Kilolar Firarda 😎

Evet kimsecikler yok. Burasıda dağılmış maalesef. 😞

Ben iyi olmaya çalışıyorum kuzum. Buradan çocuklar hasta diye ayrılmıştım. Vakit ayıramıyorum diye. O günden bugüne hastalıklar bırakmadı bizi canım. Küçük kızımda orta kulak iltihabı oldu. Kulaklarda ilk doktora gittiğimizde %50 duyma kaybı vardı. 3 - 4 doktor gezdik sadece bunun için. Çok kıvrandı acı çekti yavrum. Çok şükür onu atlattık başka bi rahatsızlık buldu yine küçük kızımı, hiç dinmeyen ateş. Phaba sendromu diye bi hastalık. Kortizonlu ilaçlar kullandı onun için de. O bitti. Ailecek covid olduk. Yeni ywni toparladık diyebilirim. Allah'ıma şükrediyorum şu an hepsi geçti. Atlattık çok şükür.
Sen nasılsın kuzum. Fotoğrafta şahane görünüyorsun fıstık gibisin maaşallah ❤
Çok geçmiş olsun canım geldi mi üst üste geliyor zaten şimdi iyisinizdir inşallah hepiniz💗 Ben de okul ev arası gidip geliyorum yoğun bir tempo buralara pek gelemiyorum arada bakıyorum kendi kendime idare etmeye korumaya çalışıyorum çok teşekkür ederim canım 😍😍😍

Çok geçmiş olsun canım geldi mi üst üste geliyor zaten şimdi iyisinizdir inşallah hepiniz💗 Ben de okul ev arası gidip geliyorum yoğun bir tempo buralara pek gelemiyorum arada bakıyorum kendi kendime idare etmeye korumaya çalışıyorum çok teşekkür ederim canım 😍😍😍
Şimdi iyiyiz canım ama gerçekten zor günler geçirdik. Rabbim sağlık versin hepimize.

Onca kilo verdin canım çok büyük bi başarı kazandın. Korumayı da başaracaksın. Sen bu halinle çok mutlusun. Neden kendini mutsuz edesinki...
Benim idolümsün halen. İnşallah ben de aynı başarıyı kazanıcam bi gün. 😘😘😘

Evet kimsecikler yok. Burasıda dağılmış maalesef. 😞

Ben iyi olmaya çalışıyorum kuzum. Buradan çocuklar hasta diye ayrılmıştım. Vakit ayıramıyorum diye. O günden bugüne hastalıklar bırakmadı bizi canım. Küçük kızımda orta kulak iltihabı oldu. Kulaklarda ilk doktora gittiğimizde %50 duyma kaybı vardı. 3 - 4 doktor gezdik sadece bunun için. Çok kıvrandı acı çekti yavrum. Çok şükür onu atlattık başka bi rahatsızlık buldu yine küçük kızımı, hiç dinmeyen ateş. Phaba sendromu diye bi hastalık. Kortizonlu ilaçlar kullandı onun için de. O bitti. Ailecek covid olduk. Yeni ywni toparladık diyebilirim. Allah'ıma şükrediyorum şu an hepsi geçti. Atlattık çok şükür.
Sen nasılsın kuzum. Fotoğrafta şahane görünüyorsun fıstık gibisin maaşallah ❤
Oyy kıyamam ya 😔 kulağına tüp mü taktılar cnm
Ay çok şükür atlatmışsınız Rabbim bi daha göstermesin kötü gün :dua:
Hangi ay çıkmıştın cnm

İyiyim canım sağ ol 😍 Günler çok yoğun geçiyor zar zor yetişiyorum bazen çılgın gibi yiyorum bazen dikkat ediyorum ama bunca kiloyu nasıl vermişim diyorum şu an diyet spor gözümde çok büyüyor pandemiyi iyi değerlendirmişim🤭🤭 Sen nasılsın diğer grup nasıl gidiyor mu kilolar🥰😘

Aynen sen çok azmettin canım maşallah 😍 birkaç kilo çok kolay verilir :KK66:

Hastalıkları atlattık çok şükür. Bi bakayım takımıma dedim ama...

Bi süre sonra belki tekrar canlandırırız buraları belli mi olur❤❤
Canlanır mı dersin 😘
Kızlar bize katılabilirsiniz her zaman 🤗
Zipzip_ ile masterfitteyiz 💖
DeryaOnDiet DeryaOnDiet cim de geldi :KK66:

Oyy kıyamam ya 😔 kulağına tüp mü taktılar cnm
Ay çok şükür atlatmışsınız Rabbim bi daha göstermesin kötü gün :dua:
Hangi ay çıkmıştın cnm

Aynen sen çok azmettin canım maşallah 😍 birkaç kilo çok kolay verilir :KK66:

Canlanır mı dersin 😘
Kızlar bize katılabilirsiniz her zaman 🤗
Zipzip_ ile masterfitteyiz 💖
DeryaOnDiet DeryaOnDiet cim de geldi :KK66:
Tüp takma konusu gündeme gelmişti ama çok şükür kulak zarı ilaç tedavisiyle kendini toparladı. 1 ay sonra kontrolüm üz var. Doktor iyiye gidiyor dedi. Şu an duyması da düzeldi büyük oranda. Hiç su kaçmaması a özen gösteriyoruz. Beklemedeyiz.

Ekim ayı başlarında ayrılmıştım yanlış hatırlamıyorsam kuzum...
Allah izin verirse ocak ayı itibariyle yeniden başlamayı düşünüyorum. Şu an halen daha halsizlik var covid den ötürü çünkü.
Bence canlanabilir.. Olmazsa 2. Adresimiz masterfit o zaman ❤❤❤

Tüp takma konusu gündeme gelmişti ama çok şükür kulak zarı ilaç tedavisiyle kendini toparladı. 1 ay sonra kontrolüm üz var. Doktor iyiye gidiyor dedi. Şu an duyması da düzeldi büyük oranda. Hiç su kaçmaması a özen gösteriyoruz. Beklemedeyiz.

Ekim ayı başlarında ayrılmıştım yanlış hatırlamıyorsam kuzum...
Allah izin verirse ocak ayı itibariyle yeniden başlamayı düşünüyorum. Şu an halen daha halsizlik var covid den ötürü çünkü.
Bence canlanabilir.. Olmazsa 2. Adresimiz masterfit o zaman ❤❤❤
E çok iyi canım 😍😘 inşallah tamamen de düzelirr
Ekimse çok olmamış :KK66:
Tamam ocakta bekleriz seni o zaman 😍

3 ay oldu mu yaa dün gibi :KK19: Allah bağışlasın tekrar canım 💖
Teşekkür ederim canım dün gibi geliyor bana da
Maşallah canım zaman nasıl da geçiyor güzellikler zorluklar bir arada tabi🥰
Dengelemeye çalışıyorum elimden geldiğince tabi bazen ipin ucu kaçabiliyor😅
Olur arada öyle de diyet psikolojisinden çıkmamak lazım o zaman ipin ucu kaçıyor asıl biliyorsun 😅
Allah bağışlasın, sağlıkla büyüsün inşallah canım. Huzurlu bi bebiştir inşallah anneyi çok yormayan
Allah razı olsun canım kucakta sürekli yoruyor beni biraz ama geçici sonuçta oturacak emekleyecek yürüyecek inşallah (kendimi teselli ediyorumdur 😅)

Teşekkür ederim canım dün gibi geliyor bana da

Olur arada öyle de diyet psikolojisinden çıkmamak lazım o zaman ipin ucu kaçıyor asıl biliyorsun 😅

Allah razı olsun canım kucakta sürekli yoruyor beni biraz ama geçici sonuçta oturacak emekleyecek yürüyecek inşallah (kendimi teselli ediyorumdur 😅)
Allah kolaylıklar versin canım😍

Selam kızlar nasılsınız ? Çok uzun zaman oldu anca gelebildim
Canım selam hoşgeldin 🤗 aynen teker teker insanlar kaybolunca biz de 6.takıma geçtik 😘 keşke bura aktif kalsaydı ama kaptan gidince 😔
Sen de gel istersen :KK66:
UcanSupurge UcanSupurge cnm 9.takımın günlüğü var mı takımdan sonra kurulan?

Canım selam hoşgeldin 🤗 aynen teker teker insanlar kaybolunca biz de 6.takıma geçtik 😘 keşke bura aktif kalsaydı ama kaptan gidince 😔
Yok canım kızlar buradaydı ilk bizim takım kapandı biliyorsun sonra 5e geçtiler topluca sonra burası şimdi bir çoğu gelmiyor bile artık siteye

AA öyle mi ben burası devam ediyor sanmıştım, ben de bir süre memlekete gittim bazı sıkıntılar oldu, sonra geldim başlayım derken hasta oldum şimdi de hastalıkla ugrasiyorum
Slm canim iyyim cok sukur
Ara ara giriyorum bende siteye
Bildirim gelince cok mutlu oluyorum
Di mi ya insan özlüyor burayı, gerçekten takımlar çok guzeldi

AA öyle mi ben burası devam ediyor sanmıştım, ben de bir süre memlekete gittim bazı sıkıntılar oldu, sonra geldim başlayım derken hasta oldum şimdi de hastalıkla ugrasiyorum

Di mi ya insan özlüyor burayı, gerçekten takımlar çok guzeldi
Çok geçmiş olsun cnm önemli değil inşallah 😔
Aynen çok güzeldi cnm 💖

X