Kilo alamıyorum ve almak istiyorum

Bende bi donem diyet yapardim zayif olayim diye suan cok zayifim.benimki stres ve Uzuntuden eridim bittim.yemek yemiyorum sadece kahve iciyorum.bayilacak duruma gelince agzima zorla bisey atiyorum.sizinde boyle bi durum mu yoksa normal hayatinizda mi boylesiniz

Yani kendimce yemek yiyorum ama alamıyorum zaten çok yemek yemeyi seven biriside değilim acıkınca bile hemen yemiyorum üşeniyorum🙈🙈ama artık kilo almak istiyorum Konya da bilip önerebilceğiniz diyetisyen var mı
Bütün türk kadınlarının sahip olmak istediği dert :KK48:

Son düzenleme:
Yani kendimce yemek yiyorum ama alamıyorum zaten çok yemek yemeyi seven biriside değilim acıkınca bile hemen yemiyorum üşeniyorum🙈🙈ama artık kilo almak istiyorum Konya da bilip önerebilceğiniz diyetisyen var mı
Diyet yapmadan önce daha az yiyen ben, diyetten sonra bilmediğim şeyleri bile alıp ve daha çok tıkınan ben 😐

İyi bir diyet ve Sporla alırsınız.

Sağlıksız besinlerle kilo almaya çalışmayın. Kilo alanlar kadar zararını görürsünüz.

Gel sarılalım 🎈 174 boyunda 48 kiloyumm aslaaa alamıyorum. Diyetisyene gittim ama beceremedim saatli ve listedeki şeyleri yeme işini sevmedim ev ödevi gibi üzerimde baskı hissettim umarım sen başarırsın. Geçenlerde burdan bi arkadaş eşinin kullandığı bitkisel toz karışımı önerdi trendyoldan aldım psikolojik ya da gerçekten bilmiyorum iştahım açıldı onuda 1 hafta kullandım 1 kilo aldım . Aklıma gelmişken devam ediyim ona ben

İsmini rica edebilir miyim ben de?

Psikolog bana bi ilaçvermişti iştahım yokdu diye. Çok güzek iştah açuyo ama uyku veriyo.yani depresyon tarzı bi ilaç deil 6 7 kilo aldım rahatlatıcı bi ilaç

Kuzum seni yerler burda kaç kurtar kendini. Gidip hergün çibörek falan ye bak söyleyince bile canım çekti :KK42:

-hiçbir hastalığın yoksa dene.

bende 4-5 ay önce kilo almak istiyordum. internette araştırdım. bebe bisküvisi ve fındık ezmesi her yerde öneriliyordu. 2-3 ay sürekli tükettim. bayağı kilo aldım. son 1 aydır, ekmek arası domates biber ile fazla aldığımı geri verdim. istediğim kiloya geldim.

bebe bisküvisi ve fındık ezmesi aşırı derecede kalori içerir. en fazla 1-2 ay. yoksa obez olursun.

Ben de kilo almak istıyorum ama alamıyorum, istanbulda diyetisyen arayışındayım, aynalara küstüm resmen

Bende bi donem diyet yapardim zayif olayim diye suan cok zayifim.benimki stres ve Uzuntuden eridim bittim.yemek yemiyorum sadece kahve iciyorum.bayilacak duruma gelince agzima zorla bisey atiyorum.sizinde boyle bi durum mu yoksa normal hayatinizda mi boylesiniz
Bende emzirme donemi uykusuzluk stres eridi bitirdi resmen. Yemek yiyemiyorum acikiyorum ama istahim yok bayilacak duruma gelince bende zorla agzima birsey koyuyorum ne olacak boyle durumumuz ya

Kiz anaaa bende senin gibiydim 57 den bi anda 76 oldum saka gibi ama oldum yani simdi götüm ayri memem ayri yerde inan bu daha kötü :KK47:

Kilo almak zor değil ki ye yat ye yat
Bu kadar basit
Ha ne yediğin de onemo tabi
Bol hamur işi
Bitti bu kadar

Kilo almak zor değil ki ye yat ye yat
Bu kadar basit
Ha ne yediğin de onemo tabi
Bol hamur işi
Bitti bu kadar
Ben de oyle diyordum 65 kiloyken. Bir yazda 52 kiloya dustum. Gece tadelle yiyip yatıyorum ama yine de olmuyor. Aylardir 55 kiloya cikmaya calisiyorum ama 51.8de takildim kaldim 🤷‍♀️

X