Kilo almak istiyorum

Benim eve davet edeyim, 1 hafta 3 4 kilo garanti.😂
Şaka bir yana bunu uzman eşliğinde yapmalısınız.
Sağlıksız besinlerden aldığınız kilolar hastalık sebebiyeti olabilir.
Spor ve doğru beslenmeyle beraber kas kütlenizi kontrolde tutarak sonuca ulaşırsınız.

Son düzenleme:
Mrb. 29 yaşındayım 43 kiloyum ne yaparsam yapayım kilo alamıyorum biraz iştah problemim de var kilo aldırmak için bildiğiniz bir öneri varsa paylaşırsaniz çok sevinirim 🙏
Bebe bisküvisi.Değerlerinize göre tok karnına b 12 tabi buna doktorunuz karar versin.

Zade vital’in yer fıstığı yağını kullanmıştım onun sayesinde 4 ayda 7 kilo almıştım. Trendyolda falan da var canım bir araştır ben gayet iyi sonuç aldım 🤗 vücut bir kere o olması gereken kiloya gelince, artık ne yesen kilo yapıyor zaten

Zade vital’in yer fıstığı yağını kullanmıştım onun sayesinde 4 ayda 7 kilo almıştım. Trendyolda falan da var canım bir araştır ben gayet iyi sonuç aldım 🤗 vücut bir kere o olması gereken kiloya gelince, artık ne yesen kilo yapıyor zaten
Fıstık yağını nasıl kullandınız acaba?

Mrb. 29 yaşındayım 43 kiloyum ne yaparsam yapayım kilo alamıyorum biraz iştah problemim de var kilo aldırmak için bildiğiniz bir öneri varsa paylaşırsaniz çok sevinirim 🙏
Benim kilom iyiydi gayet fakat sorunlardan dolayı aniden çok zayıfladım ve bu beni rahatsız etmeye başladı bekârdim o zmnlar. Ne yaptıysam alamiyordum, sonrasında her gece uyumadan önce makarna yedim ama baya fazla yiyodum. Ve istediğim kiloya o şekilde ulastim

Bende kilo almak için çok ugrasanlardandim 51 hiç görmedim fakat 8 ay önce sigara bıraktım :KK43: şimdide zayıflama yollarıni arıyorum 😂

Kilo alamayanlar için küçük bir bilgilendirme yıllar boyunca ne yaptıysam alamıyordum sonrasında mide krampları gaz problemleri falan derken gastrit teşhisi konmuştu ancak yıllar sonra bir tesadüf eseri öğrendim ki çölyak hastasıymışım glutenli ürünler dokunuyor şişkinlik vs yapıyordu artık bunların hiç birisi kalmadı hala çok kilolu değilim ama sağlıklı hissediyorum aklınızda olsun bir Gastroenteroloji uzmanı ile konuşun derim bu konuda

Merhaba:) öncelikle çoğu kişi saçma bulsa da kilo almak için o kadar çok uğraşmış biriyim ki çok iyi anlıyorum. Çocukluğumdan beri çok zayıf biriydim şuan 30 yaşındayım bundan 5 sene öncesini anlatıyorum bi anda 43 kiloya düştüm genelde 47dim
43 b ni aşırı etkiledi ve çok kafaya taktım
Bu atada aslında yemek yiyen biriydim ama hep 46/47 kilo olan biriydim zaten çok kiloda sevmem ama 43 aşırı kötü olmuştu
Yemekleri tutamaz hale geldim midem iyice küçüldü ağlayım karnıma bastırıp haşlanmıl yumurta yemeğe çalıştığım günlerim oldu🫣 dr gittim dahiliyeye mide kanserinden bile şüphelendiler
Bi anda zayıfladım ve yiyemiyorum dediğim için sanırım
Neyse tüm testler yapıldı demizdi ✔️
Sonra dahiliye beni diyetisyene yönlendirdi
Bana nestlenin mamalarını yazdı 1 aylık kullan dedi
O zamn bile 1 aylık 400₺ faln tutmuştı diye hatırlıyorum bu arada %80 devlet karşılıyordu.. evet fazlqydı ama aldım
Sanırım günde 4 enerji 4 de protein olarak içiyordum sayıdan pek emin değilim
Kilonuza boyunuza göre vs ayarlıyor dr
Tabi bu süreçde ben yine yemek yiyemiyorum sad ce onları içiyorum
Ayrıca gece tam yatmadan önce ıyumadan hemn öncesi olucak demişti
Bebe büskivisi ama bunu katı hasırlıcqksın demişti içine çevir kuru incir vs katabilirsin demişti
Hergün yedim bu şekilde
1 ayın sonunda da 49 kilo oldum
Tamm dedi çok gzl almışsın daha devm etmene gerek yok
Hayatımda ilk kez 49 olmuştum
Hemn sonra 50 51 hayatımda ilk kez bu kiloları gördüm 🧡
Dr danışmadan kullanmayın
Ama ben faydasını çok gördüm
Benim içtiklerim bunlardı ekledim fotoğraflarını bulup ekledim🌝

Eklentiler

• B463C899-5877-409B-B5CA-DE7E0661403A.png
    B463C899-5877-409B-B5CA-DE7E0661403A.png
    278,2 KB · Görüntüleme: 325
  • 16684835-7C77-480B-A548-6B29E03B2FE6.png
    16684835-7C77-480B-A548-6B29E03B2FE6.png
    293,7 KB · Görüntüleme: 319
Bende diyetisyen ile gorustum.gulsum ozmen.bana cok guzel beni yormayacak bi liste hazirladi.bende 44 kiloya dustum 46ydim.cok moralim.bozuldu.kioo almayi okadar cok istiyorumki umarim ise yarar.herkesin bunyesi fafklidir saglikli birsekilde kilo almak onemli.

Benim eve davet edeyim, 1 hafta 3 4 kilo garanti.😂
Şaka bir yana bunu uzman eşliğinde yapmalısınız.
Sağlıksız besinlerden aldığınız kilolar hastalık sebebiyeti olabilir.
Spor ve doğru beslenmeyle beraber kas kütlenizi kontrolde tutarak sonuca ulaşırsınız.
Bende size geleyim mi bende kilo almak istiyorum fazla digil 5 kilo yeterli

X