kimyasal gebelik yaşayanlarrr

Biz 5,5 yıldır korunmuyorduk yani hap kullanmadım ve sizin gibi Kasım'da sonrasında Ocak'ta kimyasal gebelik yaşadım. Sadece hapa bağlı olduğunu düşünmüyorum, yumurta kalitesi, sperm kalitesi, oluşan embriyonun kalitesi, yerleşeceği rahim duvarının kalitesi vs. bir çok faktörler olduğunu söylüyor doktor. Şimdi tüp bebek müracaatımızı yapıyoruz. Çünkü kaliteli embriyo yerleştiriliyor ve gebelik şansı artıyor. Bir de nasip işte...

yok cnm hcg ye baktırmadım. ama bugun test yaptım negatıf cıktı. hcg degerım olsaydı pozıtıf cıkardı dımı??:uhm:

hayır canım idrar testleri hassas değil ordan takip edemezsin onlar gebelik ihtimalinde çıkarıyo benim drum kan testiyle takip etti

Biz 5,5 yıldır korunmuyorduk yani hap kullanmadım ve sizin gibi Kasım'da sonrasında Ocak'ta kimyasal gebelik yaşadım. Sadece hapa bağlı olduğunu düşünmüyorum, yumurta kalitesi, sperm kalitesi, oluşan embriyonun kalitesi, yerleşeceği rahim duvarının kalitesi vs. bir çok faktörler olduğunu söylüyor doktor. Şimdi tüp bebek müracaatımızı yapıyoruz. Çünkü kaliteli embriyo yerleştiriliyor ve gebelik şansı artıyor. Bir de nasip işte...

cnm bende haptan olduğunu düşünmüyorum 3,5 yıllık evliyim hiç hap kullanmadım korunurken. bende kısmet diyorum şu anda hamileyim allah en yakın zamanda herkese nasip eder inş umarım en yakın zamanda senden müjdeli haberler alırız

kızlar aranızda kimyasal gebelik yaşayan varmı ? kimyasal gebelikten ne kadar sonra hamıle kaldınız.bilgi verirsenız sevınırım.canlarım benımmmm Şeniz[/QUO
SENİ RAHATLATAYIM MII:):) BENDE KIMYASAL GEBELIK YASADIM SON DERECE NORMAL BIR DURUM BU KORKULACAK HİÇBİRŞEY YOK GEBELİKTE ŞANSIZLIK SADECE BENDE EKİM AYINDA KIMYASAL GEBELIK YAŞADIM DOKTORUM 1 AY SONRA KALABILIRSIN TEKRAR DEDİ ÇOK SEVINMIŞTIM VE 3 AY SONRA TEKRAR HAMILE KALDIM SUAN 4 HAFTA 5 GUNLUK HAMILEYIM KESEMİDE GÖRDUM YANI BU KIMYASAL DEĞİL ACABA AYNI DUYGUYU YAŞARMIYIM DIYE ÇOK KORKMUŞTUM AMA AKSINE ALLAH YUZUMUZE GULDU SENDE MORALINI YUKSEK TUT VE UMUDUNU KESME İNŞALLAH SAĞLIKLI BIR BEBEK DUNYAYA GETIRSINIZ HEPINIZ

X