Kimyasal gebelik

Ecedag

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2021
14
4
28
Merhaba 5 6 kez kimyasal gebelik gecirdim bu süre de yaptirdiğimiz testler genetik test, rahim fimli, amh, sperm kalitesi hizi vs bir kac test daha vardi unutum simdi hacilar hocalara bile gitim en son bi doktor bakti profosor perednol corospin onerdi bagisikligin guclu oldugundan olabilir dedi simdi bunu denicem artik gercekten cok yoruldum kac doktor gezdik bir sorun bulunmuyor yorgunum her adet olcagim zaman bi huzun bi kotu haber 2 senelik evliyim hamile kalabiliyorum cok sukur ama niye boyle oluyor bilmiyorum Allanda Alllah verende sükur ediyorum vardir bir hayir ama cok yiprandigimi hisediyorum yasim 26 surekli boyle olmasindan korkuorum herdefasindada oluyor benim gibi olup cocugunu kucagina allan varmi nolur yazin naptiniz

Moralini bozmana gerek yok yaşın küçük önünde daha uzun bir zaman var bence sakin sakin tedaviye başlamanı öneririm psikoloji de çok önemli tüp benek sürecinde sadece transfer öncesi değil transfer sonrası hepsi önemli. Bir süre dinlenmek tedaviyi hiç düşünmemek tamamen hazır olduğunda başlaman daha faydalı olabilir

Bende iki kez yaşadım kimyasal mı bilmiyorum ama birimde keseyi gördük biri görmeden hemen düştü 3. Gebeliğimde oksapar kullandım bazı doktorlar kullanılabilir bazıları kullanılmasına gerek yok dese de kullandım kızım 1,5 yaşında darısı sana hiç kese gördünüz mü o ara yaptığım araştırmalarda bazı kadınlar her adet döngüsünde bunu yaşadığını ve bunun normal bir durum tüplerin açık olduğunu göstergesi olduğunu okumuştum ayrıca bizim doktorumuz sperm sayısının ve hızının fazla olması da döllenmeyi etkiler gibi bir şey demişti bunun içinde gün aşırı demişti ve klomen ve çatlatma iğnesi kullandırtmıştı
Size önerim iyi bir doktor bulun ve ona güvenin stres yapmayın her şeyin bir zamanı vardır allah Kısa sürede doğru zamanda isteyen herkese nasip etsin inş

X