Kimyasal gebelik/dış gebelik.?

MeryemDamla

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2019
5
0
30
Merhaba arkadaşlar. Size bişey sormak istiyorum. Son adet tarihim 3 ocak. 17 ocakta rahim filmi çektirdim. Bu ay adet olmayınca test yaptırdım. 12.56 çıktı. Doktor hayırlı olsun ama çok küçük takipte kalacaz dedi. 2gün sonra 42.17 çıktı.3gün kahverengi çok az az leke geldi e kesildi. 5gün sonra 106. kimyasal gebelik dedi kendi düşmezse ilaçla düşürecez dedi. 2gün sonra başka hastanede 110 çıktı. Başka doktor dış gebelik olabilir dedi. Kafam karıştı 2gündr bir test yaptırcam..hamgisine güveneyim.? Böyle olup sağlıklı hamilelik geçiren varmı.? Nadir sarı akıntı var .

Canim dış gebelik değil ama muhtemelen kimyasal gebelik.
Benimde ilk gebeliğim kimyasal olmuştu değerim çıkıp düşüyordu 2gunde bir sonra adet oldum sifirlandi.
Birde sen bu testleri hep farkli yerde mi yaptirdin?

İlk 3ü aynı en son farklı yerde canım. Dış gebelik az az artıyor ya ondan şüphelendi Dr. Bide keseyi göremedim dedi daha erken değil mi. Bugün tekrar test yapacak

Yok canim dış gebelik 2000gibi bir deger olması lazım kese görünsün diye. Inşallah son testte hata vardır bugün guzrl çıkar değerin ama yine cok az artış varsa kimyasaldır.

Öyle Bi karmaşadayım ki inşallah kimyasaldır diyorum 6 ay beklemek istemiyorum.kimyasalsa şimdiye kadar düşerdi dedi bana doktor. Sağlıklı değil ama o kesin öyle de böyle de düşecek.

Belli olmuyor canım benimki cok uzun sürmüştü düşmesi.
Instagramda bir doktor vardı düşüklerden sonra beklemeye gerek yok diyor. Rahim ara vermeyin diyor.
Insallah oyle birsry olmaz hersey yolunda gider.
Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah

Canım buyuk ihtimalle kimyasal gebelik yaşıyorsun cunku cok az ilerleme olmuş.
Kimi doktor kimyasal gebelikte bile 2ay bekle diyor ama ben beklemedim acikcasi hemen calismalara başladım ve şükür hamile kaldim.
Allahim yasatmasin ama oyle birsey de olsa beklemezdim açıkçası.

X