Kilo derdi

Pestososlumakarnam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2021
1.395
1.234
Konuya başlamadan önce lütfen böyle dert mi olur diyecekler yormasın kendini. Çok zor bir dönemden sonra inanılmaz kilo verdim. Mutsuzken karnıma taş oturuyor sanki ve gram yiyemiyorum. Şimdi hafif hafif toparladım yüzüme renk geldi. Ama hala 5 kilo eksiğim var.
Spora gitmeyi sağlıklı beslenip spor yaparak almayı denedim aldığım kiloyu da verdim.

6 aydır aynı kilodayım. 5 kilo almam lazım.
Benim gibi olupta kilo alabilen var mı lütfen bi el atın giydiğim yakışsın istiyorum artık.

Kilo vermek icin sagliksiz sekilde kendini aç birakmak ne kadar yanlişsa, kilo almak icinde her buldugunu mideye doldurmak ayni sekilde yanlis.
Kilo almakta vermekte zaman isteyem ve saglikli beslenme isteyen şeyler.

Ben kilo alirken hic abur cubur ve sacma sapan seylere abanmadim gayet et, sebze, patates haslama, yogur, tavuk, pilav yiyordum ek olarak ara ogunleri eklemiştim saglikli sandivicler, balik vs.

Kilo vermek icin sagliksiz sekilde kendini aç birakmak ne kadar yanlişsa, kilo almak icinde her buldugunu mideye doldurmak ayni sekilde yanlis.
Kilo almakta vermekte zaman isteyem ve saglikli beslenme isteyen şeyler.

Ben kilo alirken hic abur cubur ve sacma sapan seylere abanmadim gayet et, sebze, patates haslama, yogur, tavuk, pilav yiyordum ek olarak ara ogunleri eklemiştim saglikli sandivicler, balik vs.
Ne sıklıkta yediniz

X