Müzik Dersleri Kimler Enstruman çalıyor?

Pop gitar çalıyorum....

akordiyon çalmaya çalışıyorum desem daha dogru olur, çok zor çalmak
sagolsun eniştem heveslendirdi beni bu konuda ama başarıcamm :KK51:

sadece kemençe calabiliyorum ama keman çalabilmeyi de çoook isterdim :))

Elime ne gelirse calabilirim su ana kadar

Elektronik gitar, classic gitar, flut, yan flut, akordiyon, saz, piyano, keman, bateri caldim

gitar çalıyorum. fakat uzun süre ara verdiğimde işaret parmağım yara oluyor. alışınca geçiyor. sonra yine ara... yine yara...

Bende istiyorum bir enstrüman çalmak. :KK16:
Gitar olabilir.
Piyanoda çok güzel.

Gitar çalabiliyorum ortaokulda çalmaya başlamıştım.Keşke ilerletseydim.

Bende çalıyorum piyano keman viyola çalıyorum ayrıca okulda küçük öğrencilere melodika ve flüt eğitimleri veriyorum.

Evet arkadaşlar,aramızda kaç kişi enstruman çalıyor,ben yaklaşık 1 yıldır Gitar kursuna gidiyorum ve kendi çapımda da çalmaya başladım,
bu köşede hem deneyimlerimizi ve hoşumuza giden notalarımızı paylaşalım

Harikasınız! :KK1: Ben gitara yeni başladım, Bir ay oldu, özel ders alıyorum. Şu an klavyeyi daha hızlı öğrenebilmek için çok kolay klasik parçalar çalıyorum. Tam gaz devam edeceğim.

Müzik öğretmeni olarak piyano, gitar, çello, bağlama caliyor fakat KPSS laneti yüzünden isimi yapmiyorum.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Klasik, akustik, elektro, bas gitar hatta keman, davul çalmışlığım var. Gitarda iyiyim. Okul grubunda olmanın avantajı... Tabii üzerinden 5-6 sene geçti. Uzun zamandır sadece gitar çalıyorum. Eşim klavye aldığında bana öğretecek yakın zamanda.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

10 yildir profesyonel olarak piyano ve cello caliyorum 5 yildir baglama... org, klavye,gitar, flut zaten mecbur :) birde darbuka.. en sevdigim darbukaaaa :) elime geceni calarim ney istiyorummmmmmm

X