KİMYASAL GEBELİK Mİ?

Testi ne zaman yaptınız nasıl anladınız hamileliğinizi?
Adet tarihimin gecikmesinden 7 gün sonra yaptım yine program üzerinden takip ediyordum zaten kimyasal gebelik ile 1 hafta atmıştı adet düzenim program ona göre güncelledi kendini 7 gün bekledikten sonra test yapıp çift çizgi gördüm betam 5000 üstü çıkmıştı

Adet tarihimin gecikmesinden 7 gün sonra yaptım yine program üzerinden takip ediyordum zaten kimyasal gebelik ile 1 hafta atmıştı adet düzenim program ona göre güncelledi kendini 7 gün bekledikten sonra test yapıp çift çizgi gördüm betam 5000 üstü çıkmıştı
Benimde adetime 7 gün var. Geçen ay ki belirtilerim yine aynı ama son ilişkiden sonra da 8 gün geçti sürekli içimde test yapma isteği var ama korkuyorum biraz daha beklemeliyim galiba

Benimde adetime 7 gün var. Geçen ay ki belirtilerim yine aynı ama son ilişkiden sonra da 8 gün geçti sürekli içimde test yapma isteği var ama korkuyorum biraz daha beklemeliyim galiba
Ben adet gecikmemin 3. Gününde öğrenmiştim normal kaset test ile silik çizgi çıkmıştı

Kızlar geçen ay bende kimyasal gebelik yaşadım çok üzgünüm peki ne zaman hamilelik elde ettiniz 🥹
Kimyasal gebelikten sonra kanama bitince ve beta hcg sıfırlanınca beklemenize gerek olmadan hamile kalma şansınız oluyor yumurtlama takibi için ovulasyon testini kullanmanızı öneririm ben adetimin gecikmesini bekliyorum inşallah hepimiz buraya güzel haberler ile geliriz olursa inşallah yazıyı güncelleyeceğim 🙏

Kimyasal gebelikten sonra kanama bitince ve beta hcg sıfırlanınca beklemenize gerek olmadan hamile kalma şansınız oluyor yumurtlama takibi için ovulasyon testini kullanmanızı öneririm ben adetimin gecikmesini bekliyorum inşallah hepimiz buraya güzel haberler ile geliriz olursa inşallah yazıyı güncelleyeceğim 🙏
Bende adetimin geçmesini bekliyorum aşırı bel ve sırt ağrım var kasıklarımda ara ara ağrıyor ama nasip inşallah Allah dualarımızı geri çevirmez 🙏🏻

Naptınız hamile misiniz şu an aynı durumdayız da

Onun tedavisi varmış galiba tüpünü alıyorlarmış yaptırdın mı öyle bişey
Yazarım tabii😇
Ben 6 ay önce düşük yaptım şimdi de kimyasal gebelik geçirdim doktor bana sende hidrosalpinks var dedi acaba bu yüzden olabilir mi düşüklerim bi bilginiz var mı

Yazarım tabii😇
Ben 6 ay önce düşük yaptım şimdi de kimyasal gebelik geçirdim doktor bana sende hidrosalpinks var dedi acaba bu yüzden olabilir mi düşüklerim bi bilginiz var mı
Kimyasalın arkası sağlıklı gebeliktir genelde canım inşallah seninde en yakın zamanda sağlıklı gebeliğin olur 🌸

Hayır, doktorumla konuştum madem hidrosalpinks var bende o zaman korunayım dedim, korunmaya gerek yok dedi. Kafam çok karışık 😓
Doktorunu değiştir bence çünkü tüplerle alakalı bir sorun var gebelik oluşsa bile atıyor sen bunun için yine git ama başka doktora

X