Kilo verdikten sonra nasıl görünüyorsunuz? Motivasyon için resimlerimizi paylaşalım

1111111.jpg
bu ilk halim diyete başlamadan önce
222222.jpg

333333333.jpg
buda diyet sonrası evrimim :) :)

canım bende tatile giderken bi kaç kilo almıştım onları verip gitmek istediğimi diyetisyenime ilettim bana şok diyet önerdi 1 haftada 4 kilo kadar verdim ve öyle gittim eğer hiç bir sağlık problemin yoksa uygulayabilirsin
nasilmis ki o diyet? 1 haftada 4 kg fazla degil mi?

Eki Görüntüle 1238572 bu ilk halim diyete başlamadan önce Eki Görüntüle 1238574
Eki Görüntüle 1238575 buda diyet sonrası evrimim :) :)
maşallahh:))
benden 98 ile doğuma gttim sıkı bi diyet ile 63 e düştm bir iki aydır dıkkat etmyrm cips çkolta vs keyif çkartıyorum ne aldım ne verdim kaldım 63 de 4 kilo fazlam var oda gtseydi bnde senn gbi fıstık olurdum :KK70: 8 ay nası boğazımı tutmşm anlamıyorum 2 ay daha tutamıyorum gozumde buyuyor bıktım heralde :S bugunden itibaren dikkt etme zamanı en azından gece yarısı bişii yemek yok :))

canım tost ayran diyeti 1 hafta boyunca 3 öğün tost ayran yiyoruz araöğünlerde meyve ve 3 öğünde yeşilçay ama başka hiç bişey yok bu şekilde bi haftada 4 kilo hop gidiyo ben yaptım ve verdim tekrar yapmayı düşünüyorum çünü hedef 55 :)

canım valla şu ara bende sallamış vaziyetteyim yapamıyorum valla

canım tost ayran diyeti 1 hafta boyunca 3 öğün tost ayran yiyoruz araöğünlerde meyve ve 3 öğünde yeşilçay ama başka hiç bişey yok bu şekilde bi haftada 4 kilo hop gidiyo ben yaptım ve verdim tekrar yapmayı düşünüyorum çünü hedef 55 :)

canım valla şu ara bende sallamış vaziyetteyim yapamıyorum valla

Peki tost ekmeğinin büyüklüğü ne kadar ?? ne kadar süre yaptınız bu diyeti ayrıca protein almadıysanız saç dökülmesi olmadı mı??? ben karatay diyeti yapmaya başladım sanki daha iyi gibi ...

kızlar 74 kiloyla diyetisyen eşliğinde diyete başladım ve şuanda 65 kiloyum yani 9 kilo verdim ve bunu 1 ayda yaptım yağ oranlarını hiç saymıyorum bile kocaman bir kadın gibi görünürken şuanda 18 lik yeni yetme bi kız gibi duruyorum tabi boy faktörü önemli 1.73 boyum var ve dahada vericem 55 kiloya kadar burda sizle paylaşmak istedim.Ayrıca pko hastasıyım dolayısıyla insilün direncim var yani kilo vermesi en zor kadın grubundayım ama çok şükür verdim dahada vercem inşallh fotoğraf atmak istiyorum ama bi türlü atamadım kızlar

Bende de pko rahatsızlığı var hergün soğan suyu içiyorum içtiğim aylarda faydaısnı görüyorum ama içmediğim ay hooooppp atıyor regli tarihi diyetisyeniniz neler önerdi paylaşırmısınız ???

Peki tost ekmeğinin büyüklüğü ne kadar ?? ne kadar süre yaptınız bu diyeti ayrıca protein almadıysanız saç dökülmesi olmadı mı??? ben karatay diyeti yapmaya başladım sanki daha iyi gibi ...
zaten bir hafta süreyle yapıyosunuz bu diyeti çünkü fazlasını önermiyor doktorum light kaşar peynir ve salatalık domates eşliğinde bi tost ekmek olarakta unonun lığt tost ekmekleri varya onlardan kullandık şok diyet olduğu için proteine gerek yok dedi pko içinse kilo vermenin yeterli olabileceği kanısında diyetisyeni bende ona katılıyorum çünkü hormonal dengelerim ve yumurtlamam düzeldi

zaten bir hafta süreyle yapıyosunuz bu diyeti çünkü fazlasını önermiyor doktorum light kaşar peynir ve salatalık domates eşliğinde bi tost ekmek olarakta unonun lığt tost ekmekleri varya onlardan kullandık şok diyet olduğu için proteine gerek yok dedi pko içinse kilo vermenin yeterli olabileceği kanısında diyetisyeni bende ona katılıyorum çünkü hormonal dengelerim ve yumurtlamam düzeldi
bende de pco vara açtığın saynada yazdım insilün direncide var ondan mı bılemıyorum 1 ayda sabah akşa düzenli olarak 1'er saat yürüyorum yediklerime dikkat edıyorum sadece 3 kılo gıttı cok canım sıkılıyo bu duruma bu tost ayran dıyetını bende uygulasam p.tesiye lahyt tost ekmegıne lahyt kaşar koyup sabah oğle akşam ayrala bırlıkte bunu yıycez yanı pekı akşam şu saatte yenmeli son tost gıbı bır saat kısıtlması var mı? ben tost çok sevıyorum zaten ama bu dıyet bana kılo verdirir mi bılemedım ara öğün var mı ? proteyınde var zaten bunun içinde peynırle ayran protein ekmek karbonhidrat

evet yaşım 25 boyum 171 bende 85 kiloydum şuan 61 oldum. 3 ayda verdim bu kiloyu..
eski fotom yok ama yeni fotomu paylaşayım sizinle..
gitmediğim dr kalmadı artık herşeyin beyinde bittiiğini kendi kendime kilomu vereceğime söz verdim.. artık bıkmıştım bol bol giyinmekten oramı buramı saklamaktan... yaptığım tek şey kahvaltıda bir dilşm ekmek az penir az zeytin domates salatalık.
ara öğünlerde ise layt yoğurt çorba ve ben gece çalışan biri olarak çok zor oldu bneim içinn akşam 6 dan sonra layt yoğurt meyva yedim.. keisnlikle başka bişey yemedim biraz aç kaldım midem ağrıdı ama verdim.. günde 2litre su içtim ve istediğim kiloya ulaştım.. hedefim 55 ... hayırlısı diyelim.

Eklentiler

• 10463896_355465657934342_3714253698444844302_n.jpg
    10463896_355465657934342_3714253698444844302_n.jpg
    92 KB · Görüntüleme: 1.304
evet yaşım 25 boyum 171 bende 85 kiloydum şuan 61 oldum. 3 ayda verdim bu kiloyu..
gitmediğim dr kalmadı artık herşeyin beyinde bittiiğini kendi kendime kilomu vereceğime söz verdim.. artık bıkmıştım bol bol giyinmekten oramı buramı saklamaktan... yaptığım tek şey kahvaltıda bir dilşm ekmek az penir az zeytin domates salatalık.
ara öğünlerde ise layt yoğurt çorba ve ben gece çalışan biri olarak çok zor oldu bneim içinn akşam 6 dan sonra layt yoğurt meyva yedim.. keisnlikle başka bişey yemedim biraz aç kaldım midem ağrıdı ama verdim.. günde 2litre su içtim ve istediğim kiloya ulaştım.. hedefim 55 ... hayırlısı diyelim.
Ayy maşallah size. Ne güzel olmuşsunuzzzzz:KK9:

Maşallah çok güzel kilo vermişsiniz.Tebrikler...
Spor,yürüyüş vs. herhangi birini yaptınız mı bu diyeti uygularken?

Iki ayda diyeti cekilmez hale getirmeden 7 kilo verdim.hedefim 55 kilo olmak :nazar:

165 cm boyundayim, 46 yasindayim .yas ilierledikce kilo vermek cok zorlasiyor.
Spor yaparak,yuzerek saglikli kilo vermeye calisiyorum.
Herkese basarilar...

Tebrikler genç kız gibisiniz maşallah. O diyeti sıkıcı işkence haline getirmemeyi nasıl başardınız ?

Tebrikler genç kız gibisiniz maşallah. O diyeti sıkıcı işkence haline getirmemeyi nasıl başardınız ?
cok tesekkur ederim , motivasyonumu arttiriyorsunuz :)
neler yaptigima gelince , sevdigim sporu yapmaya calistim .Yuzmeye basladim, yuruyus ya da agirlik yapacaksam sevdigim muzikleri dinledim.Kardiyo da sevdigim programlara gore program yaptim.
Yiyeceklerimi degistirmeye calistim , mantarli , beyaz peynirli omlet yaptim.Ogle yemegin de et tavuk , salata , yogurt yemeye calisiyorum.Aksam 7 ye kadar aksam yemegini bitiriyorum.Tabii ki kacamaklarim oluyor ama
abartmamaya calisiyorum.Bitter cikolata ,fistik ezmesi yiyorum.
Biraz Karatay diyeti gibi yapiyorum ama gunde bir dilim yiyorum ben.
haftasonu fazla yediysem hafta ici az yemeye cok spora yer vermeye calisiyorum .
cok yazdim ama kilo vermek gercekten cok zor hele menepoz doneminde iki kati zor.

cok tesekkur ederim , motivasyonumu arttiriyorsunuz :)
neler yaptigima gelince , sevdigim sporu yapmaya calistim .Yuzmeye basladim, yuruyus ya da agirlik yapacaksam sevdigim muzikleri dinledim.Kardiyo da sevdigim programlara gore program yaptim.
Yiyeceklerimi degistirmeye calistim , mantarli , beyaz peynirli omlet yaptim.Ogle yemegin de et tavuk , salata , yogurt yemeye calisiyorum.Aksam 7 ye kadar aksam yemegini bitiriyorum.Tabii ki kacamaklarim oluyor ama
abartmamaya calisiyorum.Bitter cikolata ,fistik ezmesi yiyorum.
Biraz Karatay diyeti gibi yapiyorum ama gunde bir dilim yiyorum ben.
haftasonu fazla yediysem hafta ici az yemeye cok spora yer vermeye calisiyorum .
cok yazdim ama kilo vermek gercekten cok zor hele menepoz doneminde iki kati zor.

Ben iki sene önce diyetisyen ile beraber 10-12 kg. verdim listem 1600 kaloriyle başladı 1200 e düştü ve ben sporla beraber epey sıkılaştım biçimlendim. Boyum da uzun o sebeple harika oldu ama şimdiki eşim o zamanlar ki sevgilim de ben de çok iştahlıyız ikimiz de on kiloya yakın aldık :) Ama o zaten dal gibiydi ona iyi geldi peki ya bana :) Şimdi ben de şöyle bir şey yapıyorum. Sabah klasik beyaz peynir & domates & kepek ekmek bazen buna 2 dilim salam ekliyorum. Öğlen çorba & sebze yemeği bazı günler köfte / tavuk saat 17.00 de Beyaz peynirli kepek ekmeğe tost & domates & ayran. Eşim eve 20.30 da geliyor ve bu saatten sonra yemek yiyemem. Ben de bu şekilde yapmaya başladım. Ara öğünlerde de yeşil çay ve kuru incir ya da kuru üzüm yiyorum. Hareketi arttırdım daha spora başlayamadım tatilden yeni döndük ama ona da başlayacağım :) Umarım sizin gibi fit olurum ben de. 30 dan sonra bizim metabolizmalar yavaşlıyor ama kuzenim de menapozda sıkı bir diyetle - üstelik onda spor da yoktu- incecik oldu. Yani özetle yemeyeceksin olay buuuuuuuuuuuu.

Ben iki sene önce diyetisyen ile beraber 10-12 kg. verdim listem 1600 kaloriyle başladı 1200 e düştü ve ben sporla beraber epey sıkılaştım biçimlendim. Boyum da uzun o sebeple harika oldu ama şimdiki eşim o zamanlar ki sevgilim de ben de çok iştahlıyız ikimiz de on kiloya yakın aldık :) Ama o zaten dal gibiydi ona iyi geldi peki ya bana :) Şimdi ben de şöyle bir şey yapıyorum. Sabah klasik beyaz peynir & domates & kepek ekmek bazen buna 2 dilim salam ekliyorum. Öğlen çorba & sebze yemeği bazı günler köfte / tavuk saat 17.00 de Beyaz peynirli kepek ekmeğe tost & domates & ayran. Eşim eve 20.30 da geliyor ve bu saatten sonra yemek yiyemem. Ben de bu şekilde yapmaya başladım. Ara öğünlerde de yeşil çay ve kuru incir ya da kuru üzüm yiyorum. Hareketi arttırdım daha spora başlayamadım tatilden yeni döndük ama ona da başlayacağım :) Umarım sizin gibi fit olurum ben de. 30 dan sonra bizim metabolizmalar yavaşlıyor ama kuzenim de menapozda sıkı bir diyetle - üstelik onda spor da yoktu- incecik oldu. Yani özetle yemeyeceksin olay buuuuuuuuuuuu.

bazilari sansli doguyor yiyip yiyip kilo almayanlar gibi :)
bizde artik yemeyip kilo verecegiz ne yapalim :confused:
siz de istediginiz kiloya biran once ulasirsiniz Insallah...
bazen pes ediyorum , spor gozumde buyuyor sonra bol gelen kiyafetlerim aklima geliyor hadi hadi kalk diyorum kendime :confused:
zararli yiyecekler yasakkkk

bazilari sansli doguyor yiyip yiyip kilo almayanlar gibi :)
bizde artik yemeyip kilo verecegiz ne yapalim :confused:
siz de istediginiz kiloya biran once ulasirsiniz Insallah...
bazen pes ediyorum , spor gozumde buyuyor sonra bol gelen kiyafetlerim aklima geliyor hadi hadi kalk diyorum kendime :confused:
zararli yiyecekler yasakkkk

Bana da bir gaz geldi tatilden sonra ( tabii gördüm cıbılları taş gibi :KK76:) şaka bir yana yaş 35 dedim kendime artık kendine ruhen ve bedenen iyi bak yıllar geçiyor! Bu arada Solgar'ın ananas enzimini aldım tamamen bitkisel. Ödem tutmayı önlüyor ve sanki benim iştahımı azalttı gerçi böyle bir etkisi yok belki plasebodur benimkisi :) Kendime iyi bakmaya karar verdim bir de bir söz okudum o sırada da iğrenç bir tavuk dürüm yiyordum yağlı. O söz " ne yersen o'sun" bi dürüme baktım bi kendime yiyemedim zaten :KK43:

X