kilo almak isteyenler buraya

Kilo almak istiyormusun

• Hayır

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    3
  • Anket Kapalı .

Sevila

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2020
3
6
53
kilo almak isteyenler buraya. Saglıklı beslenme danışmanı ve Yaşam koçuyum 17 yıllık tecrübemi paylaşıp sizlete yardımcı olmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Almak isteyen belki%5 lik kısımdır hepimiz vermek istiyoruz :/

Ozaman size basıl yardımcı olabilrim boyunuz kilonuz kaç kaç yaşındasınız?

Ben almak istiyorum :KK33: 1.64'e 57'yim ama kemikli bir yapım var o yüzden zayıf görünüyorum etlenmek istiyorum biraz tabiri caizse :KK48: 50 kilo arkadaşım benden daha kilolu gibi duruyor. 27 yaşındayım

kilo almak isteyenler buraya. Saglıklı beslenme danışmanı ve Yaşam koçuyum 17 yıllık tecrübemi paylaşıp sizlete yardımcı olmak istiyorum.
160 boy 47 kiloyum bende almak istiyorum. Ayda birkaçgün iştahım normal insanlar gibi oluyor,hormonların etkisiyle. Birkaç gün ise iştahım hiç olmaz. Diğer günler ise ortalama yani.

Merhaba ben de 34 yasindayim iki tane çocuk doğurdum 9 aylik hamileyken 53 kiloydum...20 yasindan önce kilom çok iyiydi harika görünuyordum bu arada boyum 1.60...20 yaşindan sonra stresli bir takım olaylar yasadım birden bire yaklasik 10 kilo verdim bir dahada asla alamadım..Yüzüm yuvarlak çok zayıf durmuyor..Ama vucudumdan memnun değilim şöyle bir 53 54 kiloyu bulsam çok sevinicem

Bende kilo almaya çalışıyorum ne kadar sağlıklı tabi ki tartışılır ama arkadaşım bana şunu önerdi. Ablası da çok zayifmış evlenmeden önce doktora gitmiş. Doktorda puding ye demiş. Tabi belki 6-7 yıl önceden bahsediyor.
Benim problemim aslında çok çok zayıf değilim ama biraz 4-5 kilo kadar almak istiyorum. Balık yağı hapı aldım. Aslında düzenli kullandigim dönemlerde bu şekilde kilo aldım ama düzenli kullanamıyorum 🤦🏼‍♀️

Kilo almak istiyorum 5kiloda ilerliyordum 48e düştüm 2çocuğum var boyum 1.65 yardımcı olursanız çok sevinirim 60 kilo olmak istiyorum

Ben de kilo almak istiyorum. Boyum 1.65 cekim 57 10 15 kilo kadar almak istiyorum. Benimde 2 cocugum var.

X