Kıllarımla başım dertte

Sumbulella

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Mart 2020
65
42
Merhaba, yardıma ihtiyacım var. Kıllarım normal bi insandakiler kadar ama gel gelelimki aramız çok kötü. Ayak bileğimi bile açamıyorum denebilir. Pıtır pıtır olur ağdayla, o iyileşene kadar kıllarım çıkar. Ayrıca her zaman derimin altından kendini gösteren kıllarımda mevcut. Önceki çalışmalarımdan kalan derin izler var. Bacağımı genel olarak bu kötü görüntü sarmış vaziyette. Ponza taşıyla peeling bile yaptım bir süre. At kılı fırçasınıda ne ben söyleyeyim ne siz duyun. Yaz günleri zulüm oldu artık bana.
Kol altlarımdan bahsedecek olursam iyice içiniz kararabilir. Yani kıllarımı aldığım her yerimle ilgili sorunlarım var. Lütfen bi bilginiz varsa bu hastalığımla alakalı, benimle paylaşın. Teşekkür ederim...

Doktora gittin mi.onun için kremler,jeller var.kil köklerinin demekki çok güçsüz derinin altında kalıyor.
Ağda ile almaman gerekiyor iyice tahriş olur.bence önce doktora sonra lazare gidebilirsin.
Lazer bu durumda kökleri kurutacagi için sana faydası olabilir.
Ağda tahriş eder pudralı ağda ile al alacaksan.
Eldiven ile almak tahrişi biraz azaltabilir.

Doktora gittin mi.onun için kremler,jeller var.kil köklerinin demekki çok güçsüz derinin altında kalıyor.
Ağda ile almaman gerekiyor iyice tahriş olur.bence önce doktora sonra lazare gidebilirsin.
Lazer bu durumda kökleri kurutacagi için sana faydası olabilir.
Ağda tahriş eder pudralı ağda ile al alacaksan.
Eldiven ile almak tahrişi biraz azaltabilir.
Doktora gidicem mutlaka tabi ama uzadıkça uzuyor ha şimdi yarın derken seneler geçiyor.
Söylediklerinizi denedim bi farkı olamadı. Büyülü bi cevap gelmesini umuyorum. Hemen normal bacaklarım olsun ve istediklerimi giyebileyim ☹️

Benim ablamında öyleydi, kılları alırdı siyah siyah görünürdu, mezuniyetine bile etek giyemedi, tek çare lazer, lazere gitti 8 seans şimdi tam bitmedi ama eskisi gibi siyah tüy kalmadı, maddi durumunuz varsa araştırın, iyi bir lazer çözüm olabilir

Benim ablamında öyleydi, kılları alırdı siyah siyah görünürdu, mezuniyetine bile etek giyemedi, tek çare lazer, lazere gitti 8 seans şimdi tam bitmedi ama eskisi gibi siyah tüy kalmadı, maddi durumunuz varsa araştırın, iyi bir lazer çözüm olabilir
Teşekkür ederim

X