Kimsyasal gebelik dış gebelik yaşayan var mı

behayat

Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2022
92
85
27
Merhabalar.
arkadaşlar ben 9 Aralık günü adet oldum normal döngünden 2 veya 3 gün sonra oldum fakat aşırı ağrılı koyu kahverengi yoğun olmayan pıhtılı bir akıntım oldu ve 3 günde bitti. Bittikten 2 gün sonra kahverengi pıhtılı akıntım oldu. Daha sonra şeffaf beyaza dönük akıntım olunca adet öncesi doktorumun verdiği fitili kullandım sabah uyandığımda pembe renkte kanama gördüm ve hemen doktora gittim. Doktor muayene de birler göremedi kan testi istedi . Beta HGC değerim 142.22 çıktı ama nasıl olabilir adet oldum ve ortalama 3 haftalık bir gebelik oluyordu buna göre değer düşüktü. Doltora gittim hamilesin ama değerin düşük dedi bir test daha istedi o değerin de düşük olduğunu 2 gün sonra tekrar kan vermemi söyledi büyük ihtimalle sağlıklı bir gebelik değil dedi. Ben 3 haftadır memlekete aile ziyaretine geldim buradaki doktora gittim ve hiç açıklayıcı konuşmadı. Çok korkuyorum kimsyasal gebelik mi dış gebelik mi karın ağrılarım oluyor birkaç gün baş dönmelerim olmuştu ben yorgunluğa bağlamıştım. Bu durumu yaşayan var mı belirtiler nelerdi .

Kimyasal da gözükmez çünkü kese oluşmuyor beta değerleri yükselip kanda geri düşüşe geçiyor ve adet oluyorsun
Bununda araştırılması lazım neden olduğunun
Dr git adam akıllı bahset

Kimyasal da gözükmez çünkü kese oluşmuyor beta değerleri yükselip kanda geri düşüşe geçiyor ve adet oluyorsun
Dün verdim birde yarın kan verecem değerlere göre ne olduğu ortaya çıkar herhalde. Bir yanım sağlıklı gebelik olmasını istiyorum fakat adet gördüğüm için olmayacağını düşünüyorum

Dün verdim birde yarın kan verecem değerlere göre ne olduğu ortaya çıkar herhalde. Bir yanım sağlıklı gebelik olmasını istiyorum fakat adet gördüğüm için olmayacağını düşünüyorum
Canım üstüne görme de olabilir
Şimdi önemli olan kan degerinde iki günde değerin yükselmiş mi
Ona göre ya gebelik vardır
Yada adettir

X