kilo sorunu

kdrmne

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2015
64
9
Arkadaşlar ben 160 boyunda 47 kiloyum.Bir türlü kilo alamıyorum lütfen bana yardımcı olun erkek arkadaşım 180 boyunda kilosu da gayet iyi bu ister istemez sorunlara yol açıyor.Lütfen bana yardımcı olun ayrıca kilo alma aşamasında nasıl giyinmem gerektiği konusunda da bilgi verirseniz sevinirim.Simdiden teşekkür ederim :eek:

Kimi kilodan , kimi zayıflıktan dert yanar. .
Diyetisyene gidebilirsiniz. .
Dar şeyler gitmeyin. .
Daha küçük gösterir dar vücudu. .

Daha salaş , uzun şeyler daha güzel olur zannımca ..

1 60 boya 47 kilo normal gibi geldi bana aslında.Sadece bir 3 kilo falan alsan yeterli.Bir uzmandan yardım almalısın.

gittim ama pek bir yararı olmadı.yinede tesekkur ederim
Bence kilon boyuna göre normal.Benim boyum 1 68 bir ara 45 kiloya düştüm şimdi yine aldım biraz 50 oldum.Sen zayıfsan ben kanatlanıp uçayım o zaman:KK53: Bence takıntı yapma tam ayarındasın,gayet de fitsin.

Allah baska dert vermesin :) ne guzel dert o öyle :p

Şaka bir yana bir uzmandan yardım almanızı öneririm ben de. Akşamları yatmadan cici bebe süt karışımının iyi geldigini okumuştum bir yerde:) ama yine de bir diyetisyenin size program yapması daha sağlıklı bir beslenme acısından iyi olur

Allah baska dert vermesin :) ne guzel dert o öyle :p

Şaka bir yana bir uzmandan yardım almanızı öneririm ben de. Akşamları yatmadan cici bebe süt karışımının iyi geldigini okumuştum bir yerde:) ama yine de bir diyetisyenin size program yapması daha sağlıklı bir beslenme acısından iyi olur
aslında güzel bir dert değil erkek arkadaşımın yanında çok küçük duruyorum :-(

3-4 kilo aldınız diye birden iki üç yaş fazla göstermeyeceksiniz. Hem de gayet iyisinizdir bana abartı bir zayıflık var gibi gelmedi

Çok zayıf değilsin üzülme, Erkek arkadaşın uzun ve kilolu olduğu için sen kendini öyle hissediyorsun. Erkek arkadaşın zayiflasin. :) kilo almak istiyorsanız illa hamur işi tatlı kuru yemiş türü şeyler ye bol bol. Bir de iştah açması için acı. 2-3 kilodan fazla da alma 50 idealdir 1,60 boy için.

senin kilon normal bnce erkek arkadaşın vücut kitle indeksine baktırsın o önlem alsın ama 3-5 kilo alman sağığını etkilemez sende kendini iyi hissedeceksen alabilirsin akşamları tatlı tüket bol cips ve kalorili yiyecekler bende acayip kilo yapar . bende 1.60 im 56 kiloyum senin kilonda olsam hiç gocunmam :) bir ark.ım plates yaparak kilo alıyordu spor salonlarında kilo verme ve kilo aldırma oluyormuş öle demişti onu da araştırabilrsin.
giyisi olarak da enine çizgili giysiler kilolu gösterir altına bir tayt üstüne salaş rengarenk tunik tarzı şeyle kullanabilirsin uzun bluz giymek vücudun üst kısmını uzun göstereceğinden boyunuda uzun gösterir aynı şekilde yüksek bek kısa tişortlarda bacak boyunu uzun gösterir buyunu kasar .kendi vücut yapına göre bu şeklde tercihler yapabilirsin cnm

Vay be maşallah ben senin kilonda olmak için can atıyorum.bence gayet iyisin alıp napcan kardeş

senin kilon normal bnce erkek arkadaşın vücut kitle indeksine baktırsın o önlem alsın ama 3-5 kilo alman sağığını etkilemez sende kendini iyi hissedeceksen alabilirsin akşamları tatlı tüket bol cips ve kalorili yiyecekler bende acayip kilo yapar . bende 1.60 im 56 kiloyum senin kilonda olsam hiç gocunmam :) bir ark.ım plates yaparak kilo alıyordu spor salonlarında kilo verme ve kilo aldırma oluyormuş öle demişti onu da araştırabilrsin.
giyisi olarak da enine çizgili giysiler kilolu gösterir altına bir tayt üstüne salaş rengarenk tunik tarzı şeyle kullanabilirsin uzun bluz giymek vücudun üst kısmını uzun göstereceğinden boyunuda uzun gösterir aynı şekilde yüksek bek kısa tişortlarda bacak boyunu uzun gösterir buyunu kasar .kendi vücut yapına göre bu şeklde tercihler yapabilirsin cnm
çok teşekkür ediyorum canım önerilerin için :-)

Arkadaşlar ben bu ayakkabılari yeni aldım. Sizce modelleri nasıl ve nasıl kombinleyebilirim bu ikisini.?

Eklentiler

• 20150914_170518.jpg
    20150914_170518.jpg
    121,9 KB · Görüntüleme: 47
Arkadaşlar ben bu ayakkabılari yeni aldım. Sizce modelleri nasıl ve nasıl kombinleyebilirim bu ikisini.?

mavisi güzelmiş kot ve gömlekle her ikisi de kombin olur pembenin önü sivri burun o tür ayakkabılar fazla klasik kadınsı durur ama rengi güzelmiş o yönden kurtarmış ben genelde önü yuvarlak hafif kalın topuk belli belirsiz önde bir platformu olur bütün gün yürüsem ayağım ayrımaz ayakkabı almayı çok severim güle güle giyin canım :)

mavisi güzelmiş kot ve gömlekle her ikisi de kombin olur pembenin önü sivri burun o tür ayakkabılar fazla klasik kadınsı durur ama rengi güzelmiş o yönden kurtarmış ben genelde önü yuvarlak hafif kalın topuk belli belirsiz önde bir platformu olur bütün gün yürüsem ayağım ayrımaz ayakkabı almayı çok severim güle güle giyin canım :)
çok teşekkür ederim canım çok sagol fikirlerin için :-)

X