansta bitti derseniz kesin bi sayı veremeyeceğim çünkü ilk gittiğimde yüz çok yoğun olduğu icin bölüm bölüm bitirdik yani 3 seans gittim ama her gittiğimde bir kısmına uygulandı o yuzden net sayı hatırlayamıyorum. İlk sene ayda bir iki gidiyordum diğer artık bir bucuk iki ayda bir filan çıktıkça.
 

rumus

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2012
1.282
592
Ben diz alti ve koltuk altini yillar once bitirdim. Guzellik merkezlerine degil doktor olan yerde alex cihazla yaptirin. Siyah kalinsa biter. Yüzünüze asla lazer degdirmeyin onu igneli epilasyonla bitirin. Benim bitti yüz ki elvis presley favorilerim vardi abartmiyorum. Igneli icinde gercekten iyi yere yaptirin forumdaki igneli epilasyon basliginda arastirarark buldum cidden memnun kaldim. Ipl modern agda bitirmez sadece geciktirir.
Rica etsem nereye gittiğiniz öğrenebilir miyim