kilo alirsam dunyalar benim olacak

Evet canim ondan valla ben aldim kilo 56 gördüm sonra biraktim zayifladim simdi tekrar iceriyom 1 ay oldu kullanmaya basliyali bi kilo aldim yemekten hemen sonra ic bi tanesini de yatmadan önce:)
Bak forumu incele iyiki konum tasinmis ben bilmiyordm kilo almak isteyenlere tasinmis konum hem ordakiler anliyo beni onlarda zayif almaya calisyor diyetisyen her yemekten sonra ucu bir arada ic demis hakli olablir belki sagliksiz ama ben bir ara 56 ya cikmistim ama ozman cok kahve iciyordum ve cips yiyordm acaba hangisi etkiliydi

Elevit vitamin çok kilo aldırıyor.Çocuğunuz varmı bilmiyorum ama yoksa kilo almanızı tavsiye etmem çoğu kadın doğum dan sonra kilo alıyor ve maalesef vermek için çok çabalıyor.

Bak forumu incele iyiki konum tasinmis ben bilmiyordm kilo almak isteyenlere tasinmis konum hem ordakiler anliyo beni onlarda zayif almaya calisyor diyetisyen her yemekten sonra ucu bir arada ic demis hakli olablir belki sagliksiz ama ben bir ara 56 ya cikmistim ama ozman cok kahve iciyordum ve cips yiyordm acaba hangisi etkiliydi
Himm bak bunu hic duymamistim bende deneyim ucu bir aradayi canim valla ben bu fortimeli icmeden önce saclarim falan cok dökülüyordu simdi cok az dökülüyor ben doktora sordum bu sagliklimi diye eger hareket edersen hic bisey olmaz dedi cok hareketsiz kalirsan düşük bi ihtimal kanda pihtilasmaya neden olabiliyormus

Elevit vitamin çok kilo aldırıyor.Çocuğunuz varmı bilmiyorum ama yoksa kilo almanızı tavsiye etmem çoğu kadın doğum dan sonra kilo alıyor ve maalesef vermek için çok çabalıyor.
Huuu cok mutluyum elevit bekle beniiii:halay:kizlar tam on kilo alirsam hepinizi istanbulda eminonunde cay ismarlayacagm

Huuu cok mutluyum elevit bekle beniiii:halay:kizlar tam on kilo alirsam hepinizi istanbulda eminonunde cay ismarlayacagm
Harikasın canım ya ben 13 kilo verebilmek için 2,5 aydır göbeğim çatladı:KK48:Yarış atı gibi koşturdum tabiri caizse :spor: Herkesin mutlu olma sebebi farklı işte ,inşallah istediğin kiloya gelirsin canım:KK200:

Kizlarrr simdiki umudurm elevit oldu biraz baktim yazilanlara herkes almis allahim sevincten uyuyamam nobetci eczane bulasim var yarinda kapali vallahi fellik fellik arar bulurun bir gunde erken baslasam kardir.eger buda aldirmassa beni canli canli gomun dahada bu vucut iflah olmaz anlarim ozman.

Valla ilginc. Ben 165 im 67 kiloya dustum zar zor ve hala nickimi degistirebilmis degilim. 65 olsam da degismem. Sen bariz sisman olmak istiyorsun. Benim hedefim 58 o da gercekci olsun diye. 54 olsam super olurdu :KK70:
Kiz 54 kadinmi olur yaaa simdi bana kzianlar olacak zayiflayin anlayacaksiniz beni

Kizlar iste oyle olmuyor resim arabilsem atarim.tamam daha zayif insanlar var Allah yardimcilari olsun gercekten beni ancak alamayan anlar.ama kotu birsey normalde biraz kilo alsam gobegim cikardi o kadar hosuma giderdiki.bu sene hep uzun kabanlar montlar giyindim telafi etmek icin.sukur Allaha herkes der yuzun guzel.kendimi cok begenmem ama isyanda etmem.benim tek sorunum fizigimle.bu takintimi yenemedim.Allah baska dert vermesin tabiki ama uzuluyorum.ye ye nereye gidiyor.hersey temiz.cok istedim bi sorun ciksinda a bundan alamiyosun diyip tedaviye baslayalim.yok doktor diyorki sukredilesi sonuclarin var kan troid vitamin hepsi yerinde diyor.aile hekimi bikti artik.son care burasi hani dedim belki bi tavsiyeniz olur diye.napim artik takmasamda en fazla iki gun
Bende kışın kalın giyinince derli toplu oluyorum ya bayılıyorum :)
Yaz geliyor zayıflık ortaya çıkacak
Seni çok iyi anlıyorum
Bende hafif göbek çıksa ay hanimiş göbişim diye seviyorum
Ama ben sana göre daha zayıfım
Boy 174
55 kilo. :KK43:

Sana soyle soyliyim
Gecen esimle nisanliyken ve 56 kiloyken ona gonderdigim ozel resimlere bakiyorduk :KK53: fotograflari bitiremeden anlarsin ya :KK70:
Yani 54 kilo kadin olur hem de fistik gibi olur :KK70:
Bizimikide hep diyo boyle iyisin ben kilo asla sevmem diyo bazende diyoki askim bacaklarin ne kadar ince.anlayabiliyoem yani fakir tesellisi iyiymisimm sanki yedim

bi de aklima geldi promalt diye bi icecek vardi emzirirken kullanmistim bi kutusu 1000 kalori gunde 2 kutu icsen 10 gune bir kucuk fok yavrusuna donersin bence

bi de aklima geldi promalt diye bi icecek vardi emzirirken kullanmistim bi kutusu 1000 kalori gunde 2 kutu icsen 10 gune bir kucuk fok yavrusuna donersin bence
allah biliyor ya nasil sevinirm.biseu soyleyecegm kizlar bunlar elevitle bu dedgnz benim hormaonlarima bisey yaomaz dimi ben cok istyorm bebegim olsun hani allah korusun bisey olmaz dimi.kilo almak benim icin cok cok cok onemli ama bebegm daha onemli simdi:emir_bebek::nazar:

Merhaba arkadaslarim hep icimizi karartan dertlerle konu acmistim.buda benim icin bir sorun yillardir hic asamadim.hep baliketli dolgun bir bayan olmak istedim hayatimda.ne yesem yarasin istedim.liseye gidene kadar 65 kiloya kadar ulasmistim.dert yok tasa yok mutluydum kilo aliyordum.ama buyudukce biseye sinirleneyim uzuleyim istahtan kesildim.ce sonuc 1.64 boyunda 53 kiloyum.hedefim 65 yani bana biri zayifsin dese isterse dunya guzelisn dese ben o aksama kadar aglarim.gitmedigim doktor spor salonu kalmadi tum ezcaneyi eve tasidim.vitamin balik haplari serumlar.yok alamiyorum.google arama kayitlarim hep nasil kilo alinirla dolu.troid guatr hicbisey yok.yasima gorede almam lazim yine alamadim.bana onerebiliceginiz bir durum varmi diyetistende bir kilo aldim.oda sonucsuz.yani varmi bu durumla basa cikabilen.cok dua ederim :kk77::KK50::hamarat:
:KK70: ilahi . Bende bölgesel olarak kilo almak isterdim,ama biraz kilo alınca göbegim çıkıyo balon gibi,kalçama dogru kayıverem demiyo yaglar; bende onu inşallah alırsın zamanla

allah biliyor ya nasil sevinirm.biseu soyleyecegm kizlar bunlar elevitle bu dedgnz benim hormaonlarima bisey yaomaz dimi ben cok istyorm bebegim olsun hani allah korusun bisey olmaz dimi.kilo almak benim icin cok cok cok onemli ama bebegm daha onemli simdi:emir_bebek::nazar:
bisey olmaz bunlar zaten hamilelikte ve lohusalikta kullanilan seyler. sadece sonra gelip bulma senin yüzünden davula döndüm diye. asla sorumlusu degilim kendin kaşiniyosun:KK53:

X