Kimyasal gebelik sonrası tekrar hamile kalmak

Minikpatissss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2019
109
44
19 martta hcg 50 ile gebeliğimi öğrendim fakat kimyasala döndü 24 martta da kanamam başladı. Çok üzülüyorum ya yeniden hamile kalamazsam diye kimyasal gebelik geçirip hamile kalanlar tecrübelerini paylaşabilir mi takviye ilaç neler kullandınız neler yaptınız 🙏🏻🥺

19 martta hcg 50 ile gebeliğimi öğrendim fakat kimyasala döndü 24 martta da kanamam başladı. Çok üzülüyorum ya yeniden hamile kalamazsam diye kimyasal gebelik geçirip hamile kalanlar tecrübelerini paylaşabilir mi takviye ilaç neler kullandınız neler yaptınız 🙏🏻🥺
Ben de kürtaj sonrası tekrar hamile kalamam diye korkuyordum ama kaldım o da ki yasal oldu şu an adetle atıyorum ben de. Demek ki kalınıyor.
Siz de kalmışsınız bir daha kalırsınız önemli olan tekrarlanmaması.

Bende yaşadım bu durumu benim 2 kürtajım 2 düşüğüm var çok şükür bir oğlum var şuan korkmayın Allah büyüktür

Kimyasal gebelik geçireli 6 ay oldu. Hamile kalamadım. geçen ay tüp bebek yaptırdım oda tutmadı. Nasip🥹

Bu durumun aynısını 2 gün önce ben yaşadım 58.91 ile ogrendim sonra kalamam başladı 17 düştü inşallah isteyen herkese nasip eder

Merhaba kızlar. Bat 11 nisan. Sat 15 mart 2 gün gecikme ile kan testi verdim 1143 cikti. Daha önce kimyasal gebelik geçirmiştim 2 yılda 3 kez kimyasal gebelik yasadim en fazla 140 değerini gördüm. Genetik taramada pihtilasma olduğu söylendi. Yine aynısı olur diye korkmuyor değilim. Kimyasal gebelik riski kacinci haftada kaçinci degerden sonra bitiyor?? Bide bayram tatili olduğu için kadın doğuma da görünemiyorum. Sizce napmaliyim

Merhaba kızlar. Bat 11 nisan. Sat 15 mart 2 gün gecikme ile kan testi verdim 1143 cikti. Daha önce kimyasal gebelik geçirmiştim 2 yılda 3 kez kimyasal gebelik yasadim en fazla 140 değerini gördüm. Genetik taramada pihtilasma olduğu söylendi. Yine aynısı olur diye korkmuyor değilim. Kimyasal gebelik riski kacinci haftada kaçinci degerden sonra bitiyor?? Bide bayram tatili olduğu için kadın doğuma da görünemiyorum. Sizce napmaliyim
Merhaba canım genetik taramayı nerde hangi hastanelerde yapılıyor

X