Kıllar, çatlaklar!

Canım yuz için sakin lazere gitme. Ankaraya gel. Burada iyi uzman bulursun iğneli için. Yüze lazer olmuyor. Vücutta da yerine yapana göre değişiyor. Bazı kişiler var iyi yerde doğru uzmana denk gelmiş azalmış. Ben lazerden istediğimi alamadım. Bence biraz paraya kiy kaliteli bir yerde yaptır. Lazerden memnun olanlar genelde kaliteli yerlere gidenler. Güzellik salonu gibi yerler çok doğru yapmıyor. Yüzüne lazeri zaten düşünme. İğneli icin ankaraya gelebilirsin ayda bir. Ankarada emel hanim iyi bir uzman yardımcı olur sana
Hanımlar herkese merhaba. Uzun zamandır takipte olduğum bir site burası. Artık üye olup, beni çileden çıkaran birkaç konu da size danışmak istedim. Ben 20 yaşındayım vücudumda çatlak desen var, batık desen var, çok alakasız yerler de tüylenme problemim var... ama şimdi çatlaklardan ziyade kıl problemi ile ilgili konuşmak istiyorum. Konya'da yaşıyorum. Daha önce uygun bir fiyata epilasyona gittim. Fakat neredeyse hiç faydasını görmedim, hâlâ 1 seans hakkım var. Ama sonuç hüsran... Pandemiden dolayı son seanslarima düzenli gidemedim... Gitsem de aman aman bir fayda göreceğimi sanmıyorum. Bacaklarımda ciddi batık problemlerim var, karnımda, boynumda, belimde tüylenme var, yüzüm deseniz aşırı kıllı... Yüzüme sürekli ağda yapmaktan bıktım her seferinde daha kötü oluyor... 2-3 kez hormon testi yaptırdım, gayet sağlıklıyım. Lütfen bana samimi bir şekilde, kardeşiniz gibi görerek reklam amacı gütmeden yardımcı olur musunuz? Sizce eve epilasyon cihazı mı alayım, Konya'da ki dermatolog Dilek Peker'e mi gideyim (ki gidenler varsa nolur yardımcı olsun...) Yoksa tavsiye ettiğiniz iyi bir epilasyon merkezi var mı? Şimdiden hepinize minnettarım. Güzel günler dilerim.

Canım yuz için sakin lazere gitme. Ankaraya gel. Burada iyi uzman bulursun iğneli için. Yüze lazer olmuyor. Vücutta da yerine yapana göre değişiyor. Bazı kişiler var iyi yerde doğru uzmana denk gelmiş azalmış. Ben lazerden istediğimi alamadım. Bence biraz paraya kiy kaliteli bir yerde yaptır. Lazerden memnun olanlar genelde kaliteli yerlere gidenler. Güzellik salonu gibi yerler çok doğru yapmıyor. Yüzüne lazeri zaten düşünme. İğneli icin ankaraya gelebilirsin ayda bir. Ankarada emel hanim iyi bir uzman yardımcı olur sana
Merhabalar, cevabınız için teşekkür ederim. Sorun para değil aslında, ilk gittiğim yere üniversitede burs paramı biriktirerek gitmistim, çok fazla para dökmeden en kötüsünü görmüş oldum diyorum.😁 Ankara'ya gelmek benim de aklımda var... Eğer bahsettiğim dermatolog ile ilgili olumlu dönüşler almaz isen, Ankara da bir yerler bakacağım. Sağlıcakla, namaste🌻

Bunu biliyorum bende. Denedim hatta ama tabiki 1 2 sefer denemekle faydasını görmedim.. Her yer batıyor birde banyoyu temizlemeye koyuluyorum.. 🤦🏻‍♀️ Ama düzenli kullanımda işe yarayabilir aslında tekrardan bi denemeye başlayacağım..
Düzenli kullanınca gerçekten işe yarıyo. Aslında kahve kolay akıyo gidiyo suyla. Öyle pek leke bırakmıyo. Duş alacağınız zamanlara denk getirirseniz daha rahat olur belki. Güzel yani ben peeling etkisini de seviyorum

X