Kimseye anlatamiyorum cok yalnizim

Blackworld_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2018
226
50
25
1 aylik evliyim.gorucu usuluydu evliligim cok isteyerek evlendim 4 ay icinde onunda buyuk israriyla .
Esim hep isten gelip tv izliyor telefonda geziyor benimle ilgilenmiyor. Ben konusmayi cok seven biriyim sikayetimi belirtiyorum umursamiyor.isten geldi yemek yedik diziisini acti sarilarak uzaniyoruz bana diyorki sigmiyoruz diger koltuga sen gec . Konusmaya calisiyorum dizimi bölme diyor. . Hergun onun dizilerini izliyoruz dicem ama ben izleyemiyorum cunku nefret ediyorum sıkılıyorum. Neyse o oyle diyince bende baska koltuga gectim sıkıldım ve yataga gectim. Hicbirsekilde yanima gelmedi. Ise gitti az once giderken geldi optu istedigin birsey var mi kapiyi kilitle dedi ve gitti.

1 aylik evliyim.gorucu usuluydu evliligim cok isteyerek evlendim 4 ay icinde onunda buyuk israriyla .
Esim hep isten gelip tv izliyor telefonda geziyor benimle ilgilenmiyor. Ben konusmayi cok seven biriyim sikayetimi belirtiyorum umursamiyor.isten geldi yemek yedik diziisini acti sarilarak uzaniyoruz bana diyorki sigmiyoruz diger koltuga sen gec . Konusmaya calisiyorum dizimi bölme diyor. . Hergun onun dizilerini izliyoruz dicem ama ben izleyemiyorum cunku nefret ediyorum sıkılıyorum. Neyse o oyle diyince bende baska koltuga gectim sıkıldım ve yataga gectim. Hicbirsekilde yanima gelmedi. Ise gitti az once giderken geldi optu istedigin birsey var mi kapiyi kilitle dedi ve gitti.
Evine hizmetçi almis

Daha bi aylık evliyken ne denir ki

Yani benim eşimde flim izlemeyi sever ama benim le izler genelde ben de ona ayak uydururum birlikte izleriz yanına uzanınca şuraya uzan demez yada ben filimden sıkılnca başka bişey izleyelim derim bölüm bitince başka filime bakarız senin ki garip üzmek istemem sizi

Canım daha çok yenisin hiç normal değil bu davranışlar istemeden mi evlendi seninle ben de 2 haftalık evliyim eşim benle 5 dakika ilgilenmese ne oldu acaba benden soğudu mu diye düşünüyorum hemen Allah yardimcin olsunn

Beni zorladi evlenmek icin o derece
Ya bence daha çok yeniymiş evliliğiniz alışma süreci gibi düşünmelisin sabret onun ilgisini çekecek şeyler yap arada bi küçük sürprizler yapabilirsin arada bi güzel giyinip süslen güzel bi masa hazırla veya akşamları çayın yanına sevdiği şeyleri al veya yap ikinizin de hoşuna gideceği aktiviteler yapabilirsin akşamları yürüyüşe çıkmayı teklif et bazen gerçi bunun cevabı genelde yorgunum olur 😒 şimdi pandemi dönemi gerçi ama ileri doğru sinema bileti al kendi kendine emrivaki yap başlarda benim eşim çok kızardı bana ama sonradan bekler oldu tiyatro sinema yok mu bu hafta falan demeye başlamıştı 😂 yani ortak sevdiğiniz bişeyleri bulup yapın ben isim şehir oynamayı teklif etmiştim ama kavga kıyamet kötülükle başlattım oyunu sonradan bi sardı bi güldük bi eğlendik Arada bi yaparız yani bişeyler üretmeye çalış zamanla alışacaksınız birbirinize 🤗

Oha aramizdaki diger seyleride bilmeden bu yorumu yaptiniz
Neden bunu dediniz
bir derdim var basligi altinda yazabilirdiniz bu derdinizi.

yani isteklerini pek umursamiyor gibi duruyor, sizi dinlemiyor. arkanizdan gelmiyor kalbini mi kirdim diye. dizisi daha onemli ki sizi susturuyor.. uyenin yorumu pek de haksiz degil gibi.

basta sizin hevesiniz yok muydu bu evlilige?

bu arada biktik su erkeklerin ertugrul mertugrul dizilerinden..

X