Kilo sorunu olan PKO hastaları birlikte zayıflıyor!

kahvaltımı özgürce yaptım bugün.
haftaiçine inat rahatça yedim.
aşırıya kaçmamaya özen gösterdim.
saat 16 gibi meyve yoğurt.
şimdi de balık+salata

hepsinde de 80 in üzerindeydim. tüp bebekte 84 kiloydum.bu yıllar da aralıklarla hep diyetisyene gittim ama bir kibrit kutusu peynir , ara öğün tarzı dietler işime yaramadı. verdiysem de hemen aynısını geri aldım. karatayı keşfettikten sonra yaşam tarzımda değişiklikler yaptım. hem diyette değilmiş gibi yedim hem de hızla verdim. üstelik geri almadım. şu an 75.5 kiloyum

HIMMM..yaw bende şimdi tedaviyi düşünüyordumdaa. :KK43: :KK43: bende demekki 10 kilo daha versemm daha iyi olacakk...yaw bende 103 düm 82 oldum en son 1 senedirde geri almadımm..şimdi yine başlıyorum bi 10 kilo daha versem süüper olacak..inşallah veririm bende..bize deneyimlerini veya açlık krizlerinde neler yaptığını paylaşır arada bize destek olursan çok mutlu oluruzz..çünkü hem kilo yönünden hemde pko yönünden bizi anlarsın ..

evet verdim ama verdikten sonra durdu kilom canım on un için uzman desteği şart her zaman . evliyim canım 6 yıllık. 6 yıldır korunmuyorum bebek hep düşündüm düşünüyorum şuan tedavi aşamasndayım iki gündür sol kasığımda kıramp mı desem sancı mı desem gelip duruyor reglime 7 gün var bekliyorum bakalım hayırlısı hakkımızda Allah olmayan herkese nasip etsin o duyguyu tatmak kadar güzel bişrey olduğunu sanmıyorum. :KK9:inşalllah en kısa zaamnda bebişlerimiz olur inşallah brinci olursa 2. sinde koruunmayacağım hemen yapacağım 2.yi de şimdi diyeceksiniz kibiri olmadan 2. yi dşünüyor düşünmem lazım ne zrluklarla oluuyor artık gebe kalmak. onun içi n.

şimdi neler yapıyorsun diyetteee??sporada gidiyormusunn..bide pko tedavisinde hangi aşamadasınnn??yaw bende 2.düşünebilrim ama ilki bi olsa sonra fikrim değişebilirr..hakkında hayırlısı ne ise o olsun arkadaşımmmm..inşallahh bu ay bebiişinin seninle olası vardır kaderinde..

Selamün Alleyküm kızlarrrrrrr :KK3:

Bugünüde bitirdik şükür :KK1:
Hesapta bugün dışarı cıkacaktık eşim ve kuzenleriyle ama birinin akşama kadar dershanesi olunca bir sonraki haftaya ertelediler :KK50:
Bu hafta sonu misafirlere hizmet etmekten, evi toparlamaktan ve küçük cimcimeyle uğraşmaktan doğru dürüst su bile içmeye fırsatım olmadı :KK19:
Gece çok geç yatınca tabi yine geç kalkıldı :KK1:

Anneler günü münasebetiyle belki bugün beni rahat bırakırlar diye düşündüm ama nerdeeeeeeeeee :KK60:
Kuzende olunca eşim tabi onla oyun konsoluna dalınca oturduğu yerden aşkım şunu yaparmısın aşkım bunu yaparmısın diyip durdu :KK60: normalde özel günlerde bana hiç iş yaptırmaz :KK1:

Hediyede bu sene alamadım :KK1: El şarjlısı alacakmış ama şimdi tabi Annemlere gideceğimiz için dönüşte daha uygun olurmuş :KK60: anam yine temizliğe destek ürünü almaya kalkışıyor nerde benim çiçeeeğmmm dedim ne yapacaksın ciceği iki gün sonra solacak bari şarjlı işini görür her gün makineyi çıkarmak zorunda kalmayasın diye dedim diyor :KK60:

arkadaşlar 7 yıldır kilo problemi olan ve 3 aşılama 1 tüp bebeğe rağmen hamile kalamayan ben karatay diyetine göre beslenmeye başladıktan sonra 82.5den 75,5 e kadar düştüm. ve bu ay allahın izniyle kendiliğimden hamile kaldım.

canı gönülden tavsiye ediyorum herkese. zaten biz pkoluların en büyük sorunu şeker ve sağlıksız karbonhidratlar. bunları kesince metabolizmamız düzene girmeye başlıyor allahın izniyle.

karatay diyeti deneyimlerimiz diye bir topik var bakarsanız daha iyi anlarsınız.

Rabbim inşallah kuzucuğunu sağlıkla kuçağına almayı nasip eder...Aminnnnnnn :nazar: :nazar: :nazar:

tüm annelerin anneler günü kutlu olsun..

kızlar bugün 3 aydır görmediğim bi arkadaşımı gördüm resmen şok geçirdim çünkü evrim geçirmiş bas baya:KK43:
28 kilocuk vermiş görüşmeyeli, ne yaptın dedim dukan diyeti yaptım dedi+ sporda yaptım dedi tavsiye ederim sende yap dedi:)

kitabı var al oku yap dedi bölüm bölüm dedi..
ay hala gözlerime inanamıyorum ya nasıl vermiş öyle..
al işte gelde girme depresyona şimcik:KK43:(

Canım bende de var kitabı :KK34: hatta iki kere okudum ve yapmaya çalıştım ama ilk atak döneminin yarısında meyvesizlik ve salatasızlık başıma vurmuştu ve maalesef bırakmak zorunda kalmıştım :KK1:
Aslında yine protein ağırlıklı besleniyorum sayılır ama işte Dukanda daha çabuk gidiyor sonuçlara baktığında :KK34:
Yapabilene gerçekten helal olsun diyorum hatta arada en azından bir haftalık atakmı yapsam diyorum sonuçta vucudu şok edip metabolizmayı hızlandırır :KK34:

WAWcım hayırlı uğurlu olsun topicin , bir pko mağduresi olarak bende buralardayım , inşAllahh istediğimiz kilolara ulaşıp bebişlerimizi kucaklarımıza alırızz :KK34::KK34:

Anammmm Aynurumda gelmiş :KK3:
Fburak bak Dukancanlardan biri de aynur :KK1: Süper kilolar verdi dukan sayesinde :nazar: bir ben beceremedim dukanda istikrarlı olmayı :KK1: Neyse belki ilerde :KK1:
Canım inşallah Rabbim sanada en kısa zamanda topikteki tüm bayanlarla birlikte mucizeni kuçağına almayı nasip eder ....Aminnnnnnnn

kahvaltımı özgürce yaptım bugün.
haftaiçine inat rahatça yedim.
aşırıya kaçmamaya özen gösterdim.
saat 16 gibi meyve yoğurt.
şimdi de balık+salata

woww oceannn senn bugünden başlamışsınn....benim bugünn acıkk kaçtıı ..yarınn sabahh kilo bildirimi mi yapıp başlıyorumm inşallahh...

WAWcım hayırlı uğurlu olsun topicin , bir pko mağduresi olarak bende buralardayım , inşAllahh istediğimiz kilolara ulaşıp bebişlerimizi kucaklarımıza alırızz :KK34::KK34:

oyy cücüşş gelmişş burayaa...aminn diyorumm güzell dileklerineee..valla bende başlamayı düşünüyorum artık tedaviye yaa ondan bi atak gerekiyorr belki bu iyi gelir dedik inşallah öylede olurrr...senide beklerizz aradaa ..sen nettin bebiş düşüncesinii ??
Selamün Alleyküm kızlarrrrrrr :KK3:

Bugünüde bitirdik şükür :KK1:
Hesapta bugün dışarı cıkacaktık eşim ve kuzenleriyle ama birinin akşama kadar dershanesi olunca bir sonraki haftaya ertelediler :KK50:
Bu hafta sonu misafirlere hizmet etmekten, evi toparlamaktan ve küçük cimcimeyle uğraşmaktan doğru dürüst su bile içmeye fırsatım olmadı :KK19:
Gece çok geç yatınca tabi yine geç kalkıldı :KK1:

Anneler günü münasebetiyle belki bugün beni rahat bırakırlar diye düşündüm ama nerdeeeeeeeeee :KK60:
Kuzende olunca eşim tabi onla oyun konsoluna dalınca oturduğu yerden aşkım şunu yaparmısın aşkım bunu yaparmısın diyip durdu :KK60: normalde özel günlerde bana hiç iş yaptırmaz :KK1:

Hediyede bu sene alamadım :KK1: El şarjlısı alacakmış ama şimdi tabi Annemlere gideceğimiz için dönüşte daha uygun olurmuş :KK60: anam yine temizliğe destek ürünü almaya kalkışıyor nerde benim çiçeeeğmmm dedim ne yapacaksın ciceği iki gün sonra solacak bari şarjlı işini görür her gün makineyi çıkarmak zorunda kalmayasın diye dedim diyor :KK60:

n
ayyy bide nasıl hemen yağ gibi çıkıyorlar üstee oseni düşündüğü için çiçek almamışş cecommm...:KK1::KK1:anneler günün kutluu olsunn...cecoo sana bişi diyimmii sen hep yazıyordunyaa böle su içmeye vaktim yok diyee bende diyordum evde oturuyorum pasoo..anammmm ben seni şu 3 günde anldımm yaaaa...3 günden beri annemlerdeydimm 7 çocuk 5 yetişkin amcam babam ve eşim ve kardeşlerimden oluşan bi erkek toplulugu..ve demiştimm yaa teyzemler annemler gitti umreye diy e onlarında çocuklarr anammmmmm...evi süpürüyom siliyom makinayı boşaltıyorum 2 saat sonra heryer yine aynıı...akşam gece yarısı herşeyi bitiriyorum sabahh yine bi maratonn...kızz senin iğnelere ip olman lazımm yaaaaaaa...allah yardımcınn olsunn...şimdi geldim evime şükürrr..sabaha motive ediyorum kendimii :)

ayyy bide nasıl hemen yağ gibi çıkıyorlar üstee oseni düşündüğü için çiçek almamışş cecommm...:KK1::KK1:anneler günün kutluu olsunn...cecoo sana bişi diyimmii sen hep yazıyordunyaa böle su içmeye vaktim yok diyee bende diyordum evde oturuyorum pasoo..anammmm ben seni şu 3 günde anldımm yaaaa...3 günden beri annemlerdeydimm 7 çocuk 5 yetişkin amcam babam ve eşim ve kardeşlerimden oluşan bi erkek toplulugu..ve demiştimm yaa teyzemler annemler gitti umreye diy e onlarında çocuklarr anammmmmm...evi süpürüyom siliyom makinayı boşaltıyorum 2 saat sonra heryer yine aynıı...akşam gece yarısı herşeyi bitiriyorum sabahh yine bi maratonn...kızz senin iğnelere ip olman lazımm yaaaaaaa...allah yardımcınn olsunn...şimdi geldim evime şükürrr..sabaha motive ediyorum kendimii :)

Valla yaa insan iki gündür devamlı yine elim evin üzerinde çünkü bir kaç saat umursamadığım an dağıtıyor kakalak sürüsü evi :KK60: :KK60: :KK60: sağ olsun küçük cadıda bugün nedense iyice yapıştı bana :KK1:
Şu ana kadar heryer gayet düzenli :nazar: inşallah yatana kadar böyle devam ederde bende yarın sadece sabahtan bir silip süpürür sonrada kendime vakit ayırıp sporumu yaparım öğleden sonra :KK34:

Bu arada yine yediklerimi bildirmeye devam ediceğim inşallah :KK34: iki gündür saçma sapan oldu fazla yemesemde :KK34:

Dediğin gibi aslında benim cıbık gibi olmam lazım ama işte bunda da varıdr bir hayır ne diyelim :KK34: Rabbim başka dert keder vermesin :KK34:
Seninde Allah yardımcın olsun ...Aminnnnnnn
Hem tecrübe oluyor sana hemde sevaba giriyorsun ne mutlu sana :KK34:

Son düzenleme:

şincikkk kızçelerrr hazırlıklarımıı yaptımm yavaşş yavaşş içimde heycan ve kendime inancımm varr inşallah böle devam ederr egerr olurda yılarsamm burdaa hepinizee tamm yettkii veriyorumm bana herşeyii diyebilr kafama terlik sopa ne varsaa fırlatınn izin verdimmm :KK1::KK1:

ilk iş karşıdan gelirken spor aletimi getirdim.....step twist aletimi getirdimm...yürüyüşe çıkamadığımdaa onunla yapıcammm....

ikinci iş eşime galete..dilim çavdar ekmeğii..meyve ve salatalık malzeme sparişi verdimm...

ve tabiki yeşil çay sparişi verdimmm.... :KK1: :KK1: :KK1:

KIZÇELERR...BEN YARINN BAŞLIYORUM İNŞALLAHH..TEKDE APSAM BURDA ELİMDEN GELDİĞİNCE PAYLAŞICAM VE CUMALARI BİLDİRİMİMİ YAPIP DEĞERLENDİRİCEM KENDİMİİ..BAŞLAMAK İSTEYEN..KİLO BİLDİRİMİNİ YAPSIN YARIN VEYA DİYETE BAŞLADIĞINDA Bİ LİSTE TUTMAYA ÇALIŞIRIM ELİMDEN GELDİĞİNCEE...CUMALARI GEÇMİŞ KİLOLARIMIZI KARŞILAŞTIRIRIZZ...başarılarr :KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

Valla yaa insan iki gündür devamlı yine elim evin üzerinde çünkü bir kaç saat umursamadığım an dağıtıyor kakalak sürüsü evi :KK60: :KK60: :KK60: sağ olsun küçük cadıda bugün nedense iyice yapıştı bana :KK1:
Şu ana kadar heryer gayet düzenli :nazar: inşallah yatana kadar böyle devam ederde bende yarın sadece sabahtan bir silip süpürür sonrada kendime vakit ayırıp sporumu yaparım öğleden sonra :KK34:

Bu arada yine yediklerimi bildirmeye devam ediceğim inşallah :KK34: iki gündür saçma sapan oldu fazla yemesemde :KK34:

Dediğin gibi aslında benim cıbık gibi olmam lazım ama işte bunda da varıdr bir hayır ne diyelim :KK34: Rabbim başka dert keder vermesin :KK34:
Seninde Allah yardımcın olsun ...Aminnnnnnn
Hem tecrübe oluyor sana hemde sevaba giriyorsun ne mutlu sana :KK34:

sormaa cecomm yaa allah senin yardımcın olsunn zorrr valla evde ipin ucu bi kaçarsaa sonrasıı zorr gibi geldi bana...anamm ben burda evde topluyorum ne döken var ne dağıtann..çokk rahatmışım yaww iyi günlerin bunlar diyorlardı hiç anlamazdımm...şu 3 günde anladımmm :):)

şincikkk kızçelerrr hazırlıklarımıı yaptımm yavaşş yavaşş içimde heycan ve kendime inancımm varr inşallah böle devam ederr egerr olurda yılarsamm burdaa hepinizee tamm yettkii veriyorumm bana herşeyii diyebilr kafama terlik sopa ne varsaa fırlatınn izin verdimmm :KK1::KK1:

ilk iş karşıdan gelirken spor aletimi getirdim.....step twist aletimi getirdimm...yürüyüşe çıkamadığımdaa onunla yapıcammm....

ikinci iş eşime galete..dilim çavdar ekmeğii..meyve ve salatalık malzeme sparişi verdimm...

KIZÇELERR...BEN YARINN BAŞLIYORUM İNŞALLAHH..TEKDE APSAM BURDA ELİMDEN GELDİĞİNCE PAYLAŞICAM VE CUMALARI BİLDİRİMİMİ YAPIP DEĞERLENDİRİCEM KENDİMİİ..BAŞLAMAK İSTEYEN..KİLO BİLDİRİMİNİ YAPSIN YARIN VEYA DİYETE BAŞLADIĞINDA Bİ LİSTE TUTMAYA ÇALIŞIRIM ELİMDEN GELDİĞİNCEE...CUMALARI GEÇMİŞ KİLOLARIMIZI KARŞILAŞTIRIRIZZ...başarılarr :KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

Yarismaci arkadaslarima basarilar diler ve bende yarin bu yaris icin ilk aadimi atarim.... o kadaaaaarrrr

ayrica gece yyarisi oldu hala hirsim gecmediiii....esim tulumba tatlisini ve kaymagi getirdi ve allll ye dombili deyip güldü :-( bende tatliyi kaldirdim attim ona sinirleeeee....

Zati benim yarim kadar olan eltiyi görmek benim ne kadar sisman oldgumu kendime tekrar hatirlattti

Ona karsiii cok hirs yaptim ama tatliya karsi koyamazsam bana destek olun ve hedefimi hatirlatinnnn......

Veeeee seker ilacimi da kullanacagim and iciyorummmmmm is yerinde catlasam da patlasamda icecegim bu ilaciiiii.....

Sabah kahvaltimi ve öglen yemegimi aksam yemegimi kafamda ayarladim ve yarin icinde yulaf kepegim yesil cayim ara ògunlerim hazirrrt....ben bu isi yaparim ve bal gibi olurrr....

İste böyle son durum....yqrin basliyorum ben telden yazdigim icin gün icinde de paylasim yaparimm

son durummm

BOY : 175 cm
KİLO : 99

Ve ben bu isi yaparimmm;-)

Yarismaci arkadaslarima basarilar diler ve bende yarin bu yaris icin ilk aadimi atarim.... o kadaaaaarrrr

ayrica gece yyarisi oldu hala hirsim gecmediiii....esim tulumba tatlisini ve kaymagi getirdi ve allll ye dombili deyip güldü :-( bende tatliyi kaldirdim attim ona sinirleeeee....

Zati benim yarim kadar olan eltiyi görmek benim ne kadar sisman oldgumu kendime tekrar hatirlattti

Ona karsiii cok hirs yaptim ama tatliya karsi koyamazsam bana destek olun ve hedefimi hatirlatinnnn......

Veeeee seker ilacimi da kullanacagim and iciyorummmmmm is yerinde catlasam da patlasamda icecegim bu ilaciiiii.....

Sabah kahvaltimi ve öglen yemegimi aksam yemegimi kafamda ayarladim ve yarin icinde yulaf kepegim yesil cayim ara ògunlerim hazirrrt....ben bu isi yaparim ve bal gibi olurrr....

İste böyle son durum....yqrin basliyorum ben telden yazdigim icin gün icinde de paylasim yaparimm

son durummm

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: allahhh allahhhhhhhh diyesimm geldii inanırmısın süper yazmışsınn okurkenn duygularını hissettimm...aynen bi yarım eltide bende varrrr alt kattaaa...ve doğurdu iki ay önce veee yine incecikk olduu...eppsinee inatt bizdee olucazz şekeriiimmmmmmEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

temem bebeku 90 kiloyla listeye alıyorumm seni..inşallahh...bu liste önce 8 li rakamlarıı sonrada 7 li rakamları görecekk....enişteyedee aşkolsunn...onunlada güzell bi konuşma çekk bencee..onun kilo nasıll?? söylee ben böle bi yola çıktım bana destek ol de..tatlı almak yok...piloww istemekk öyle börek poğça kek kurabiyee :KK53::KK53::KK53::KK53: ayyy bunlarıı söyleyince bile kötü oluyorummmm:KK37::KK37::KK37:neyseeeee...bunlarıı söylemekk bile yasakk ve sende bana destekkk olacaksınn deeeeeee.....En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKbaşarıcazzz

Son düzenleme:

İşte budur :KK9::KK9::KK9::KK9:
Yarından itibaren kesinlikle çok çok güzel asılacağız bu beslenme işine ve ne olursa olsun kimsenin ve hiç birşeyin bizi yıldırmasına izin vermeyeceğiz :KK34:
Kesinlikle yanlız değilsin canım :KK34: her an yanında olacağız ve inanıyorum ki gün ve gün burası çok daha kalabalık ve şenliklı olucak :KK76::KK76::KK76:
Sene bu zamanlarda kesinlikle hepimiz hedeflerimize ulaşmış olacağız :KK34: sende Rabbimin izniyle bebeişini karnına taşıyor ve buradaki sonradan gelen arkdaşlara yol gösterici olacaksındır :KK19:

sormaa cecomm yaa allah senin yardımcın olsunn zorrr valla evde ipin ucu bi kaçarsaa sonrasıı zorr gibi geldi bana...anamm ben burda evde topluyorum ne döken var ne dağıtann..çokk rahatmışım yaww iyi günlerin bunlar diyorlardı hiç anlamazdımm...şu 3 günde anladımmm :):)

Gerçekten iyi günlerin :KK1: Rabbim eksikliklerini göstermesin ama bazen insan cıldıracak gibi oluyor :KK1:
Bende biraz evvel bulaşık makinesini boşaltıp kalan bir iki parçayıda makineye yerleştirdim sabaha kalmasın diye :KK34: tam kız oyuncaklarını dağıtacaktı ki sakın diye seslendim :KK1:

son durummm

:KK9::KK9::KK9::KK9:
Eşin aklı sıra şaka yapmış ama bu şekilde sana destek olamayacağını ona izah et :KK34: tabi güzellikle :KK1:
Bundan sonra eve bizlere zarar verecek şeyleri sokmuyoruz :KK34: çünkü evde olunca şeytan dürtüyor :KK1: :KK1: :KK1:
Senin yine maşallah boyunda uzun :KK1: ben 1.54 üm :KK35: ama çok güzel kilolar verdikten sonra sen manken gibi olursun bende en azından manken olamasamda çok daha hoş görünürüm :KK1:

Birde kIzlarrrrrrr gece çok geç yatmamaya çalışalım ki uykumuzu alıp sabah erken güne başlayalım :KK34: hem metabolizmamız daha erken çalışır hemde spor yapmaya daha fazla fırsatımız olur ( evdekiler için :KK34: ) çalışanlarda bir iki durak erken inip iş yerine biraz yürüyerek sabah sporunuda aradan çıkarmış olabilirler :KK34:
Ne dersiniz :KK34:

İşte budur :KK9::KK9::KK9::KK9:
Yarından itibaren kesinlikle çok çok güzel asılacağız bu beslenme işine ve ne olursa olsun kimsenin ve hiç birşeyin bizi yıldırmasına izin vermeyeceğiz :KK34:
Kesinlikle yanlız değilsin canım :KK34: her an yanında olacağız ve inanıyorum ki gün ve gün burası çok daha kalabalık ve şenliklı olucak :KK76::KK76::KK76:
Sene bu zamanlarda kesinlikle hepimiz hedeflerimize ulaşmış olacağız :KK34: sende Rabbimin izniyle bebeişini karnına taşıyor ve buradaki sonradan gelen arkdaşlara yol gösterici olacaksındır :KK19:

Gerçekten iyi günlerin :KK1: Rabbim eksikliklerini göstermesin ama bazen insan cıldıracak gibi oluyor :KK1:
Bende biraz evvel bulaşık makinesini boşaltıp kalan bir iki parçayıda makineye yerleştirdim sabaha kalmasın diye :KK34: tam kız oyuncaklarını dağıtacaktı ki sakın diye seslendim :KK1:

Birde kIzlarrrrrrr gece çok geç yatmamaya çalışalım ki uykumuzu alıp sabah erken güne başlayalım :KK34: hem metabolizmamız daha erken çalışır hemde spor yapmaya daha fazla fırsatımız olur ( evdekiler için :KK34: ) çalışanlarda bir iki durak erken inip iş yerine biraz yürüyerek sabah sporunuda aradan çıkarmış olabilirler :KK34:
Ne dersiniz :KK34:

ayyyy cecommm ağzınn bal damlıyorrr öncee aminn diyorumgüzel dileklerineeeee...ve çok güzell bi uyarıda bulunmuşsunn en geç 12 de yatalımm...günde uzuyorr bereketlii oluyorrr...senii dinliyorumm ve öpüyorum kocaman gidiyorumm sabahh kocaman bi bismillahla başlıyorum inşallahh....

Hadi bismillah canım gazamız mübarek olsun :KK3:

Bende müsaade istiyorum ve hemen kuzucuğumuda alıp yatağıma yol alıyorum :KK3:
İnşallah yarın çok çok güzel ve verimli bir gün olur bizim için :KK34:

Şeker ilaçımıda yine kullanmaya devam ediyorum :KK34: inşallah onunda bir katkısı olurda şu tatile kadar bir kaç kilo daha vermiş olurum :KK34:

Herkese hayırlı geceler :KK54::KK54::KK54::KK54:
Yarın görüşmek üzere
Allaha emanet olun :KK34:

Hayırlı osun topicin cnmm :)) v biraz geç geldim ancak girebildim. Benm fazla.kilom yok ama karın için spora başladım :))) in veririz kilolari

hoşgeldin canım.. bebişin nasıl öp yerime totosundan hatta ısır:KK9::KK16:
50 gün içinde 92 olman süper canım.
aman süt olsun diye çok yeme bol bol su iç.
esas süt yapan su imiş.
gelebildiğin kadar gelirsin kg bildirimi yaparsın.
bu arada geçmiş olsun inşallah hemen dağılır gider pıhtın.

Canim sut veremedim oglyma.. İlk gunler sutum olmadi memeyi tutamadi sagdim verdim. Ama cok cok azdi.. Sonra pihtidan sebep ilac basladik.. Bir aylik olana dek oglum icin ilaci reddettim ama sutum hic artmadi. Gunde toplam 30cc ancak cikiyordu. İlac gibi verdim sonra dr sen olmasanda bebek karnini doyurur ama sen olmazsan o annesiz kalir sagiligin icin ilaclata basla bu kadar sut icin degmez dedi ve bizde biraktik sagmayi ilaca basladik.
Cok tesekkur ederim.. Bebisde iyi cok sukur.. Kabizlik sorunumuz ve gaz disinda cok sukur bisey yok. Operim teyzesi opmem mi..

Selamün Aleyküm kızlarrrrr :KK3:

Yine ben geldim :KK1:
Bugün malum Anneler günü :KK3:
Buradan Tüm Annelerin Anneler gününü kutluyorum :KK71: İnşallah RAbbim bir sonraki senede o özlemi yaşayan tüm Anne adaylarına o güzel duyguyu nasip edecek mucizelerinide bir an önce gönderir ....Aminnnnnnnnnnnn

Aramıza hoşgeldin sende :KK3:
Bu arada benim adım Banu, 33 yaşında biri 12.5 diğeri 2.5 yaşlarında iki cadının annesiyim :KK1: İstanbul avrupa yakasındayım :KK34:
Ben 1.5 sene evvel sağlıklı beslenme ve sporu hayatıma dahil ederek iyi kötü kilo verdim ama tabi başlangıçım çok yüksek olunca daha yolun yarısına geldim bile diyemem :KK1:
Ama elbirliği ile bu kilolarımızın hepsinden Allahın izniyle kurtulacağız :KK34:

Canım Egedeniz arkadaşımızında dediği gibi ilk başladığında bir müddet o yan etkiler olabilir hatta bende ilk başladığımda 3 gün sürmüştü :KK34: madem çalışıyorsun bence cuma öğleden sonra başla o ilaça ( tabi haftasonu çalışmıyorsan ) en azından pazartesiye kadar bünye biraz daha alışmış olur :KK34:
Kendi kendime bırakmıştım ilaçı ama bende yarından itibaren yine başlıyorum :KK34: ( doktorum kilo sorunu bitene kadar devam edeceksin demişti ama işte ilaç içmeyi sevmediğimden birakmıştım ) Belki biraz bir iki gün yan etkileri sayesinde su atarım :KK1:

Sende aramıza hoşgeldin :KK3:
İnşallah en kısa zamanda işlerini ayarlar sende düzenli olarak bizlerle birlikte paylaşımda bulunursunda şu kilolarımızdan kurtuluruz :KK34:
Bu arada Allah kuzucuğunu Analı babalı büyütsün...Aminnnnnnnnnnnnn
İlk anneler günün kutlu olsun :KK71:
Umarım pıhtılaşma sorununda bir an önce geçer :KK34:

SEnde aramıza hoşgeldin :KK3:
Rabbim inşallah sağlıklı bir şekilde kilolarımızdan kurtulduktan sonra sanada o çok istediğin mucizeyi nasip eder ....Aminnnnnnnnnn

Cok tesekkur ederim. Sizlerinde anneler gunu kutlu olsun..

hepp destekk tamm destekk şekerimm...bak ne dicemm..günde 1 taneyle başlaa..bol su içç..ve cuma başla çalışıyorsann cecom da demiş zatii...cumartesi pazar alışırsınn..bak eğer hiç fire vermeden içersenn 1 haftaya alışıyorsunn ama arada bırakır yine içersen etkiler aynı oluyorrr...ben uzun zamandır kullanıyorum 3sene oldu..devamlı içtiğimde bi süre sonra gabızlık oluyor bende 2 gün bırakıyorum içmeyii...sonra yine içiyorum bağırsaklarr canlanıyorr yinee :) :)

cecooo kızz ver kilocuklarıı sende yaparsınn üçüncüyüde bizimleee :):) reniştede girer resimm çeker işdee :KK1::KK1: sen bizimle doğurursun bidenede işte ne güzelll...

ne testeri arkadaşımm???bide kaç kiloydnn senn??hadi bakalımm aksiliklerr kalksın sende başlaa hem diyete hem dansaa...valla iyi olurr bende alırım senden dans videolarının linkinii..valla bişiden sıkılırsam diğerine başlarımm...

tuncssssssss canımmm nerelerdesinn sen yaaaaa....napıyorr bizimm tırtıllll...kızz öp onu bizimm içinn lütfenn...çok geçmiş olsun maşallah yok yok sende bide pıhtımı çıktıı...gel kuzumm ben emziren annelerede araştırcam diyett birlikte verelim şu kilolarııı....tamamm cumaları uygunsa cumaları yapalımm bildirimleriii..hadi bakalımm ben yarın kesin start veriyorum inşallahh...

inşallahhh.....dualarınızda unutmayınn biziidee....

canımmm dukan iyi güzelde ömür boyu onu devam ettirmen gerekirr..eğer yapabilirim diyorsann başlaa..ben yapamam bi süre sonra bırakırımm ozamanda hoppp geri gelir kilolarr..ice araştır bak görücenn...bence evinde düzenin neyse onlarda yap ufak tefek değişikliklerrr...düzenimizi sağlıklıya çevirelimm...veeeeeeeeeeeeee 3 ayyy sonraaaa o arkadaşınn senii gördüğünde o girsin depresyonaaaaaaaa :KK1::KK1::KK1:

Canimmm cok ozledim valla.. Bebisten vakit olmuyo valla.. Yukarda yazdim durumlari.. Emziremedim kuzumu hic.. Cani icinde olsun yavrumun.. Tez zamanda aizlerede nasip olsun.. Diyet yapacak durumda olurmuyum bilmiyorum ama simdilik dikkat ederek baslayacagim. Az kendime geleyim yetisirim size ama cumalari kilo bildirimi yaparim..
Hadi hayirli olsun.. İnsallah Rabbim gonullerinize gore versin..

ne testeri arkadaşımm???bide kaç kiloydnn senn??hadi bakalımm aksiliklerr kalksın sende başlaa hem diyete hem dansaa...valla iyi olurr bende alırım senden dans videolarının linkinii..valla bişiden sıkılırsam diğerine başlarımm...

Ne bulduysam indirmekteyim şu anda :KK70: Rockin Body, Hip-Hop ABS, Zumba, oryantal(gerçi pek sevmedim bunu da neyse) birkaç tane daha listede, adını unuttum, bir bakarım.

İnsülin direnci var mı yok mu yoksa başka problemler mi var karar veremedi henüz sevgili doktorum :KK70: Bazı testler normal çıktı da. Bir de benim TSH ilaç almama rağmen yükseliyor ya doz yetersiz ya da başka bir durum var. Bulacak da başlayacak işte. Gerçi insülin direnci yine çıkar diye tahmin ediyorum. 96 kiloyum bu arada. İşin kötü tarafı, bu problemler yüzünden 2 kg verdiysem 5 kg. aldım, zaten ondan bu kadar fazla.

Son düzenleme:
Günümüz aydin ve beeereketli olsun

Esim benle ugrasmaktan keyif aliyorrrr benim sinirlenmem hosuna gidiyormus ;-) bende hirs yaptim ama...

Sabah 7 de marul yikayip salata saklama kutumu hazirladimmmm...ve gün itibariyle diyete basladim....rabbim yardimcimiz olsunnnn......

Biz de o çubuk krakerler kadar olmasa da zayif hos hatunlar olacagiz....

Ve bizde bebislerimize kavusacagiz ;-)

Hayırlı osun topicin cnmm :)) v biraz geç geldim ancak girebildim. Benm fazla.kilom yok ama karın için spora başladım :))) in veririz kilolari

amannn olmasınn kilonn pko baya büyük sorun bide kilo derdin olmasınn...spora başlamışsın hadi bakalım hayırlı olsun odaa inşfit bi karnın olur...

Canim sut veremedim oglyma.. İlk gunler sutum olmadi memeyi tutamadi sagdim verdim. Ama cok cok azdi.. Sonra pihtidan sebep ilac basladik.. Bir aylik olana dek oglum icin ilaci reddettim ama sutum hic artmadi. Gunde toplam 30cc ancak cikiyordu. İlac gibi verdim sonra dr sen olmasanda bebek karnini doyurur ama sen olmazsan o annesiz kalir sagiligin icin ilaclata basla bu kadar sut icin degmez dedi ve bizde biraktik sagmayi ilaca basladik.
Cok tesekkur ederim.. Bebisde iyi cok sukur.. Kabizlik sorunumuz ve gaz disinda cok sukur bisey yok. Operim teyzesi opmem mi..

Canimmm cok ozledim valla.. Bebisten vakit olmuyo valla.. Yukarda yazdim durumlari.. Emziremedim kuzumu hic.. Cani icinde olsun yavrumun.. Tez zamanda aizlerede nasip olsun.. Diyet yapacak durumda olurmuyum bilmiyorum ama simdilik dikkat ederek baslayacagim. Az kendime geleyim yetisirim size ama cumalari kilo bildirimi yaparim..
Hadi hayirli olsun.. İnsallah Rabbim gonullerinize gore versin..

aminn canımm aminn...okişş sen ne zaman istersen buyur gell..bu arada geldinmi sen evineee??

Ne bulduysam indirmekteyim şu anda :KK70: Rockin Body, Hip-Hop ABS, Zumba, oryantal(gerçi pek sevmedim bunu da neyse) birkaç tane daha listede, adını unuttum, bir bakarım.

İnsülin direnci var mı yok mu yoksa başka problemler mi var karar veremedi henüz sevgili doktorum :KK70: Bazı testler normal çıktı da. Bir de benim TSH ilaç almama rağmen yükseliyor ya doz yetersiz ya da başka bir durum var. Bulacak da başlayacak işte. Gerçi insülin direnci yine çıkar diye tahmin ediyorum. 96 kiloyum bu arada. İşin kötü tarafı, bu problemler yüzünden 2 kg verdiysem 5 kg. aldım, zaten ondan bu kadar fazla.

ayyy inaşallahh güzell gelirr sonuçlarr arkadaşımmm...bende bu ay verecektim güya tahlil eşimm inat etti bidahaki aya erteledik yinee...sende başla bence en kısa zamanda diyetee testlere bi zararı olmasss..evett benimde ver all lar bitirdi beni 3 verdiysem 4 aldım...4 verdiysem 6 geri aldımm...amaa bu bebek işiiii çıkıncaa....dedimmm hopppppp orda durrr...yine kendim için olsa belki yine vermezdimm...ama beni mahfeden düşüncee eşiminde benim yüzümdenn baba olamamasıı düşüncesiii...iştee orda dedimm yaa sen ne kadar bencilsinn onun için bari vermelisin..yiyon yiyon..sen bebek sahibi olamıyonn ama o adamınn şucu neeeee...ve start verdim işte..

Günümüz aydin ve beeereketli olsun

Esim benle ugrasmaktan keyif aliyorrrr benim sinirlenmem hosuna gidiyormus ;-) bende hirs yaptim ama...

Sabah 7 de marul yikayip salata saklama kutumu hazirladimmmm...ve gün itibariyle diyete basladim....rabbim yardimcimiz olsunnnn......

Biz de o çubuk krakerler kadar olmasa da zayif hos hatunlar olacagiz....

Ve bizde bebislerimize kavusacagiz ;-)

kocamannnnn aminnn diyorumm bebekku inşallahhh en kısa ve en hayırlı zamandaaaa...hazırlıklar başlamışş....evde kaçamak yapılacak şeylerr varmıı??onlarıdaa çekmecelerin altına koy üstüne bişiler koyy unutalımm orda onlarıı :) :nazar:bi önceki alıntıda yanlış yazmışımm listeye aldım adını 99 laa..inş vericezz ben ümitliyimm :)

Herkese kocamannnnnnn bir günaydınnnnnnn :KK76::KK76::KK76::KK76:

Çok şükür bu sabah 07:30da uyanabildim uzun bir aradan sonra :122: :122:
Demekki 12yi geçirmiyormuşum yatmak için :KK34:
Hemen uyanır uyanmaz ılık suya az birşey limon sıkıp koca bir kupa içtim :KK34:
Sonra bir koca bardakda su ( metabolizma çalışmasında göreyim :KK1: )

Ufak cimcimem uyurken kendime güzel bir kahvaltı hazırladım :KK34:
Hatta aklımdayken onuda yazayım :KK34:

1 büyük kupa yeşil çay ( 0 P )
1 dilim ekmek ( normalde 2 yerimde evde kalmamış :KK1: ) ( 8 P )
1 KK kadar yağsız beyaz peynir ( 0.5 P )
2 siyah zeytin ( 0 P )
1 yeşil zeytin ( 0 P )
1 ufak domates ( 4 P )
2 yumurtadan omlet ( 0 p )

Kahvaltıda toplam 12.5 P Karbonhidrata gitti :KK34:

Kesinlikle kararlıyım bu kilolar gidecek :KK34:
Bu arada ben gün içinde yediğim karbonhidratları iyice sınırlamak için nette karbon diyeti diye geçen listeye arada bakıyorum :KK34:
Protein diye yediklerimizdede az da olsa karbonhidrat var ve onu bir puan sistemi oluşturarak sınırlamaya çalışmışlar :KK34: günlük 50 - 55 puanı geçmemek gerekiyormuş :KK34:
DAha az tüketilirse daha fazla kilo veriliyor. Başka bir topikte o şekilde çok güzel kilolar veren biriyle tanışmıştım ve bir kaç haftadır bende uygulamaya çalışıyorum :KK34:

Birde Alkali su diye bir olay varmış :KK34: oda vucutdaki yağların parçalanmasına yardımcı oluyormuş :KK34: onuda yapmaya başladım :KK76::KK76::KK76:
Her içtiğiniz bardağa çay kaşığının ucuyla karbonat atınca su alkali oluyormuş :KK34: taze yapmak gerekiyor çünkü durunca kokuyormuş ve tadı acımsı oluyormuş. Taze yapınca hiç tat farkı olmuyor kokmuyorda :KK34:
Bakalım belki bununda bir katkısı olur şifa niyetine içmeye çalışacağım :KK34: günde 3 yada 4 bardak içmeyi düşünüyorum gün içine yayarak :KK34:

Herkese kocamannnnnnn bir günaydınnnnnnn :KK76::KK76::KK76::KK76:

Çok şükür bu sabah 07:30da uyanabildim uzun bir aradan sonra :122: :122:
Demekki 12yi geçirmiyormuşum yatmak için :KK34:
Hemen uyanır uyanmaz ılık suya az birşey limon sıkıp koca bir kupa içtim :KK34:
Sonra bir koca bardakda su ( metabolizma çalışmasında göreyim :KK1: )

Ufak cimcimem uyurken kendime güzel bir kahvaltı hazırladım :KK34:
Hatta aklımdayken onuda yazayım :KK34:

1 büyük kupa yeşil çay ( 0 P )
1 dilim ekmek ( normalde 2 yerimde evde kalmamış :KK1: ) ( 8 P )
1 KK kadar yağsız beyaz peynir ( 0.5 P )
2 siyah zeytin ( 0 P )
1 yeşil zeytin ( 0 P )
1 ufak domates ( 4 P )
2 yumurtadan omlet ( 0 p )

Kahvaltıda toplam 12.5 P Karbonhidrata gitti :KK34:

Kesinlikle kararlıyım bu kilolar gidecek :KK34:
Bu arada ben gün içinde yediğim karbonhidratları iyice sınırlamak için nette karbon diyeti diye geçen listeye arada bakıyorum :KK34:
Protein diye yediklerimizdede az da olsa karbonhidrat var ve onu bir puan sistemi oluşturarak sınırlamaya çalışmışlar :KK34: günlük 50 - 55 puanı geçmemek gerekiyormuş :KK34:
DAha az tüketilirse daha fazla kilo veriliyor. Başka bir topikte o şekilde çok güzel kilolar veren biriyle tanışmıştım ve bir kaç haftadır bende uygulamaya çalışıyorum :KK34:

Birde Alkali su diye bir olay varmış :KK34: oda vucutdaki yağların parçalanmasına yardımcı oluyormuş :KK34: onuda yapmaya başladım :KK76::KK76::KK76:
Her içtiğiniz bardağa çay kaşığının ucuyla karbonat atınca su alkali oluyormuş :KK34: taze yapmak gerekiyor çünkü durunca kokuyormuş ve tadı acımsı oluyormuş. Taze yapınca hiç tat farkı olmuyor kokmuyorda :KK34:
Bakalım belki bununda bir katkısı olur şifa niyetine içmeye çalışacağım :KK34: günde 3 yada 4 bardak içmeyi düşünüyorum gün içine yayarak :KK34:

tamm bu p lar ne diye düşünürkennn açıklamayı yapmışsınn...süperr yöntem inş işe yararr...alkali suyuda duymuştumm ama tadı farklı olmuyormu cecoo..bende yapsam ama kokarsa içememm..sabah bende 2 bardak su içtim ama limon sıkmadımm içineee...senin bu hatırlatmalarınn çok işe yarıyorr çokk teşekkürlerr arkadaşımmm....kahvaltınn süperrr olmuşşşş baya zenginn ama güzel tok tutar seniii....

X