Kimyasal gebelik

Merhaba,
Bende 3 ay once kurtajla bebeğimi kaybettim. Bu ay reglıye daha olmasına ragmen hamılelık belırtılerı olunca, early predictor ile test yaptım. Sonuc pozıtıftı. 2 gun arayla beta degerlerıne baktık .25-34-35 ve 4 gun sonrasında 5 e dustu ve kanamam basladı. Yıne olmadı.Allah ısteyen herkese nasıp etsın. Bebegın tutunması ılk 3 aylık surec gercekten mucıze. Sızın de cok agrınız oldu mu?
Sanirim siz kimyasal gebelik yasamissiniz..bende 20 gün evvel yaşadım ve adet ile attım. Çok fazla ağrım olmadı..inşallah hersey çok güzel olur herbirimiz için..

Kizlar yasadiklarinizi cok iyi anliyorum cunku bende 2 defa kimyasal gebelik gecirdim sonuncu subatta oldu ve o ay kanama biter bitmez gittim hayit suyu aldim hersabah ac karnina ictim biraz agir oldugu icin suyla karistirdim ve hergun civan percemli cayi ictim gunde iki defa sekersiz ve martta hic adet olmadan tekrar hamile kaldim simdi 8 haftalik hamileyim bebegimide gordum insallah sizlerede bir faydasi olur denemekten zarar olmaz kimyasal kalitesiz yumurtalardan oluyor bu soylediklerimde yumurtalari kaliteli hale getiriyor.ugrasmayinca birsey elde edemiyoruz kizlar
merhaba, bende kimyasal gebelik geçirdim üzerinden 3 ay geçti şuan adet tarihimi bekliyorum hamile kaldığım ay sadece göğüslerime yel alma gibi 1 gün sızı olmuştu okadar başka bişi his etmedim belirtiler aynımıy dı bütün gebeliklerinizde 2 kimyasal ve şimdiki sağlıklı gebeliğiniz de.

merhaba, bende kimyasal gebelik geçirdim üzerinden 3 ay geçti şuan adet tarihimi bekliyorum hamile kaldığım ay sadece göğüslerime yel alma gibi 1 gün sızı olmuştu okadar başka bişi his etmedim belirtiler aynımıy dı bütün gebeliklerinizde 2 kimyasal ve şimdiki sağlıklı gebeliğiniz de.
merhaba canim hepside farkliydi belirtiler 3 ude ayni degildi cok sukur oglum simdi 2 aylik insallah en kisa zamanda Allah sizede nasip eder en guzelide demekki hamile kalabiliyosun bunu dusun en kisa zamanda olumlu olur insallah

Aminnnn inşallahh kimyasallardan sonra tetkit yaptırdınızmı hiç birde kaç ay arayla hamile kalabildiniz içim çok sıkılıo sanki sağlıklı bir gebelik geçiremicekmiş gibi his edîom sizin adınıza çok sevindim allah razı olsun cevaplarınız için
merhaba canim hepside farkliydi belirtiler 3 ude ayni degildi cok sukur oglum simdi 2 aylik insallah en kisa zamanda Allah sizede nasip eder en guzelide demekki hamile kalabiliyosun bunu dusun en kisa zamanda olumlu olur insallah[/QUOT

X