Kimyasal gebelik sonrası hamilelik belirtileri nasıl olur

MK61

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2021
14
2
27
Ağustos ayında kimyasal gebelik geçirdim 8 gün sürdü .Bu ay adetim 3 gün gecikti hamile olabilir miyim kimyasal gebelik sonrasi hamilelik belirtileri ne şekil oluyor yaşayan bilen var mı adet düzensizliği yaşıyor da olabilirim ama test yapmaya korkuyorum

Ağustos ayında kimyasal gebelik geçirdim 8 gün sürdü .Bu ay adetim 3 gün gecikti hamile olabilir miyim kimyasal gebelik sonrasi hamilelik belirtileri ne şekil oluyor yaşayan bilen var mı adet düzensizliği yaşıyor da olabilirim ama test yapmaya korkuyorum
Ay ben olsam hemen yapardım asla bekleyemem 😁Hadi hemen yapın bize de yazın 💞

M MK61 bende senle aynıyım 3 günüm geçti belirtilerin var mı neler yaşıyorsun şuan senin 8 gün falan galiba var mı bi şey

Bende 1 buçuk yıl önce düşünmeye başladığım ilk ay geçirmiştim. Sonra hemen tutuyor diyorlar ama benim 1 buçuk yıl oldu hala olmadı. Insallah senin kulağın güzel haberler duyar

Doktora göründünüz mü . Bide yumurtlama tarihinizi takip edin .Allah ol der ve olur vardır bi hayrı canınızı sıkmayın

Doktora göründünüz mü . Bide yumurtlama tarihinizi takip edin .Allah ol der ve olur vardır bi hayrı canınızı sıkmayın
Yumurtlama takibi de yaptım canım. Doktora da gittim. Önceden bir şey yoktu iki ay önce tekrar gittim. Kist oluşmuş adetle atılır büyük ihtimalle dedi. Adet düzensizliği var bende. İlk regl olduğum zamanlardan beri. Kızımda 5 ayda hamile kalmıştım. Kardeşi olsun istedik. 4 buçuk yaşında nasip olur inşallah. Allah in takdiri tabiki ama bunaldım artık her ay acaba mi demekten

Bende 1 buçuk yıl önce düşünmeye başladığım ilk ay geçirmiştim. Sonra hemen tutuyor diyorlar ama benim 1 buçuk yıl oldu hala olmadı. Insallah senin kulağın güzel haberler duyar
Geçmiş olsun inş hayırlı tez vakitte tekrar nasip olur, kucağına alırsın.
Normal adet kanamasından farkı neydi yoğunluğu rengi süresi vs?

Geçmiş olsun inş hayırlı tez vakitte tekrar nasip olur, kucağına alırsın.
Normal adet kanamasından farkı neydi yoğunluğu rengi süresi vs?
Çok şükür 17 ay sonra sonra nasip oldu şu an 8 haftalık. 🥰 farkı neydi çok sancılı ve daha çok pıhtıli geçti. Ve çok da yoğundu. İlk 2 gün yarım saatte bir ped değiştirdiğini hatırlıyorum. Normalde 7 gün surer bunda 12 güne kadar lekelenme devam edip 2 hafta sonra tekrar ara lekelenme olmuştu. Yalnız benim reglim düzensiz olduğu için 50 kusur gün sonra başlamıştı regl. Ve aralik uzun olduğu için rahim çok daha fazla kalinlasmisti. Bu yüzden Ağrılarım çok daha yoğun olmuştu. Kimi normal adet gibi geçiriyor

Çok şükür 17 ay sonra sonra nasip oldu şu an 8 haftalık. 🥰 farkı neydi çok sancılı ve daha çok pıhtıli geçti. Ve çok da yoğundu. İlk 2 gün yarım saatte bir ped değiştirdiğini hatırlıyorum. Normalde 7 gün surer bunda 12 güne kadar lekelenme devam edip 2 hafta sonra tekrar ara lekelenme olmuştu. Yalnız benim reglim düzensiz olduğu için 50 kusur gün sonra başlamıştı regl. Ve aralik uzun olduğu için rahim çok daha fazla kalinlasmisti. Bu yüzden Ağrılarım çok daha yoğun olmuştu. Kimi normal adet gibi geçiriyor
Benim de 6 gün geçti adetim test yaptım tek çizgi 7. Gün kahverengi akıntı değil 8.gün kırmızıya döndü ve kan pıhtılı ben normalde adetlendiğimde bu kadar ped değiştirmezdim sizce neden

X