Kimyasal gebelik mi bakarmısınız? 😔

Aykcdd

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2021
21
6
29
Adetime 9 gun kala kan verdim betam 2 çıktı o gun sabah test yapmıştım cok cok silik cıktı. Bugün sabah tekrar test yaptim ama oda aynı cokkk cok silik cıktı. Gebelik olmuş olsa testte koyulasma olmazmiydi. Üstte ki foto 7 gun kala yaptığım test alttaki fotoda bugün sabah yaptığım foto

Eklentiler

• BeautyPlus_20210410075934315_org.jpg
    BeautyPlus_20210410075934315_org.jpg
    62,9 KB · Görüntüleme: 97
Foroğrafta görünmüyor maalesef. 9 gün kala anca döllenme olur kanda bile çıkmaz. Gecikme olunca test yapın.

Adetime 9 gun kala kan verdim betam 2 çıktı o gun sabah test yapmıştım cok cok silik cıktı. Bugün sabah tekrar test yaptim ama oda aynı cokkk cok silik cıktı. Gebelik olmuş olsa testte koyulasma olmazmiydi. Üstte ki foto 7 gun kala yaptığım test alttaki fotoda bugün sabah yaptığım foto
Canim 5 gun kala benimde 2ydi. Testte sorun var b ihtimal. Gunun gecerse tekrarla. Insallah Rabbim hepimize nasip etsin

Adet oldunuz mu acaba

Evet canim 3 gun gecikmeli adet oldum
Ya inşallah bir dahaki ay sağlıkla hamile kalırsınız bende bugun iki test yaptım biri erken gebelik ikisinde de hemen çıktı ikinci çizgi ama bilmiyorum kan vericem yarın tüp bebek tedavisi oldum 6.günümdü bugun erken daha ama duramadım

X