kilo almak istiyorum artık :((

nur_144

Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2014
30
0
Merhaba canlarım :KK43: benim bir kaç sorunum var yardımcı olursanız cok sevinirim çırpı gbi dolanmaktan bıktım en son tartıda 37 kiloya düstügümü görünce öleceğimi düsündüm :S yaklasık bir haftadır çok sıkı şekilde yemek yiyorum ve her yemekten sonra bi kasık bal yiyorum fakat henuz kilo alamadım annemin dediğine göre vucut bunca zamandır zayıf oldugu için direnc gösteriyor böyle devam et bi sonraki hafta alırsın dedi sizce dogrumudur böyle devam edersem alırmıyım extra olarak ne tavsiye edersiniz bu da olmazsa artık özel hastaneye gitmeyi düsünüyorum devlet hastanelerinden iştah surubu haric bi fayda göremedim..

yasın kaç senın bn cicibebe denedım ama yıyemıyorum kusuyorum bu yzden karnım doydugunda tabagıma brz dha katıyorum böle böle mıgdemı buyutmeye clısıyorum umarım fydasını görurum

Eleftra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2012
13
0
cici bebede denedim hala alamadım konuyu açalı neredeyse 1 sene olacak benim kilomda hiçbir değisiklik yok. :KK43:

belleza

Guru
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2010
4.716
8.581
akşamları otur tvnin karşısında çekirdek ye :KK39:

esimoglumherseyim

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2015
428
382
Yasin kac evlimisin bilmiyorum ama ben emzirme doneminde kilo aldim 47 kilo idim 60 oldum kendimi o sekilde cok begeniyordum ama araya baska problemler girdi kafaya herseyi takan biriyim hem zayiflamaya basladim yine hemde sutum azaldi.ama kendi.le barisik olmalisin.ben en azindan oyle yapiyorum.etrafimdaki ne kadar zayifsin yede kilo al tavsiyelerinden biktim.artik dovesim geliyor onlara.kilolara hic takilmam laf etmem ama nedense zayiflara herkes laf soyleme hakkini buluyor kendinde.kilolu olmak kadar kafaya takilan bir konu bu.herneyse emzirme doneminde ne yaptimda kilo aldim dersen.hurma kuru incir komposto.tahin pekmez marul bol yesillik 3 saatte bir agzin bos kalmiycak muhakkak yiceksin.benim yedigim kadar birbaskasi yeseydi obezite olurdu ben malesef 60 olabildim ancak ama cok guzel olmustum kisa surdu:KK43:((

Eleftra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2012
13
0
22 yasındayım evli değilim okuyorum canım kendimle barisigim ama çevrem bıktırdı artık sürekli zayıfsın lafı duymaktan bıktım sporla almayı dusunuyorum artık olmuyo boyle

lra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2014
1.065
864
22 yasındayım evli değilim okuyorum canım kendimle barisigim ama çevrem bıktırdı artık sürekli zayıfsın lafı duymaktan bıktım sporla almayı dusunuyorum artık olmuyo boyle
boyun ve kilon ne ben internetten bi arkadaş tavsiyesiyle bi ürün aldım bitkisel iştah açıcı onu kullanıyorum bi oturuşta yarım ekmek yiyorum bir dilimi anca yiyen ben. özelden istersen adını veririm bitkisel ürünü kullanmaya başlayalı 17 gün oldu bi ay olunca tartılcam bakalım ben kilo alabilcemmi ama boyunu ve kilonu gerçekten merak ettim umarım alırız moralini bozma bozdukça dahada kilo gidiyoo tatlım benim

pureperfection

love forever love is free
Kayıtlı Üye
6 Mart 2013
614
271
boyunu bilmiyorum ama kilonun düşüklüğü tehlikeli görünüyor :KK43:

ben aşırı zayıf değildim fakat kansızlık problemim çıkmıştı. buna bağlı olarak demir hapı ve multivitamin beraber kullandım.

keçi boynuzu pekmezi de yiyordum. iştahımı açtı bunlar ve 5-6 ay içerisinde 3-4 kilo aldım daha sonra bıraktım.

multivitaminin bir zararı olmaz deneyebilirsin bence.

kabakiz

Guru
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
918
138
Eleftra gülçinin açtığı konuya bı bak istersen bende başladım fatsecret dıye bısey kalori Kontrolü Altın'da kılo almış dün bende başladım ona bakalım kılo aldıkça yazıcam o konuya:)))