Kimseyi sevemeyip yanlış kişiye aşık olmak

Psikologa gitmeyi dusundunuz mu?
Size cektirecek bir adam istiyorsunuz.
Bir mesajida sanirim bir arkadasiniz size agzini burnunu kiracak adam istiyorsun gibilerinden birsey söylemiş ve bu size komik geliyor?
Begenmedim atacaktim o mesaja ama vazgectim. Anca mazosistlerin hosuna gider cunku dayak yemek .. insan pisirik bi koca ile yasadi diye de yani gidip azraile asik olmaz degil mi? Olursa da vazgecmeli , gerek kendi rizasi gerek uzman destegi ile.
Veya sadece cinsel bir cekim bu bana oyle geldi.
Genis omuzlu vs diye ballandira ballandira betimlemeniz...
Basinizi yakmayin. Bile bile atese atlamayin.
Sonra buraya konu acarsiniz , aglaya sizlaya.. "2. Kez evlendim , esim hayati zindan ediyor" diye.

Ben sizi gergin bir ipe benzettim ve gergin ip çabuk kopar. Lutfen aklî selim hareket edin.

Aileniz tarafindan sahiplenilmeniz gerekirken yalnız birakilmissiniz. Eski este de beklentiniz karsilanmamis. Sonrasında kendi kendinize güçlü kadın olmuşsunuz ama.. fakat... bazı yanlar eksik kalmış. Bu yüzden alfa erkek arayisindasiniz.
Lütfen beni yanlış anlamayın ama cizdiginiz profil tam bir narsist ve sorunlu bir erkek.
Lütfen ben güçlüyüm derken kurban rolüne düşmeyin. Çünkü gidişat bunu hayatınızın bir yerinde yaşayacağını gösteriyor. Bu hep böyledir. Çeşitli yaşanmış tecrubelerle sabittir. Üzülürsünüz.
Çözüm kendi içinizde.. konunun uzmanı değilim elbette ama bir çeşit damdan düşme meselesi.
Naçizane tavsiyem içinizdeki dişil ve eril enerjiyi dengelemeniz.
Biraz arastirirsaniz ne demek istediğimi zaten anlarsınız.

Oldukca zor biri gibi duruyor. Biraz bana benziyor. Ancak erkek cok baskinsa nefes aldirmiyor. Ben evliligimde sevgi doluyum, is hayatinda oldukca sertim. Biraz yaklasiyorum hemen geri cekiliyor demissin. Sorunlu biri gibi duruyor. İs hayati disindaki halini gozlemleyebilsen anlarsin aslinda. Biraz arastir sosyal medyadan bakalim.
Aramız o kadar resmi ki oradan bile ekleyemem.Birkac kez espri falan yapmıştım sonra ortadan konusrak şey dedi: Ben iş yerinde böyle muhabbetleri sevmiyorum saygınlığı yok ediyor 🙄

Aileniz tarafindan sahiplenilmeniz gerekirken yalnız birakilmissiniz. Eski este de beklentiniz karsilanmamis. Sonrasında kendi kendinize güçlü kadın olmuşsunuz ama.. fakat... bazı yanlar eksik kalmış. Bu yüzden alfa erkek arayisindasiniz.
Lütfen beni yanlış anlamayın ama cizdiginiz profil tam bir narsist ve sorunlu bir erkek.
Lütfen ben güçlüyüm derken kurban rolüne düşmeyin. Çünkü gidişat bunu hayatınızın bir yerinde yaşayacağını gösteriyor. Bu hep böyledir. Çeşitli yaşanmış tecrubelerle sabittir. Üzülürsünüz.
Çözüm kendi içinizde.. konunun uzmanı değilim elbette ama bir çeşit damdan düşme meselesi.
Aman Allah korusun önceki de öyleydi zaten elinden zor kurtuldum.Olabildigince bana zarar verecek insanlardan uzak kalmaya çalıştım sırf hayatımda biri olsun diye saçma sapan insanlara kendimi açmadım.Yani bu zamana kadar kendimi iyi koruduğumu düşünüyorum ama bu sefer ciddi kapildim

Psikologa gitmeyi dusundunuz mu?
Size cektirecek bir adam istiyorsunuz.
Bir mesajida sanirim bir arkadasiniz size agzini burnunu kiracak adam istiyorsun gibilerinden birsey söylemiş ve bu size komik geliyor?
Begenmedim atacaktim o mesaja ama vazgectim. Anca mazosistlerin hosuna gider cunku dayak yemek .. insan pisirik bi koca ile yasadi diye de yani gidip azraile asik olmaz degil mi? Olursa da vazgecmeli , gerek kendi rizasi gerek uzman destegi ile.
Veya sadece cinsel bir cekim bu bana oyle geldi.
Genis omuzlu vs diye ballandira ballandira betimlemeniz...
Basinizi yakmayin. Bile bile atese atlamayin.
Sonra buraya konu acarsiniz , aglaya sizlaya.. "2. Kez evlendim , esim hayati zindan ediyor" diye.
Boşanma sonrası gitmiştim iyi de gelmişti çok iyi giidyordum bence karar verme konusunda bu sefer noldu bilmiyorum yanlış olduğunu bile bile kendime anlatamiyorum

Aramız o kadar resmi ki oradan bile ekleyemem.Birkac kez espri falan yapmıştım sonra ortadan konusrak şey dedi: Ben iş yerinde böyle muhabbetleri sevmiyorum saygınlığı yok ediyor 🙄
Sorunlari oldugu kesin. Bu benim dusuncem tabi. Narsist olabilir. Ozguven eksikligi olabilir. Aman diyim uzak dur, onun o sert tavri sorunlarini gizleyen zirhi olabilir.

Bana da narsist ve sorunlu geldi. Resmen 100 km uzaktan bagiriyor, bana bulasani yakarim diye.

Daha önce sütten ağzınız yanmış, yoğurdu üfleyerek yemeniz lazım. Olabildiğince uzak durmaya çalışın, kafanızı başka şeylerle meşgul edin.

Sevdiğinizi düşünmüyorum. Dediğim gibi, eski eşiniz pasif biri olduğu için söz konusu kişinin dominantlığı hoşunuza gidiyor sadece. Hepsi bu.
Bence olay tam olarak bu👍

Ben mi onun canına okuyacağım😂o benim canımı alır çiğner çiğner tükürür 🐵
Önce kendinize güvenin.Aşkın karşısında
Ben mi onun canına okuyacağım😂o benim canımı alır çiğner çiğner tükürür 🐵
Gönül işleri normal ilişkilere benzemez.Bi bakmışsınız o kendine güvenen,dediğim dedik,kimseye eyvallahı olmayan adam sizin karşınızda süt dökmüş kediye dönmüş :) Yaşamadan bilemezsiniz.Eğer onun da size karşı az da olsa ilgisi olduğunu hissediyorsanız bence denemeye değer..

Çok da kapılmadan bi yoklayın bi bakın adamın ilgisi var mı diye? Yani belli olmaz güzel de bir ilişki olabilir neden bu kadar korkuyosunuz anlamadım.

Önce kendinize güvenin.Aşkın karşısında

Gönül işleri normal ilişkilere benzemez.Bi bakmışsınız o kendine güvenen,dediğim dedik,kimseye eyvallahı olmayan adam sizin karşınızda süt dökmüş kediye dönmüş :) Yaşamadan bilemezsiniz.Eğer onun da size karşı az da olsa ilgisi olduğunu hissediyorsanız bence denemeye değer..
Romantik bir hayal oldu saniirm bu adamın potansiyel ortada🤭

Çok da kapılmadan bi yoklayın bi bakın adamın ilgisi var mı diye? Yani belli olmaz güzel de bir ilişki olabilir neden bu kadar korkuyosunuz anlamadım.
Sen görsen sen de korkarsın😂valla yakın davranmya sakalasmaya çalıştım.Biraz sonra ortadan konuşarak iş yerinde bu tarz muhabbetler sevmediğini saygınlığı azalttığını söyledi bana mi dedi bilemiyorum

kısaca her konuda yalnızlık yoktur yalnız hissettiren insanlar vardır.benim mottom bu artık.

Bu kişi yanlış, ondan uzak durmalıyım diye diye takıntı haline getiriyor da olabilirsiniz dikkat edin.
Biraz gözlemleyin bu kişiyi. Oluru yoksa duygularınız mecbur sönecektir zaten. Bu arada kendinizi diğer insanlara karşı kapatmayın, hayatın size kimi ve neyi getireceği belli olmaz.

X