Kimseye güvenemiyorum sevemiyorum

jokeria

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2021
3
-3
26
Merhaba arkadaşlar yeni üye oldum ama eskiden de takip ediyordum kadınlar klubunu. Ben yaklaşık 2,5 3 senedir kimseyle görüşemiyorum. Güvenemiyoruö sevemiyorum. Aklım eski sevgilimdeydi bu seneye kadar onu düşünüyodum hala unutamamıştım. Ama o beni cok kolay unutmustu. Biz 3 sene önce ayrıldığımızda karsımda eski sevgilisiyle tokalaşıp yanak yanağa birbirini öpmüşlerdi benimle ayrıldıktan bir hafta sonra bunu bana yaptı aynı yerde calısıyoduk ozaman benim bu manzara gözümün önünden asla gitmiyor. Asla unutamıyorum kaldıramıyorum yada bu durumu iki üç sene geçti hayatıma kimseyi alamıyorum beğendiğim oluyo evet ama konusuyorum bi soğuma geliyo daha sonra en ufak bişeyi bana kusur gibi görünüyo kusurunu görünce konusmayı kesiyorum napcam bilmiyorum suan unuttum evet ama öfkeliyim kendimede hayatada onada bana bu kadar sene cok acı cektirdi üzüntüden hastanelik komalık bile olmuştum. Ondan nefret bile artık etmiyorum ama insanlara olan güvenimi kırdı o benim hayatta en güvendiğim insandı kendimden bile. Sebepsiz sucsuz yere ayrılmıstık ufak bi kavgadan. Ama ben bunu haketcek bişey yapmadım nispet yapar gibi karşımda öpüşmelerini.

insanlar eski sevgilileriyle medeni bir şekilde ayrılmışlarsa, yeni bir ilişkileri varsa bile öpüşüp selamlaşabilir. eğer buna takıldıysanız fena. bu takıntıyı üç yıldır sürüklüyorsanız eyvah eyvah. bu ruh haliyle zaten yeni bir ilişkiye başlamayın, profesyonel bir yardım alın.

Takıntı olmuş sizde. Belki yarım kalmış, belki biz aslında mutluyduk diye düşündüğünüz için bu kadar sürdü. Değer mi gerçekten? Yazık 3 yılınıza.

insanlar eski sevgilileriyle medeni bir şekilde ayrılmışlarsa, yeni bir ilişkileri varsa bile öpüşüp selamlaşabilir. eğer buna takıldıysanız fena. bu takıntıyı üç yıldır sürüklüyorsanız eyvah eyvah. bu ruh haliyle zaten yeni bir ilişkiye başlamayın, profesyonel bir yardım alın.
Medeni bi şekilde ayrılıkları yoktu. Öyle arkadaş gibi değillerdi kız biz sevgiliyken bile haber yolluyodu ona başkalarıyla bu dediğim olayda biz tartıstık tamamen ayrılmadan bir haftada oldu küsken yani

Takıntı olmuş sizde. Belki yarım kalmış, belki biz aslında mutluyduk diye düşündüğünüz için bu kadar sürdü. Değer mi gerçekten? Yazık 3 yılınıza.
Aklımda değil şuan ama başka biriyle konusmaya calısıyorum beğeniyorum hoşlanıyorım sonrası olmuyo ya bilmiyorum neden ama güvenemiyorum nedense bişeyi batıyo yani karşımdaki insanın

Bunca sene tek bir kişiye ve o kişinin yaşattıklarına takılıp kalmanız,hayatınızın gidişatının bu şekilde etkilenmesi normal değil. Uzman yardımı almayı düşünmez misiniz? Biz buradan size ne desek hiçbir faydası olmayacak çünkü okuyup geçeceksiniz. Sizi az çok anlayabiliyorum aynı şeyleri yaşama korkusundan karşınıza çıkanlara bahane bulabiliyorsunuz. Eğer bu durum hayatınızı bu kadar etkiliyorsa bir uzmanla görüşmekten çekinmeyin.

Kendim, evladım, anne ve babam hariç kimse vazgecilmezim değildir. Önce kendini sevmeyi ögrenir ve kendine değer verirsen, Seni kimsenin uzmesine izin vermezsin. Bunu ise seni üzen şeyler, insanlardan Vazgeçmekle sağlarsın. Melankolik yaşamak sadece seni üzer. Bazı olaylar beni üzüyorsa bu elimde olmayabilir lakin bunu bir insan yapıyorsa suçu kendim de ararım.

Merhaba arkadaşlar yeni üye oldum ama eskiden de takip ediyordum kadınlar klubunu. Ben yaklaşık 2,5 3 senedir kimseyle görüşemiyorum. Güvenemiyoruö sevemiyorum. Aklım eski sevgilimdeydi bu seneye kadar onu düşünüyodum hala unutamamıştım. Ama o beni cok kolay unutmustu. Biz 3 sene önce ayrıldığımızda karsımda eski sevgilisiyle tokalaşıp yanak yanağa birbirini öpmüşlerdi benimle ayrıldıktan bir hafta sonra bunu bana yaptı aynı yerde calısıyoduk ozaman benim bu manzara gözümün önünden asla gitmiyor. Asla unutamıyorum kaldıramıyorum yada bu durumu iki üç sene geçti hayatıma kimseyi alamıyorum beğendiğim oluyo evet ama konusuyorum bi soğuma geliyo daha sonra en ufak bişeyi bana kusur gibi görünüyo kusurunu görünce konusmayı kesiyorum napcam bilmiyorum suan unuttum evet ama öfkeliyim kendimede hayatada onada bana bu kadar sene cok acı cektirdi üzüntüden hastanelik komalık bile olmuştum. Ondan nefret bile artık etmiyorum ama insanlara olan güvenimi kırdı o benim hayatta en güvendiğim insandı kendimden bile. Sebepsiz sucsuz yere ayrılmıstık ufak bi kavgadan. Ama ben bunu haketcek bişey yapmadım nispet yapar gibi karşımda öpüşmelerini.
Sevmiyormus belli sen bu yec et ubene dayanarak konuştuğun kişileri sevmeye calissurekli tartarak konuş çünkü evlendiğinde sevgi de olayı çözmüyor iyi huyu guzrl ahlagida lazım

illa yaşanan her ilişki güzel biticek diye bir şey yok
bitmesi gerekiyor bazen
önemli olan sanki dünyada başka biri yokmuş gibi davranıp bagimli kalmak sizin ki öyle olmuş

siz kendinize karşıya şans vermediğiniz sürece içinizdeki olumsuzlukları atamazsınız

Üzülmeni anlıyorum ama geçen zaman çok saçma neden bu kadar uzadığını düşünmen lazım bence biraz

12 senemi bir geri zekalı yüzünden çöpe attıktan sonra. Deymeyeceğini söyleyebilirim herhalde.
Bu arada ilişki yok bu 12 senede kısa süreli bir çıkmadan sonra ben unutamadım diye dolanma yılı bu 🤦🏼
Şimdi geri dönsem en güzel yıllarımı geri alsam isterim ama malesef 😬
Sizde bu hataya düşmeyin diyebilirim sadece 😉

X