Kimyasal gebelik!!!

Sağlıklı bir gebelik değil dedi,değerin düşüşünü görmem lazım dış gebelik şüphem var,yoksa müdahale edecek,bu sabah tekrar kan vermeye gidicem.Yaşanılan herşey bir sınav.Hayırlısı böyleymiş.Bunada şükür ne diyelim.Sorduğunuz için teşekkürler
Aynen ama uzulmemeye calisin iciniz ferah olsun bunu yasayip tekrar saglikli gebelik yasayan o kadar cok insan var ki. Ben inaniyorum yakin zamanda bebeginize kavusacaksiniz 🙏🏻🥰

Selam arkadaslar ben 3 ay once ust uste iki kere kimyasal gebelik yasamistim. Bir oglum var 4 yasinda ve ikinciyi dusunuyorduk. Ve suan yine hamileyim. Iliskinin 11. Gunu kan testi yaptim ve beta hcg 17 cikti. Yarin tekrar baktiricam 2 gun gecmis olacak. Ve ben yine kimyasal gebelikmi yasiyorum acaba diye asiri korkuyorum suan? Belirtiler de bi once ki gecirdigim kimyasal gebelik belirtileriyle ayni. Gogus hassasiyeti, sol bel agrisi, kasiklarimda adet olacakmis gibi agri. Ve hafif duzeyde mide bulantisi 🥺 sizce yinemi kimyasal gebelik yasiyorum. Nolur yardim edin. Ayni belirtileri bu kadar erken yasayip saglikli gebelik geciren varmi aranizda?
Merb bende 10 Aralık'ta kimyasal gebelik geçirdim üç yıllık evliyim acaba kimyasal dan ne zmn sonra yeniden hamile kaldin 😔ilk gebeligimi üç yıll sonra yaşadım oda olmadı

X