Lekeler, Çiller Kimyasal peelingde kullanılan trikloroasetik asit (TCA) %15 Tca solüsyon

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Arkadaslar tca yazın yapilmaz evden çıkmasam iki üç hafta kadar evdede gunes koruyucuyla korunsam olabilirmi bu aylarda yapan varmi gunes evdede etkili olurmu?

Arkadaslar tca yazın yapilmaz evden çıkmasam iki üç hafta kadar evdede gunes koruyucuyla korunsam olabilirmi bu aylarda yapan varmi gunes evdede etkili olurmu?

evden çıkmazsan sorun olmaz evde de güneş koruyucu mutlaka çünkü bilgisayar tv falan da etkiliyor..

evden çıkmazsan sorun olmaz evde de güneş koruyucu mutlaka çünkü bilgisayar tv falan da etkiliyor..
Bu işle ilgilenen kişide aynı şeyi dedi bugün 5.günüm akşam düğün var makyaj yapsam zararı olurmu bi kaç saat durcak makyaj sonra temizleme jeli ile silsem

Bu işle ilgilenen kişide aynı şeyi dedi bugün 5.günüm akşam düğün var makyaj yapsam zararı olurmu bi kaç saat durcak makyaj sonra temizleme jeli ile silsem

ay sakın ne diyorsun olur mu hiç öyle şey tatlım.. hiç birşey sürmemen lazım bepantene dışında ve de suyla yıkaman lazım.. hastayım dersin gitme düğüne boşver yapacak birşey yok çünkü..

Ya canm int de hafif allık göz makyaji yapılabilir diyordu fondaten dışında toz pudra da arkadaş yapmış sorun olmadı dedi yüzüm kuru hiç öyle kızarıklık hassas durmuyor pek etkili olmadı tca sanırım

valla bilemiyorum canım göz makyajı neyse de cildine bir şey sürme bari allık mallık.. cildin hassastır şu an ne de olsa..

Kızlar ben balkabağı peelingi yaptırdım yüzümde aşırı soyulma var bir haftaya geçecek burdan resmimi paylaşacağım. Merak edenler için :)

Su peelingi bende dusunuyorum ama cillerim icin sonuclari merakla bekliyorum
Ben 2 nciyi yaptım 4 gün oldu yüzüm şuanda kırışık kırışık ilkte baya faydasını gördüm çevreden dahi dediler yüzün açılmış fondaten mi sürdün diye soyulma da çabuk olsa nerdeyse 10 günü buluyor

Bende gidiyim yaptirayim kapaticilardan cok sıkıldım yaa bakalim

Merhabalar yardımcı olursanız sevinirim . Daha önce yüzüme tca %25 kimyasal peeling uyguladım ve güzel bir sonuç aldım. Dün sabah karın bölgemde sonradan oluşan lekeler vardı. Ve oraya da tca %25kullandim yandı. fakat yüzündeki kadar bir yanma olmadı. Yıkadıktan sonra kızardı ve daha sonra baya bi morardı. Soyulacak gibi gözükmüyor korkuyorum .soyulur mu ? Şüpheliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…