kilo verme

Mavis2308

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2014
3
1
43
kızlar ben yenı uye oldum..97 kıloyum ve acıl kılo vermem laızm cunku seker ve kolestrl cıktı malesef..bana yardım edebılecek bı arkadas varmı cunku kıssa bı surede 70 kılo olmam lazım enaz

kızlar ben yenı uye oldum..97 kıloyum ve acıl kılo vermem laızm cunku seker ve kolestrl cıktı malesef..bana yardım edebılecek bı arkadas varmı cunku kıssa bı surede 70 kılo olmam lazım enaz
yarışmalardan birine katılıp ,yediklerinizi ve içtiklerinizi günü gününe yazabilirsiniz.motivasyonunuz kesinlikle artıyor.karbonhidrat diyeti yapanların grubuna yazıyorum ben.3 haftam doldu ve şu an 97 oldum.5.250 verdimsizde bir rupta olursanız iyi olur bence.

yaptığımız diyette şekerli şeyler yasak olduğu için çok iyi oluyor kilo verme konusunda.

hız kilo vermenin farklı yöntemleri var fakat önemli olan kilo verirken şeker ve kolesterole uygun beslenip beslenmediğiniz. hangi diyeti uygularsanız uygulayın diyabet nedeniyle günde en az 2-2.5 litre su içmenizi öneririm. diyet olarak da meyve ve sebzelerden oluşan detox diyetleri tehlikeli alanlarınıza uzak kaldığından en etkili yöntemler olacaktır.

hız kilo vermenin farklı yöntemleri var fakat önemli olan kilo verirken şeker ve kolesterole uygun beslenip beslenmediğiniz. hangi diyeti uygularsanız uygulayın diyabet nedeniyle günde en az 2-2.5 litre su içmenizi öneririm. diyet olarak da meyve ve sebzelerden oluşan detox diyetleri tehlikeli alanlarınıza uzak kaldığından en etkili yöntemler olacaktır.

teşekkürler cnm bilgiler için.

ben baya kilo aldım hamilelik sürecinde diyetisyenim hayatımdan şekeri tamamen çıkarttı sevdiğim şeylere göre program hazırladı ve günde 3 litre de su içerek 1 ayda 6 kilo verdim

Kilo verebilirsin rahatlıkla kurallar belli. Az öz yiyip hareket edeceksin. Ama kısa sürede veremezsin. O yollar çok geçici ve zarar verici. Yaklaşık 30 kiloyu bence 1 seneye yay ya da 7 8 aya yavaş yavaş ama emin adımlarla versen iyi olur. Öncelikli olarak sağlık sorunun olduğu için profesyonel bir destek alıp onun verdiği diyet listesine uy derim.

X