Gebeliğe Hazırlık Kimyasal gebelik geçirenin tüpleri açıkmıdır?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Tekbirkul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2020
101
89
Arkadaşlar bir doktorum o ona bakmaz yine de hsg yaptır dedi diğer doktorda kimyasal gebelik geçirdiysen tüplerin açıktır dedi ortada kaldım hsg çektireyim mi sizce?

Arkadaşlar bir doktorum o ona bakmaz yine de hsg yaptır dedi diğer doktorda kimyasal gebelik geçirdiysen tüplerin açıktır dedi ortada kaldım hsg çektireyim mi sizce?
Sen çektir canım arada kalcak bişey yok bemim kimyasaldan sonra 1 tane dış gebeliğim var tüplerime kadar alındı😔

Hamilelik oluştuğuna göre en az bir tüpün açıktır. Kimyasal sağlıksız gebelik aslında yeteri kadar gelişemeyip düşüyor ama hsg çektirmeyi düşün derim için rahat etsn

Ben de kimyasal gebelik geçirdim mart ayında aynen senin dediğin gibi Kimyasal gebelik geçirdiysen tüplerin açıktır dedi doktor bana da. Ama bu ay doktora benim ısrarımla HSG Çektirdim iki tüpüm kapalıymış meğerse
Bence çektir derim hem faydası var hem de için rahat eder

Benim de ilk gebeliğim kimyasal gebelikti 4ay bekledikten sonra ilk ay hamile kaldım tüplerin kapalı olmasıyla kimyasal gebeliğin alakası olduğunu sanmıyorum

Bnde kimyasal gerirdim ancak bir çocuğum var tüpler kapalı olsaydı hamile kalamazdım değil mi?

X