Kilo alamıyorum önerdiğiniz birşey var mı ?

Melikeartk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2022
39
8
23
Kilo almakta zorlanıyorum çok yesem bile bir işe yaramıyor herşeyi dendenedim ama hiç bir şey yok. Yardımcı olabilir misiniz?

Bende öyleyim ama takmıyorum bir ara cidden psikolojimi bozdular herkesin dilinde bir zayıfsın kilo al. Ama beğenenlerde oluyor bir o kadar. Bence siz halinizden memnunsanız başkalarının düşüncesini takmayın. Ben bir dönem iştah açıcı şurup kullandım etkisi oldu. 2 kilo almıştım. Onun dışında pekmez iç, bebe bisküvisi ye kilo aldırıyor sözlerini çok duyuyorum denemediyseniz deneyebilirsiniz. 🌸

Bende öyleyim ama takmıyorum bir ara cidden psikolojimi bozdular herkesin dilinde bir zayıfsın kilo al. Ama beğenenlerde oluyor bir o kadar. Bence siz halinizden memnunsanız başkalarının düşüncesini takmayın. Ben bir dönem iştah açıcı şurup kullandım etkisi oldu. 2 kilo almıştım. Onun dışında pekmez iç, bebe bisküvisi ye kilo aldırıyor sözlerini çok duyuyorum denemediyseniz deneyebilirsiniz. 🌸
Bir ara benim de psikolojim bozulmuştu artık umursamamaya başladım ama kilo almayı çok istiyorum ne denediysem olmadı bebe bisküvisini deneyeceğim normal mi yiyorsun yoksa başka birşey de koyuyor musun

Cicibebe kesinlikle. Kilo almak isteyen arkadaşlarım cicibebeyi biraz ezip sütle karıştırıp macun şeklinde yiyorlardı. Etkili de oldu. Kontrollü tüketmekte fayda var.

Ayy valla bana da lazım kilo alma yöntemleri söylemeye de çekiniyorum iştahım da var ama :KK43: kan değerlerimde de sıkıntı yok halbuki :KK43: herkes sabret nişanlısın evlenince hamile kaldığında alırsın diyor ama insan üzülüyor işte :KK43: kilo olmayınca meme vs. de olmuyor çünkü :KK43:

Ayy valla bana da lazım kilo alma yöntemleri söylemeye de çekiniyorum iştahım da var ama :KK43: kan değerlerimde de sıkıntı yok halbuki :KK43: herkes sabret nişanlısın evlenince hamile kaldığında alırsın diyor ama insan üzülüyor işte :KK43: kilo olmayınca meme vs. de olmuyor çünkü :KK43:
Ben beş kilo kadar aldım daha fazlada olabilir tartılmadım çünkü hiç bşr zaman kilo alabilen birisi olmadım doğum yapmamam rağmen hemen verdim 52 kiloyken 45 düştüm boyun uzun değil ama yine de zayıf duruyordum diyetisyene gittim Nestle mamalar var onlardan aldım iki ayda toparladım artık kullanmak istemiyorum istediğim kiloya geldim inş geri vermem 🤦🏻‍♀️

Ben beş kilo kadar aldım daha fazlada olabilir tartılmadım çünkü hiç bşr zaman kilo alabilen birisi olmadım doğum yapmamam rağmen hemen verdim 52 kiloyken 45 düştüm boyun uzun değil ama yine de zayıf duruyordum diyetisyene gittim Nestle mamalar var onlardan aldım iki ayda toparladım artık kullanmak istemiyorum istediğim kiloya geldim inş geri vermem 🤦🏻‍♀️
Yorumları biraz okudum da cici bebenin kilo aldırdığını yazmışlar onu deneyeceğim sanırım. En azından bildiğimiz bir şey ilaç filan da değil güvenebileceğim bir şey ☺️ 50 olsam bana yetecek azıcık vücudum kendini toplar o zaman ☺️

Yorumları biraz okudum da cici bebenin kilo aldırdığını yazmışlar onu deneyeceğim sanırım. En azından bildiğimiz bir şey ilaç filan da değil güvenebileceğim bir şey ☺️ 50 olsam bana yetecek azıcık vücudum kendini toplar o zaman ☺️
İlaç değil aslında bir nevi cici bebe gibi kalorisi yüksek besinler içeriyor emzirdiğim halde bile kullanıyorum inş alırsınız bol iştahlar 😁

Normalde ben de hiç kilo alamazdım. Korona zamanında tam 46 kilodan 54 kiloya yükseldim. Şuan gerçi eski kiloma döndüm. Ama hep derdim kilo almak çok zor. Hayır çok zor değil. Senin çok yediğim dediğin şey aslında çok değil. Öğünlerini çoğaltmanı tavsiye ederim. Geceleri de yemeyi ihmal etme. Kilo alırsın. Spor yapmak da açıkcası iştah açıyor. O şekilde de kilo almıştım.

merhaba, nestle mama ile toparladım diye yazmışsınız,. acaba mamayı neyle tükettiniz ve hangi vakitler ? gece/gündüz? ne kadar bir süre ve ne kadar ölçekle ? rica etsem ayrıntıları paylaşır mısın? tam 5 kiloya ihtiyacım var. 50 kiloyum.

Kilo almakta zorlanıyorum çok yesem bile bir işe yaramıyor herşeyi dendenedim ama hiç bir şey yok. Yardımcı olabilir misiniz?
Bende tıpkı senin yaşadığıni yaşıyordum, asla kilo alamıyorum cici bebe, şurup dahil bir çok şey denememe rağmen. En son uyumadan önce yiyebildigim kadar haşlanmış makarna yedim, bazen yarım paket bile yediğim oldu. Sonuç inanılmaz gerçekten önceden her gören ne kadar zayiflamissin, çok zayıfsin diyordu. Şimdi ise kilo almışsın diyorlar.

merhaba, nestle mama ile toparladım diye yazmışsınız,. acaba mamayı neyle tükettiniz ve hangi vakitler ? gece/gündüz? ne kadar bir süre ve ne kadar ölçekle ? rica etsem ayrıntıları paylaşır mısın? tam 5 kiloya ihtiyacım var. 50 kiloyum.
Ben çok yemiyorum ona rağmen aldırdı sabah akşam olarak içtim kahvaltı yapıp için akşam da yemekten sonra içip yatınca biraz beni rahatsız ediyor şişkinlik hissi oluyor o yüzden yatmadan evvel Bşraz zaman geçsin mama zaten bildiğiniz sıcak çikolata kıvamın da ben çok rahat içtim çikolatalı olanı çok güzel vanilya da içtim beş kilo aldım bıraktım belki tekrar alırım bende

Canım birara çok zayıftım şehir dısında.Ailemin kendine bakmıuorsun kilo al baskısı vardı.Çok sağlıklı değil ama yağda 2 yumurta yapardım ve ekmekle batırıp yerdim.Ögrenci evi olduğu için hem kahvaltı hem akşam yemeği olarakda aynı şeyi yapiyordum uğraşmamak için yada akşam bir tabak makarna yerdim.Ama ekmeğe batırıp yemek önemli.Bide hergun bir bardak süt içerdim o süte 1 balkaşıgı şeker atardım.Yada bal vs.de konulabilir.Bir kaseye tahin pekmez karısımı yapardım.Ve hergün yarım kase yerdim .O dönemde 50 kiloysam eğer 58, falan olmuştum.Eve döndugümde ailem çok kilolu bulmuştu.Birdaha bukadar alma demişti 😂ciddi kilo aldıran bir yöntem ama aşırı zayıf degilseniz uygulamaya gerek yok bence.Sonra biraktım üni bitince yine zayıf halime döndüm devamlı olmak lazım

Bende aynı durumdayım psikolojim bozuldu gerçekten 45 kilo idim en son baya zaman geçti tartilmadim İştahım da yok yesem de yemesem de alamıyorum bir ay supradin ile kilo aldiran toz bi içecek kullandım ise yaramadi benimki psikolojik sanırım stresten kaynaklı muhtemelen 10 kilo istiyorum almak ama olmuyor

Ben çok yemiyorum ona rağmen aldırdı sabah akşam olarak içtim kahvaltı yapıp için akşam da yemekten sonra içip yatınca biraz beni rahatsız ediyor şişkinlik hissi oluyor o yüzden yatmadan evvel Bşraz zaman geçsin mama zaten bildiğiniz sıcak çikolata kıvamın da ben çok rahat içtim çikolatalı olanı çok güzel vanilya da içtim beş kilo aldım bıraktım belki tekrar alırım bende
Merhaba. Dediğiniz nestle mamayı nerden alıyorsunuz acaba

Kilo almakta zorlanıyorum çok yesem bile bir işe yaramıyor herşeyi dendenedim ama hiç bir şey yok. Yardımcı
Kilo almakta zorlanıyorum çok yesem bile bir işe yaramıyor herşeyi dendenedim ama hiç bir şey yok. Yardımcı olab

Gano Excel ürünlerini denediniz mi kahve ve sıcak çikolata ile gayet güzel sonuçlar alınıyor benim eşimin de kilo sorunu vardı 55 üstüne çıkmıyordu Gano sayesinde 10 kilo aldı daha fazla almak istemedi ama gayet etkili 🥰

X