Kimyasal gebelik sonrası sağlıklı gebelik geçirenler

zehraaabk

Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2023
160
36
24
Kızlar selam. Son regl tarihim 5 eylül olması gerekirken 7 gün gecikmeyle 12 eylülde regl oldum. 22 eylülde rahatsızlandığım için tahliller yapıldı betaya da bakıldı ve sonuç 6.5 çıktı. Yani adetten 1 hafta sonra. Doktor bir kaç gün sonra tekrar baktırmamı söyledi 4 gün sonra tekrar kan verdiğimde beta 0.7 çıktı. Sanırım kimyasal gebelik geçirdim. Size sorum kimyasal gebelikten sonraki ay sağlıklı gebelik geçirmek yüksek ihtimalmiş. Böyle bir süreç geçirenler yardımcı olabilirse sevinirim.

Ben 23 nisanda kimyasal gebelik gecirdim 31 mayista hamile oldugumu ogrendim. Su an 22.haftamdym

Ben 23 nisanda kimyasal gebelik gecirdim 31 mayista hamile oldugumu ogrendim. Su an 22.haftamdym
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebeğini. Bende çok istiyorum. İlk defa kimyasal oldu bende de. Umarım bende en kısa zamanda güzel haberi alırım. Sende mi bir defa kimyasal geçirdin

Aynen ben kimyasal gecirdikten sonra ovulasyon testi ile takip ettim pik oldugu gunleri degerlendirdim. Sen de oyle yap vuvut hamile kalnaya alisiyor kimyasaldan sonra daha kolay kaliniyor diye biliyorum

Aynen ben kimyasal gecirdikten sonra ovulasyon testi ile takip ettim pik oldugu gunleri degerlendirdim. Sen de oyle yap vuvut hamile kalnaya alisiyor kimyasaldan sonra daha kolay kaliniyor diye biliyorum
Teşekkür ediyorum dediğiniz gibi bu ay ovülasyon testini deniyorum dün pik oldu bugün çatlama 🥰

Merhaba kimyasal gebelik geçirdiğinizi nasıl anladınız, benim adetim 8 gün gecikmişti bu sürede açık pembe 2 kez akıntım olmuştu. Bugün adet oldum kimyasal gebelik miydi diye düşünüyorum

Merhaba kimyasal gebelik geçirdiğinizi nasıl anladınız, benim adetim 8 gün gecikmişti bu sürede açık pembe 2 kez akıntım olmuştu. Bugün adet oldum kimyasal gebelik miydi diye düşünüyorum
Benim de adetim 7 gün gecikti normalde günü gününe olurum en fazla 1 gün gecikme yaşarım. Sonrasında regl oldum. Adetten 10 gün sonra normal hasta olduğum için hastaneye gittim betaya da bakıldı 6.5 çıktı ilk defa böyle çıkmıştı normalde 0 çıkıyordu benim hep. Doktor bi kaç gün sonra tekrardan kan vermemi istedi ve 0 a rüşmüştü değerim.

Benim de adetim 7 gün gecikti normalde günü gününe olurum en fazla 1 gün gecikme yaşarım. Sonrasında regl oldum. Adetten 10 gün sonra normal hasta olduğum için hastaneye gittim betaya da bakıldı 6.5 çıktı ilk defa böyle çıkmıştı normalde 0 çıkıyordu benim hep. Doktor bi kaç gün sonra tekrardan kan vermemi istedi ve 0 a rüşmüştü değerim.
Benzer şeyi yaşıyorum o halde. Çok teşekkürler bilgilendirme için🙏

Ben 6 Eylül'de adet olmuştum . 6 Ekim de adet gunumde test yaptım silik çizgi çıktı .kan verdim betahcg 44.01 çıktı 5 gün sonra sabah kanamayla uyandım . Acile gittim hemen ne yazık ki kimyasal gebelik olduğunu söylediler kan verdim o gün betahcg sifirlanmisti

X