Gebeliğe Hazırlık Kimyasal gebelik yaşayanlar?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Papatya92

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2022
2
0
31
Arkadaşlar merhaba 1 senedir gebelik düşünüyorum adetimin üçüncü günü hormon testi verdim sonuçlarım güzel çıktı çok şükür sıkıntı çıkmadı eşim sperm testi verdi aynı şekilde bir problem çıkmadı bu ay soğan kürü uyguladım yalnız bu ay adetimde 1 parmak uzunluğunda uzun ince bir et parçası gibi birşey geldi ne olduğunu anlayamadım çok özür dileyerek resim yukluyorum acaba kimyasal gebelik olabilir mi

Normal böyle gelmesi düşükle kimyasalla alakası yok rahim duvarı kalınlaşınca böyle atılıyor vücuttan bendede oluyor bazen

Arkadaşlar merhaba 1 senedir gebelik düşünüyorum adetimin üçüncü günü hormon testi verdim sonuçlarım güzel çıktı çok şükür sıkıntı çıkmadı eşim sperm testi verdi aynı şekilde bir problem çıkmadı bu ay soğan kürü uyguladım yalnız bu ay adetimde 1 parmak uzunluğunda uzun ince bir et parçası gibi birşey geldi ne olduğunu anlayamadım çok özür dileyerek resim yukluyorum acaba kimyasal gebelik olabilir mi
Kimyasali yasadim yuvarlak kucuk bi et parcasi geldi evet ama anlattigin gibi degildi .. sogan kurunu pek oneren kalmadi artiik kist yapiyormus galiba .. bende bi sorun yoktu esimdede yok normal yolla gebe kalabiliyorum ama biraz hizlandirmak icin kuru incir ve havuc tukettim adet bitimnden sonra esimde keciboynuzu yedi kimyasal sonrasi hemen kaldim birde ..

X