Kılıçdaroğlu, saldırganları serbest bırakan savcıya sordu: Öldürülmem mi gerekiyor?

He taktim cunku cevap veremeyeceginizi bildigim icin surekli soyluyorum tamam mi orada ayriyeten pkk bayraklari da sallandi bilmem anlatabildim mi 2015 nevruzunda apo nun mektubu meydanda okunurken a haber altyazi gecti kilicdaroglu na saydirmadan once bunlari bil istedim
Verilmeyecek cevabim yok benim. Sizin gibi sırf kemalin suçunu ortpas etmek için ayni şeyleri tekrarlayıp durmam. Sahi bu ayni şeyleri tekrarlayınca kendini çok bildim falan mi sanıyorsun burdan sadece komik duruyo da.. O bayrakları sallayan Erdoğan değildi sadece kürtlere hakkini vermek adına gösterilen müsamaha abartildi ama Kemal resmen pkk lıları ziyaret etti pkk linin cenazesinde bulunuldu bunları yapanların Erdoğana megri megri ve açılım üzerinden sataşması çok ama çok saçma ve komik . Neymiş ayrım yapmamis askeride pkk liyida ziyaret etmiş sehidime kurban olası .. Aralarında fark görmeyen zihniyet şehit savunucusu ilan ediyor kendini he canım he..

Ben anladığını düşünmüyorum Rte düşmanlığından gözünüz o kadar kör olmuş ki .. O videoyu parça halinde değil tüm dinle gerçi parça haldeyken bile ne demek istediği ortada ama sizin gibiler çok güzel çarpıtıyorsunuz .

Hıhı. Keşke bu videoda anlayamadığımız! düşman öfkesini, kendisini eleştirenleri çoluk çocuk demeden hapse atmadan önce de yense ya :işsiz:

Konu rte olunca gözleri hiç bir şey görmeyen bizler değiliz. Tapındığımız sadece Allah çok şükür:dua:

Bunu hatırlaman iyi oldu. Şimdi otur bir kez daha adil şekilde düşün. Bize isnad ettiğin gibi kör gözlerle değil.

Ayrıca edebi de senden öğrenecek değilim. Kendin düşmanlık ve körlükle isnad ederken iyiydi.
Edebi öğretmem mümkün değil zaten..

Ay bu çok şeker.Umarım burdaki gergin havayı dağıtır biraz:)

X