Kilo vermek istiyorum

Lipresun

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2019
2
1
39
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım kilo vermek istiyorum ama diyet yapamıyorum kilo vermeyi kolaylaştırıcak bi çay yada kapsül önerebilceniz bişiy varmı acaba

Bence sağlık li beslenip düzenli spor yapılmalı dediginiz çaylarla desteklenmeli . Ben sporun gücüne inananlardanım kızlar. En iyi sağlık li kilo vermek böyle:KK52:

Caya kapsüle hiç baslamayin derim. Yavas yavas yediklerinizi kisitlayin. Tatli pasta borek vs yemeden duramam diyorsaniz bir dilim yiyin makarna pilav turu karbonhidratlari uc yemek kasigiyla sinirlayin aciktikca salata tuketin zamanla mideniz alisacak

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım kilo vermek istiyorum ama diyet yapamıyorum kilo vermeyi kolaylaştırıcak bi çay yada kapsül önerebilceniz bişiy varmı acaba
Malesef öyle bisey yok bende dün basladim bismillah dedim.bugun ilk yuryusumu yaptim hayatimizdan asitli icecekler şeker tatli hamurisi kizartma ve beyaz ekmegi ve pirinci cikarirsak gerisi gelir diye düşünüyorum

Yediklerinizi kısıtlayamıyorsanız düşük kalorili şeyler yiyerek kalori alımınızı kısıtlayabilirsiniz. Meyvelerin ve özellikle sebzelerin kalorisi çok düşüktür. Canınız bir şeyler yemek istedikçe böyle şeyler tüketirseniz, yeme isteğinizi de engellemek zorunda kalmamış olursunuz, kalori alımınızı azalttığınız için kilo da verirsiniz.

kızlar.. burada mısınız? :KK24: bu kiloları nasıl vericem ben ya. spor salonuna vericek param yok kendi imkanlarımla nasıl yapabilirim bunu bi taktik tüyo verseniz yardımcı olsanız? ben de artık sağlıklı olmak, güzel güzel kıyafetler giymek istiyorum :KK35:

kızlar.. burada mısınız? :KK24: bu kiloları nasıl vericem ben ya. spor salonuna vericek param yok kendi imkanlarımla nasıl yapabilirim bunu bi taktik tüyo verseniz yardımcı olsanız? ben de artık sağlıklı olmak, güzel güzel kıyafetler giymek istiyorum :KK35:
Evde Leslie yapabilirsiniz acayip ter attırıyor düzenli diyet yürüyüş ve egzersizle toplam 20 kg vermiş biri olarak en güzel spor yürüyüş derim size daha sonra nerde yasiyorsunz bilmiorum ama asem (aile sağlığı yaşam merkezi) merkezleri var belediyenin üç aylık 70₺ gibi çok cüzzi miktar ödüyorsunuz ayda 3 gün gidiyorsunuz onu deneyebilirsiniz ideal kilonuza sağlıkla ulasirsnz insAllah 🤲🤗

Alınma ama bu iş çay ve kapsülle olmaz. Yemek yiyerek kilo alırız. Yemeği azaltmakta kilo veririz. Başka türlüsü sana işkence olur. Boşa para harcarsın bir faydası da olmayacak üstelik bu tür şeyler insanın sinirlerini ve iradesini de alt üst ediyor. Bence bu tür şeylerde boşa zaman harcama sağlıklı beslenmeye başla her ay 2 - 3 kilo bile versen yeter. Biraz irade ve sağlıklı beslenmeyle kısa sürede güzel bir kilo verebilirsin.

Sabahları aç karnına limonlu su iç yarım saat sonra kahvaltı yap kahvaltıda 2 haşlanmış yumurta 3 adet ceviz 4 zeytin bir dilim yağsız peynir açıkcası ekmek yerine ceviz tüketirsen daha iyi olur spor yapmak isteyip aalona vercek param ypk diyosan internetten Zumba videolarını aç hem göbek atıp hem spor yapıyosun🤣 ben böle yapıyıeum akiamları da çorba aalata tüket yine ceviz ye tok tutar faydasını görürsün

X