Kıl Tüy Sorunu :(

Ben ıpl cihaz kullandım. İnce tüylerde kesnlkle denemeyin olan tüyleriniz kıl oluyor !! 2 3 seferdir karımca yumurtası yağı kullanıyorum gerçekten kalın tüylerde gözle g rülür etki var. Ama ne yazıkki üşengeçlikten yapamıyorum

Bende de aynı tüylenme sıkıntısı var. Yüzümdeki tüyler çok bariz değildi ancak ala ala çoğalttım. ''Sivilceler sıktıkça çoğalır, yüzdeki kıllar da aldıkça daha sert çıkar'' dedikleri doğruymuş. 2 hafta almasam normal favorim oluyor :KK43: Lazer düşündüm çoğu insan memnun değil. Ne yapacağımı bilmediğim için konuyu takipteyim.

Ben ıpl cihaz kullandım. İnce tüylerde kesnlkle denemeyin olan tüyleriniz kıl oluyor !! 2 3 seferdir karımca yumurtası yağı kullanıyorum gerçekten kalın tüylerde gözle g rülür etki var. Ama ne yazıkki üşengeçlikten yapamıyorum
Hangi markayı kullanıyorsunuz karınca yumurtası yağı olarak?

Bende de aynı tüylenme sıkıntısı var. Yüzümdeki tüyler çok bariz değildi ancak ala ala çoğalttım. ''Sivilceler sıktıkça çoğalır, yüzdeki kıllar da aldıkça daha sert çıkar'' dedikleri doğruymuş. 2 hafta almasam normal favorim oluyor :KK43: Lazer düşündüm çoğu insan memnun değil. Ne yapacağımı bilmediğim için konuyu takipteyim.
Yüz için en rahatının ağda bantları olduğunu düşünüyorum. Küçük küçük kesip kullanılabiliyor ve zamanla daha da rahatlıyor ve sürecin arası uzuyor.

Hangi markayı kullanıyorsunuz karınca yumurtası yağı olarak?
Tala yı öneriyolar genel de youtubede de felan ama benvalensey buldum onu kullanıyorum. Tüyleri aldıktan sonra 3 4 gece sürmekgerekiyo ama ben bir kere sürüyorum üşengeçlikten

Tala yı öneriyolar genel de youtubede de felan ama benvalensey buldum onu kullanıyorum. Tüyleri aldıktan sonra 3 4 gece sürmekgerekiyo ama ben bir kere sürüyorum üşengeçlikten
Ne şekilde kullanıyorsunuz? Bazı videolarda kökten almadan kullanılabilir diyorlar bazılarinda ise ağda gibi kökten alma yöntemi sonrası kullanın diyorlar. Bende kullanmayi düşünüyorum ama anlayamadım hangisi doğru

Dünyanın en kolay şeylerinden biri aslında krem sürmek, yağ sürmek, ama nedense kaçınıyoruz. Ben dediğiniz markaya bakacağım, teşekkürler bilgi için :)

Dünyanın en kolay şeylerinden biri aslında krem sürmek, yağ sürmek, ama nedense kaçınıyoruz. Ben dediğiniz markaya bakacağım, teşekkürler bilgi için :)
Aynen dediğin dogru :)) youtubede bir çok youtuber önermiş bakabilirsin 10 tlyr aldım ben

Ne şekilde kullanıyorsunuz? Bazı videolarda kökten almadan kullanılabilir diyorlar bazılarinda ise ağda gibi kökten alma yöntemi sonrası kullanın diyorlar. Bende kullanmayi düşünüyorum ama anlayamadım hangisi doğru
Canım kesinlkle kökten alınmalı. Aldıktan sonta 3 gece üst üste sürmek çok etkiliymiş.benim dikkat ettiğim kalın tüylerde daha etkili olması. Birde kaşlarımda denediğimde alırkem eskisi kadar acımadıgını fark ettim acaba psikolojikmi :)

Anladım teşekkür ederim 🙂 psikolojik olsa bile güzel bir duygudur bence 😊

Canım kesinlkle kökten alınmalı. Aldıktan sonta 3 gece üst üste sürmek çok etkiliymiş.benim dikkat ettiğim kalın tüylerde daha etkili olması. Birde kaşlarımda denediğimde alırkem eskisi kadar acımadıgını fark ettim acaba psikolojikmi :)

Bilim insanları herşeye çözüm buldu da kellik ve kıl tüy işine bir çözüm bulamadı.

gittiğiniz yerle anlaşma yaptıysanız yapacak bir şey yok. geçici olarak jiletle alın. evde tekrar ipl lazerle kendinizi sürekli olarak radyasyona maruz bırakmayın

İğneli için gittiğiniz merkezin adını öğrenebilir miyim? Hangi şehirde yaptırdınız?
İstanbul'da Zeynep Polat'a gittim. İsmini burada Lazer Epilasyon konularından buldum. Tavsiye edenlere tesekkur ediyorum. Elvis Presley favorilerim vardı resmen. Şu an bitti çok az çene altım kaldı ona da vakit bulamadığım için gitmeye. Kaç seansta bitti derseniz kesin bi sayı veremeyeceğim çünkü ilk gittiğimde yüz çok yoğun olduğu icin bölüm bölüm bitirdik yani 3 seans gittim ama her gittiğimde bir kısmına uygulandı o yuzden net sayı hatırlayamıyorum. İlk sene ayda bir iki gidiyordum diğer artık bir bucuk iki ayda bir filan çıktıkça.

Ben diz alti ve koltuk altini yillar once bitirdim. Guzellik merkezlerine degil doktor olan yerde alex cihazla yaptirin. Siyah kalinsa biter. Yüzünüze asla lazer degdirmeyin onu igneli epilasyonla bitirin. Benim bitti yüz ki elvis presley favorilerim vardi abartmiyorum. Igneli icinde gercekten iyi yere yaptirin forumdaki igneli epilasyon basliginda arastirarark buldum cidden memnun kaldim. Ipl modern agda bitirmez sadece geciktirir.
Rica etsem nereye gittiğiniz öğrenebilir miyim

X